BezpiecznaCiaza112023

Foteliki samochodowe dla naszych maluchów.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #976412 przez Lusek
Witam,
Widzę że nie ma takiego tematu.Chyba że gdzieś się ukrył :laugh: ;)
Tutaj możemy dzielić się naszymi doświadczeniami związanymi z kupnem użytkowaniem fotelików samochodowych dla niemowlaków , dla starszych dzieci również.
Jakie modele są najlepsze jakie się psują, czy warto kupować używane foteliki itp. Ale nie tylko foteliki są również inne akcesoria do nich bazy do systemu isofix, a także pokrowce i inne gadżety :P

Przyszłe mamy oraz mamusie aktywne, które miały już stycznność lepszą lub gorszą z danym fotelikiem . Nie opowiedzą swoje przygody. ;) :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #976910 przez ania_87
Z mężem wybraliśmy MAXI COSI z BabyStore24 . Bardzo polecam, warto zainwestować trochę więcej w porządny fotelik, bezpieczeństwo przede wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977063 przez goniag12
Ja tez mam Maxi Cosi pebble z baza isofix. Jeszcze nie używałam ale opinie ma bardzo dobre. Ma wyjmowana wkładkę dla noworodka co napewno sprawia że jest wygodny zarówno dla kilkodniowego jak i kilkomiesiecznego dzidziusia. Ja kupiłam używany ale od dobrej koleżanki. Od obcej osoby bym nie kupiła. Wolałabym kupić nowy. Trzeba mieć pewność że fotelik jest bezwypadkowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977220 przez Lusek
Hejko, ciesze się że coś ruszyło :cheer:

ania_87 ale to jest dla starszego dziecka już ten fotelik czy dla noworodka.

goniag12 no o pebble czytała, właśnie się zastanawiałam miedzy cabrio fix a pebble i nie wiem który lepszy na pewno pebble jest lżejszy. A jeśli chodzi o bazę to czy warto kupować?
Zastanawiam się czy warto kupować bazę do fotelika?

Pozdrawiam i zachęcam inne mamy do pisania :cheer: ;)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977231 przez goniag12
Powiem tak, warto kupić bazę bo to duża wygoda. Przy pierwszym dziecku nie miałam bazy i to zapinane i wypisanie w pasy było męczące. Nie jest to oczywiście rzecz niezbędna i można sobie poradzić bez niej, ale jeśli ktoś ma zbędna gotówkę to warto. To duży komfort. Raz dwa wpinasz i wypinasz fotelik.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983557 przez Małgorzata Góźdź
Zastanawiam się nad zakupem fotelika marki Caretero czy ktoś może z nich korzystał, przyznam się że zainteresowała mnie cena i wygląd www.alama24.pl/foteliki-swamochodowe-kategoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl