BezpiecznaCiaza112023

Wózek

10 lata 7 miesiąc temu #738222 przez Daria_95
Witajcie kobietki, czy któraś z Was może się wypowiedzieć na temat wózka camarelo sevilla? Z wyglądu jest bardzo fajny, ale chciałabym poznać Wasze opinie na jego temat, jeśli któraś miała z nim styczność.
Pozdrawiam :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #830569 przez frotka
na temat tego wózka niestety nie, ale mogę Ci polecić wózeczek Jane Muum , bardzo fajny wózek wielofunkcyjny, sprawdzony w rodzinie, lekko się prowadzi, wielki kosz na zakupy, pełno bajerów w postaci zapinań itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877617 przez PannaAnna
zgadzam się zdecydowanie z fortką :) Jane muum baaaardzo fajny wózeczek :) bardzo dużo funkcji, bardzo wygodne skłądanie, jeździ się nim bosko :) no i jest przepiękny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883371 przez KarolineCZ
A to mnie bardziej podoba sie stąd www.lulajbaby.com/wozki-spacerowe-c-28.html wózek ALFA czarny, ja lubie tego typu wózki. Póki co z córeczką jesteśmy przed wyborem takiego wózka i ja sama zastanawiam sie na jaki sie zdecydować. Za duży wybór mamy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983740 przez Małgorzata Góźdź
Teraz są fajne 3w1 wózki a ja znalazłam taki wózek w cenie spacerówki www.alama24.pl/wozki-dzieciece-niemowlec...nkcyjny-atomic-4baby

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017054 przez Aga1
W pierwszej ciaży miałam wózek Teutonia Mistral i teraz w drugiej chyba też zdecyduję się na któryś z modeli tej firmy, bo byłam bardzo zadowolona i generalnie do nieczego nie mogłam się przyczepić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032106 przez mamarozalia

Aga1 napisał: W pierwszej ciaży miałam wózek Teutonia Mistral i teraz w drugiej chyba też zdecyduję się na któryś z modeli tej firmy, bo byłam bardzo zadowolona i generalnie do nieczego nie mogłam się przyczepić :)


a jaki model miałaś? ja zastanawiałam sie nad quinny, może któras mama ma ten wózek? większość opini jest dobro o nich, ale cena mnie troche odstrasza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 dni temu #1033866 przez Justi_mm

mamarozalia napisał:

Aga1 napisał: W pierwszej ciaży miałam wózek Teutonia Mistral i teraz w drugiej chyba też zdecyduję się na któryś z modeli tej firmy, bo byłam bardzo zadowolona i generalnie do nieczego nie mogłam się przyczepić :)


a jaki model miałaś? ja zastanawiałam sie nad quinny, może któras mama ma ten wózek? większość opini jest dobro o nich, ale cena mnie troche odstrasza


My mamy qiunny buzz xtra, dokupywalismy gondole :) cena wcale nie odstrasza, mozna kupic zadbany, uzywany, ale tak czy siak wart swojej ceny, jest wygodny w prowadzeniu, super latwo sie sklada i rozklada, nigdy nie zalowalam naszego zakupu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034670 przez kopciuszek89
my mamy Murę z maxi cosi i nie narzekamy, bo... nie ma na co :) super piankowe koła radzą sobie swietnie na kazdym terenie. amortyzacja- bez zarzutu. siedzisko jest wygodne i przestronne. dla mnie wozek idealny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043701 przez sima
a co myślicie o wózkach kunert?? http://kunert.-wozki.pl ja jestem pod wrażeniem stylu marynarskiego, a fakt, ze sa nasze, polskie zachęca do ich uzytkowania...ale jestem ciekawa waszej opinii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043781 przez WiolkaKlaman
najlepiej będzie jeżeli będziesz miała okazję sprawdzenia takiego wózka...To że komuś pasuje, nie oznacza że dla Ciebie też będzie dobry. Ja wybierałam zawsze takie - które nie były za ciężkie( jestem skromną kobitką, więc trzeba jakoś wózek wtargać), ale też żeby się dobrze go "prowadziło" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1058672 przez junonka
Sądzę, że naprawdę warto przejrzeć sobie też takie wózki retro dla dzieci . Bogata oferta oraz atrakcyjne ceny. Sprawdźcie, a być może wam też uda się znaleźć u nich coś ciekawego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu #1060152 przez Domii1983
Wózki retro świetnie wyglądają, ale czy są one praktyczne? Wszystko zależy kto na co stawia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064108 przez Quake
No racja, ja przede wszystkim stawiam na praktyczność i wygodę dla dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064248 przez Domii1983
Warto także popatrzeć na wózki używane, w końcu dzieci tak szybko rosną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl