BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE PAŹDZIERNIKOWE 2011

11 lata 11 miesiąc temu #358846 przez ona19
Śliczne chłopaki ;) Ja dziś od rana miałam urwanie głowy, ciągle płacz i marudzenie. Teraz Iguś śpi, mam nadzieję, że jak się obudzi to będzie spokojniejszy.
Uciekam ogarnąc póki mam chwilkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359489 przez mamakuby
Hej dziewczęta :)
Mam do Was pytanie, czy możecie mi polecić jakieś ciekawe zabawki? Czym najchętniej bawią się Wasze dzieci? Kubie grzechotki się chyba znudziły:( Trzeba zakupić coś ciekawego.
Takamama a gdzie Ty się podziewasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359500 przez ona19
Ja chcę kupić Igusiowi garnuszek na klocuszek z Fisher p. i pianinko, mam nadzieję, że troszkę się tym zabawi ;) a poza tym nie mam pomysłów.
Jest dużo fajnych interaktywnych zabawek, ale cena też jest fajna ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359515 przez mamakuby
Mamy ten garnuszek, ale coś nam się popsuł:( A no ceny to niektóre aż porażają :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359521 przez ona19
I jak Kubuś bawił się tym garnuszkiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359659 przez mamakuby
Ten nasz garnuszek nie jest z fisher p, kupiliśmy go chyba za 30zł ale jest identyko i Szczerze powiedziawszy to nie zdążył się Kubuś nim pobawić bo inne dziecko go popsuło. Muszę mężowi powiedzieć,żeby tam zajrzał:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359665 przez MagdaM
My mamy garnuszek ale narazie tak srednio, za to zabka i pszczola Ela grajace i gryzaki sa mega przebojem i "Filipek" z Tiny Love :) I szmaciana lala Zuzia :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359672 przez vestusia
Paletka napisał:


Vestusia-ZUZIA4670/61-SN-g:-tp.17.11



Zapraszamy Oczywiscie INNE nowe MAMY NA NASZ WATEK!!


Ojejor jaka moja Zuzia wyszła wielka :D

Urodziła się 15.11.2011 roku, ważyła 2900kg i mierzyła 50cm :D He, he,he. Zgadza się to, że SN i że imię Zuzia hi, hi, hi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #359694 przez ona19
Ja ostatnio nie kupowałam zabawek, bo troszkę szczypiemy się z kasą. Teraz myślę o foteliku, upatrzyłam sobie maxi cosi priori co sądzicie??
allegro.pl/maxi-cosi-priori-sps-3xkolor-...ilm-i2323566999.html

Witaj vestusia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359827 przez MagdaM
ona19 slyszalam, ze bezpieczniejsze sa te ktore starcza na dluzej. Nawet jest o tym artykul w M jak Mama ostatnim. Pozatym osobiscie uwazam, ze jak sie nie ma kasy (ja i Ty) to lepiej kupic na dluzej niz za chwile kupowac trzeci! fotelik...
Dlatego ja kupuje 9-35

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359858 przez vestusia
Witam, witam :)

Fajny ten fotelik chociaż ja się nie zastanawiałam jeszcze nad zmianą, bo Zuzia mieści się w tym małym. Ale chyba jest tak, jak MagdaM pisze - lepiej taki, który starczy na dłużej. Raczej też taki będę kupowała :)

Co tam u Was? Jak dzieciaczki się rozwijają?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359869 przez mamakuby
Dobry dzień ;)
Vestusia jak miło że do Nas zaglądasz :)
My też raczej zakupimy taki fotelik na dłużej.
Ale pogoda dziś do bani, nie wyjdziemy na spacer, wieje jak by chciało łeb urwać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359873 przez vestusia
Ano, pogoda do bani. Nawet nosa nie wychylam. Mój P. pojechał do sklepu po produkty na obiad, Zuzia ma drzemkę, ja po śniadanku. Tylko jeszcze w piżamie jestem i nic mi się nie chce :)

Pewnie sobota będzie w domu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #360003 przez ona19
Ja też bym chętnie kupiła taki fotelik do 36kg,ale w tych fotelikach chyba nie opuszcza się oparcia do pozycji pollezacej,a dla takich maluchów jak nasze to nie za bardzo w takiej pozycji 90stopni non stop.sama już nie wiem. Muszę jakoś kupić jak najszybciej,bo teraz woze Igusia foteliku po siostrzencu do 18kg,ale jest zniszczony i wolałabym dla niego nowy,bo to zawsze bezpieczniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #360065 przez ona19
Jeśli macie mocne nerwy to obejrzyjcie, wg mnie kara śmierci i tortury to i tak za mało za takie coś !!!

kwejk.pl/obrazek/1155197


A wracając do tematu fotelików, poczytałam się w necie, że najbezpieczniej jest najdłużej wozić malucha w foteliku do 13kg, albo w takim 0-18 tyłem do kierunku jazdy. Pooglądałam te filmiki z testów i jestem załamana. Sama już nie wiem, co mam zrobić. Iguś waży już ponad 9kg i ma prawie 80cm, w tym foteliku 0-13 pręży się i płacze i zazwyczaj podróż kończyła się tym, że musiałam go wyjąć na kolana ;( wiem, że to nieodpowiedzialne, ale czasem się to zdarzało. Dlatego zaczęłam myśleć o tym następnym fotelu, żeby było mu wygodniej, będzie przodem więcej widział i może przestanie marudzić.
Dodam, że ten fotelik 0-13 mamy multi espiro - porażka!!! Nie polecam nikomu, strasznie głęboki i nie wygodny. Dziecko siedzi w nim jakby było wsadzone pupą do małego głębokiego pudełka. Kupiłam go do wózka, a i przyznam się, że nie wiedziałam, że te foteliki z grupy 0-13 kg są różnie wyprofilowane. Myślałam, że każdy w miarę tak samo.

Mam teraz dylemat, czy wrócić do fotelika 0-13 i męczyć dziecko ale będzie ono bezpieczne, czy kupić taki montowany tyłem do 18kg.

Fotelik z przedziału 9-36kg odpada, za duża rozbieżność wagowa, dziecko o wadze 9kg i 36kg nie może być tak samo bezpieczne w tym samym foteliku.

Doszłam do wniosku, że nie będę na tym oszczędzać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl