BezpiecznaCiaza112023

Jeszcze (tylko)4 miesiące :)

9 lata 8 miesiąc temu #914195 przez baska92
Witam ;) No i mamy 21 tydzień :) termin 24 grudnia :) trzeba już zacząć zbierać ciuszki i resztę akcesoriów :ohmy: Jeszcze dochodzi remont pokoju itd..niewiemy od czego zacząć wogóle :blink: tyle jest do zrobienia.Jak u was przygotowania,przyszłe mamuśki 2014? pozdrawiam :kiss: :kiss: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926708 przez my_baby
My jeszcze nic nie mamy. W tym tyg. Byłam u gin i ona mówi, o to juz niedługo, a ja jak to, to dopiero polowa! ;) No i czasami rodzi się wczesniaki :) Zaczynamy wiec rozglądać się za wózkiem i lozeczkiem oraz na potrzeb mniejszymi ciuszkami na początek :)

11 lutego 2015 o 10:30 urodziła się Ola :). 3800 g, 55 cm, 10 pkt, CC



[/url

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932099 przez ewawawa
ale czadersko , rodzisz w święta, ale będziesz miała prezent :) ja już trochę rzeczy mam chociaż dopiero w marcu rodzę, ale wolę zbierać przez cała ciążę i kupować co nieco , żeby później nie zbankrutować ;) nawet już mam zioła Przygotowanie do Porodu, które pozwalają się odstresować w ostatnich tygodniach, no i ciuszkom się nie mogę oprzeć :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932572 przez baska92
u mnie już 7 miesiąc..a ciuszki na początek już mam od rodzinki :)i wanienkę..i łóżeczko prawdopodobnie też :) ;) więc jak się skończy remont pokoju to wszystko poukładam już :) :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933240 przez Dave
Kurka, ale sobie powspominać mogę:)))

Fajne takie zakupy są. A co do akcesorii dodatkowych mogę Wam polecić LOVI. Za pierwszym razem nie znałam, korzystałam z Avent`a. Ale przy drugim dziecku to już tylko LOVI.

A już nie wspomnę o laktatorze Prolactis. Ten nie ma sobie równych według mnie. Tu możecie luknać:) lovi.pl/pl/produkty

Wszystkiego dobrego babeczki:)) Wygłaskajcie brzuszki:)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933355 przez ewawawa
a ja kupiłam już Avent słyszałam , że bardzo dobre firma, a Lovi też widziałam chyba w tesco smoczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933358 przez Dave
Avent wiesz znana, a LOVI rośnie w siłę i jest super.

Co do smoczków, córka nie chciała, a syn to "smoczolub", ale tylko mu LOVI spasowały. Mamy te w wersji RETRO i bardzo są fajne:)

No i przy synu smoki do butelek tylko te zaakceptował. Avent są w porównaniu do nich twarde. LOVI z fajnego miękkiego silikonu z wypustkami.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933467 przez olga85
ojej a ja nigdy nie słyszałam o tych Lovi kupowałam też Avent. Gdzie oprócz tesco są dostępne bo bym sobie porównała z ciekawości ?

mam takie pytanie, przygotowujecie się jakoś do porodu, bo ja nie ukrywam, że pomimo że już raz rodziłam to mnie to znowu bardzo przeraża choć sporo czasu mi jeszcze zostało, coś na rozluźnienie itp ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934092 przez ewawawa
to może kupię jeden albo dwa na spróbowanie, jak już kupiłam i dostałam tych ziół z baby and mama med to i smoczków tez mogę nakupować, chyba dzieci trochę tego zużywają ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934123 przez olga85
ze smoczkiem jest tak, że się gubi, zapomni, spada. Ja zawsze miałam dwa przy sobie na wszelki wypadek. Więc na pewno ci się przydadzą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934314 przez ewawawa
dobrze, że są takie fora to człowiek nie kumaty tak jak ja chociaż może się czegoś dowiedzieć :)

a wy co stosujecie dziewczyny jak was coś męczy w ciąży, bo ja raczej staram się unikać lekarstw itp ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934388 przez olga85
a śpioszki i ciuszki gdzie kupowałyście, bo ja to chyba głównie w pepco kupię i na wyprzedażach ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934940 przez ewawawa
jak moim rodzice byli niedawno to kupiliśmy śpioszki w h&m ale resztę rzeczy to chyba kupię też na wyprzedażach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935183 przez olga85
no właśnie na wyprzedażach najlepiej. chociaż jak wejdę do sklepu to kuszą mnie te rzeczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935207 przez ewawawa
oj to ja mam tak samo, ciężko mi się oprzeć. Niedługo będę musiała się rozglądać za czymś dla siebie, bo brzuch rośnie i już powoli kilka rzeczy szczególnie spodni zaczyna nie pasować ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl