BezpiecznaCiaza112023

Przegląd rzeczy niezbędnych dla noworodka

9 lata 7 miesiąc temu #923814 przez selena86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #937215 przez selena86
Potwierdzam że aspirator musi być, przeszliśmy właśnie pierwszy katar. My mamy z Canpol. Poza tym polecam termoopakowanie na butelke z Tommy Tippie, bardzo długo utrzymuje temperature, właściwie podgrzewacz nie był używany.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #937489 przez oleska23
A czy dużo macie dziewczyny biustonoszy do karmienia? Ja mam 3 sztuki, a najbardziej sobie chwalę ten ekskluzywna.pl/p/89/73520/kostar-mm43-bi...rmienia-dla-mam.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947192 przez Dave
Teraz fajnie też mieć termoopakowanie. Takie na wyjście z domu, na mleko, soczek, wodę. Ciekawym rozwiązaniem jest to z LOVI
A raczej to taki podgrzewacz ŻELOWY!!! Super, bez kabelków. Idealna opcja na spacer czy jadę samochodem;)

lovi.pl/pl/produkty/21/Podgrzewacz+%C5%BCelowy



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949564 przez KarolineCZ
Tak to już jest że noworodek potrzebuje mnóstwo rożnych rzeczy, które nam bardzo często wydają się być zbędę.. Gdy ja kompletowałam wyprawkę dziwiłam sie, że aż tyle rzeczy potrzebuje maluszek. Jak już tak wszystko tutaj wypisujecie warto pamiętać też o przewijaku , u mnie bardzo sie przydał. Jak się dobrze orientuje to tutaj www.lulajbaby.com/przewijaki-c-38.html , mają bardzo fajne przewijaki. Przynajmniej bedziesz miała pewność , ze maluch nie zleci podczas przewijania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983568 przez Małgorzata Góźdź
Najlepiej przejrzeć ofertę sklepów które zajmują się tym profesjonalnie www.alama24.pl/index.php?route=common/home można korespondować z takimi sklepami pytać i nie błądzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1007624 przez agnes87
w pierwszej ciąży kupiłam sporo rzeczy nie potrzebnych, teraz kupuje bardziej przemyślanie :) natknęłam się na fajny i mądry artykuł, który pomaga racjonalnie planować wyprawkę dla dziecka: wyprawka dla noworodka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007899 przez Toysbox
W wyprawce noworodka powinny znaleźć się produkty, które będą nam potrzebne od pierwszych chwil życia malca. To między innymi antyalergiczne kosmetyki, ubranka, fotelik samochodowy, łóżeczko, wózek, kołyska, kocyki, leżaczek, pościel, przewijak, jednorazowe pieluchy, ręczniki, wanienka oraz różnego rodzaju zabawki.

Sklep z zabawkami - ToysBox.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014968 przez magdalenka88
W wyprawce niezbędne jest okrycie kąpielowe - warto zakupić dobrej jakości, aby nie zniszczył się po pierwszym praniu. Polecam firmy Canpol Babies, jest duży i chłonny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017125 przez madzia0087
ja kupowałam wyprawkę tu: http://bejbusie.pl/oferta/wyprawka-dla-niemowlaka i za dużo innych rzeczy nie było mi potrzebne przynajmenijena czas szpitala i regeneeracji w domu :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1020731 przez Michalina32
Kilka tetrowych pieluszek, parę ubranek, nożyczki, miękka szczoteczka, jeśli dziecko ma owłosioną główkę (spokojnie po porodzie), jedna butelka na wszelki wypadek (choć też można po porodzie), niedrapki lub skarpetki(nawet lepiej się sprawdzają, bo wyżej wciągniesz i nie spadają tak z rączek). jeśli rodzisz w okresie jesienno-zimowym czapeczka, kombinezon. Ponadto jakieś kocyki polarowe, prześcieradło. Poduszka jest zbędna. Kosmetyki: do kąpieli i balsam (ja stosuję emolium), coś do pupy(ja alantan plus maść). dość wygodne jest pudełko na wilgotne chusteczki. Smoczek zbędny. Najlepiej nie używać do 6tygodnia. Ja wytrzymałam do 4tego, ale może znajdą się dzielniejsze mamy;) jeśli dziecko śpi w waszym łóżku przy mamy piersi smoczek może okazać się callkiem zbędny. Ja chciałam uniknąć spania dziecka w naszym łóżku. Nic więcej nie trzeba. Wózek i fotelik do auta:) zimą kołderka

alanex-radom.pl/zwir

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1034123 przez sima
frida- bezcenna,
dla mnie przydatna była trójkątna poduszka, tzw klin,
no i w kategorii, meble dziecięce łóżeczko, kupione wysyłkowo w sklep.wisad.pl
bardzo sprawdzały mi sie na lato rampersy- pajace bez nogawek i z krótkim rękawkiem- rewelacja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035247 przez jakewn
Hmmm... A ja się właśnie zastanawiam nad wyborem jakichś dobrych półśpiochów. Czy dalibyście może radę mi coś w tym obszarze tematycznym polecić? Czy np. takie półśpiochy byłyby Waszym zdaniem warte uwagi http://www.agusiowo.com.pl/polspiochy-niemowlece ? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tej materii :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037213 przez ewlina.m
Moje wyprawkowe typy to rożki i kocyki minky - można je znależć tutaj: ludilo.pl/kocyki-minky POLECAM!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040268 przez knall
Ja zwróciłabym szczególną uwagę na jakość łóżeczka, wózka i ogółem pokoju dziecka. Najlepiej na wstępie pomyśleć o dogodnych dla dziecka i mamy rozwiązaniach. Polecam zamontować rolety bo zawsze przydają się do drzemki kiedy słońce nie odpuszcza. www.knall.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl