BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 9 miesiąc temu #393558 przez vestusia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Moja Zuzia coś stęka, zostało mi kilka naczyń do zmycia i muszę wyskoczyć też po ciacho dla ojca, jak przyjedzie.

Już czuję, że będzie gorąco. Porażka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393559 przez anakol

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393562 przez anakol

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393568 przez kima
Witam, ja od 6 na nóżkach bo tak wstał Kubuś :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Vestusia zgadzam się z tym co napisałaś wcześniej o AnyAnce.

Malina po połowie nie zawsze jest sprawiedliwie ;) Osobiście liczę na kolejne spotkanie, które mam nadzieję uda nam się zorganizować jesienią bliżej tych z południa Polski, a wtedy zobaczymy, czy te mające 500km drogi też chętnie będą jechały ;) I tych km postaram się więcej nie pisać, bo nie chcę tu wzbudzać jakiegoś konfiktu ;)

Muszę kieckę jeszcze wyprasować i przyjedzie siostra P. będę jej włosy na lokówie robiła :) Mam nadzieję, że będzie fajnie, zamierzam robić duuużo fotek ;)

Katiuszka, fajnie, że dzieciaczki Ci dały dzisiaj pospać, może to nagroda za te porządki? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393571 przez kima
A co do lubienia to napewno każda z nas lubi niektóre bardziej od drugich, tak jak w życiu, to zrozumiałe ;)

Anakol jesteś psychologiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393572 przez kima
i dużo buziaczków w dzisiejszym dniu dla Olinki :kiss:

Oj coś ostatnio tu duża wrzawa :laugh:
i konfliktowo się zaczęło robić :laugh: wrzućmy na luzik dziewuszki :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393574 przez vestusia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zuzia zasnęła, idę myć gary.

A, Kima żeby była jasność - dla Ciebie przejadę te 500 km ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393576 przez kima

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393580 przez katka
Ale dzis zawrzało
I wiecie co wydaje mi sie ze tak tu dzis gwarno poniewaz zabolało nas to ze nas wyzuciła ze znajomych bo nikt tu nie chciał jej na złe. Raczej starałysmy ja wspierac i troche smutno ze nie dała sobie przetłumaczyc. Przynajmniej ja tak to czuje i szkoda mi Bartusia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #393584 przez Dorciaition
Bry

Buziaczki dla Olinki:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Vestusia nie przepraszaj, bo to chyba ja zaczęłam.
Zgadzam się Tobą Vestusia w 100%, nic innego nie mam do powiedzenia. ;)

Usunęła nas z fb więc czyta forum.

Już jakiś czas temu prosiłam Was żebyścio mi napisały czy coś Wam przeszkadza u mnie, w moim pisaniu. Wydaje mi się, że już na tyle w jakiś sposób się znamy, że możemy sobie powiedzieć co nam leży na żołądku, bez obrażania oczywiście. :)


Kredka tak czułam, że nie pojedziesz. Szkoda :(
Powodzenia w diecie, też się staram. Wychodzi różnie ;)

Kima wytańcuj się za wszystkie czasy.
Obiecuje, że następnym razem dojadę to 500 km :)

Edit:
Katka wywaliła nas pewnie też dlatego, że sie trochę z niej śmiałyśmy. Przykre to, ale sama do tego doprowadziła tym wege.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393586 przez luska
hej moje kochaniutkie

jejor ja zwariuje bez was!!!!

Pobierznie tylko podczytałam i fotki maluszkow naszych obejrzałam .Same cudasy już nie moge sie doczekac , aż każdego maluszka przytule!!!!!

Kimus moja kochana naprawde nic sie nie da zrobić z tym twoim przyjazdem??

Vestusia 3 mam kciuki za ten domek :)

UU Widze jakoś wzmianka o Anyance..........ja pozostawie temat bez kometarza , bo szkoda MI CZASU :P

Zarobiona jestem po sama szyje jak wstaje o 7 tak chodze spać 22-24 i cto ciągle na nogach , nawet schudłam 1.5kg

Jest dosc ciezko , bo małej idą zęby i tak jest kochana ale ma problemy ze snem.

No i dzis nas zaskoczyła rano sie przebudziliśmy a ona stoła przy barierce w łózeczku i zaciesz!!!!Fotki mam na fonie postaram się dziś do was jeszcze zajrzec i wrzucic

Tylko moje kochane jak z tym powidziem , zaklepane są juz domki??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393590 przez Dorciaition
Luśka czekamy na Twoje potwierdzenie. Będziesz tak?
Jeszcze Katka i Sarna i wtedy zamawiam.

Dziś mi jedni odpisali, że brak miejsc.

Brawo dla Aurelci! :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393591 przez emkapl84
Dzień dobry!!!!
My również wysyłamy buziaki dla Olinki i dziękujemy wszystkim za pamięć o Natalce :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Troszke ostatnio jestem nie w temacie bo wyjazd do Powidza niestety mnie nie dotyczy :( po powrocie macie nic na temat wyjazdu nie pisac bo chyba oszaleje :blink: :blink: :lol:
U mnie wczoraj była czarny piątek....od rana mnostwo kiepskich wiadomości odnośnie M pracy, Oli itp itd :( Poza tym spłakałam się znowu z powodu powrotu do pracy...niech ten pierwszy tydzień bez Natalki minie i już bedzie pewnie łatwiej....a we wtorek mam kurs pierwszej pomocy więc wychodzę z domu po 8 i wracam o 21 :( :( :( cały dzień bez mojego maluszka..no ale tyle mam jakos przeżywa rozstanie z dzieckiem po powrocie do pracy wiec ja tez dam radę :lol:
Dziś idziemy z M na urodziny kolegi..no chyba ze zadzwonią z m pracy i go wezwą na nockę..
a Natalcia ostatnio budzi mi się w srodku nocy i domaga się mleka...kurcze nie robiła tak od kilku miesięcy a teraz znowu mi pobudki urządza :huh: mam nadzieję, że jej to minie bo już było tak fajnie jak się w nocy nie budziła...A w dzień je za dwóch normalnie wiec watpię, żeby była aż taka głodna...
Ząbków nadal nie widać :huh: ale za to ma bardzo białe dziąsła...
Miłego dnia kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393592 przez Dorciaition
Emka Lenka też potrafi się obudzić w nocy i wtedy bez wyjmowanie jej z łóżeczka daje troszkę wody. Wypije kilka łyków, wyciągam jej butle i śpi dalej. Spróbuj.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393595 przez vestusia
No ja już ogarnęłam chatkę i jest czyściutko. Zuzia wstała, bawi się na dywanie a zaraz wrzucę ją do wanny, bo po nocy jest tak upocona i aż śmierdoli, co mi się nie podoba. Dziadek przyjedzie, to musi pachnieć.

Zdecydowanie koleżanka nas podczytywała na pewno, skoro usunęła z FB. Może i lepiej, przynajmniej nie będzie mnie w oczy razić ;-)

Cieszę się, że mnie zrozumiałyście, bo aż mi się przykro troszkę zrobiło. No ale widzę, że wszystkie podobnie myślimy, więc coś w tym jest.

Ja nie mam zastrzeżeń do Was. A jak Wy macie do mnie, to piszcie. Wiem, że Anakol podpadłam z Funią, i pewnie niejednej z Was też. No ale rozmawiacie jeszcze ze mną, z czego się cieszę.

Lusia jedziesz???

Dorcia, to bądźmy razem w domku, a Madziaska z Maliną. Może tak być czy są jakieś przeciwskazania???

Co byśmy się nie pozabijały przed wyjazdem he, he, he :D

Idę kąpać Zuzię, a potem się z nią pobawię, bo po przebudzeniu jest fajniusia.

Do napisania później :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl