BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 7 miesiąc temu #194491 przez krzymina
to się ciepło od dołu ubieraj żeby Ci tyłka nie zawiało bo jak to rwa kulszowa to boli jak nie wiem co

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194492 przez tygrysica
krzymina- współczuje cukrzycy i przepukliny.
rojku- nie wiem czy to nie niegrzeczne z mojej strony , ale strasznie mnie ubawiło Twoje "a ja mam bolący tyłek"- takie proste az mi się micha uśmiechnęła :lol: . Oczywiście współczuję. Mnie bolą żebra natomiast po nocy, bo staram się ciagle na tym lewym boku spać i potem taka wygnieciona jestem...
A ciuszków rockowych jest nawet sporo w ciucholandach- szczególnie w Robanie (taka sieciówka, nie wiem czy tylko w Krakowie, czy jest też w innych miastach). Można tez przez neta. ale drogo, bo albo w Anglii albo USA. A ja tam lubie "polowania" w ciucholandach. M.in. upolowalam za grosze bluzke dla małego Dolce Gabana z metka i koszulę Ralpha Laurena. Niby mam gdzieś firmy, ale taki szpanik u małego elegancika mnie rozbraja ;P więc się cieszę. Raz takiego 2 latka widziałam w galerii handlowej w popielatych sztruksach, marynarce, zamszowych bucikach i kapelusiku takim eleganckim na głowie i się zakochałam normalnie ;D
I jeszcze wynalazłam takie śliczne czapeczki robione ręcznie na szydełku na allegro co mają uszy (króliczek jest super), albo czułki (np. biedronka albo pszczółka) i chcę taka ale nie wiem na jaki obwód główki... Jakbym miała córeczke to bym taki zestaw biedronki (ze spódniczką i majtusiami) kupiła- cudeńko :kiss:
Wózek przyjechał, ale nie mam siły go składać sama, a wczoraj zapomniałam fotli zrobić, więc nie wrzucam. Fajny jest tylko ma cos nie tak z hamulcem i trzeba będzie podjechac do jakiegos serwisu jak juz autko nowe będziemy mieć. Gondola i fotelik sa czerwono zielone, a spacerówka czerwono czarna. Leciutki i łatwo sie składa więc jestem zadowolona. No i cena okazyjna była- 700zł + przesyłka 80zł, a normalnie na allegro takie sa po 1100-1400 więc nawet ten hamulec mnie tak nie wkurza, tym bardziej że poprzedni właściciel raczej mi zwróci albo chociaż się dołozy do naprawy.
Teraz obmyślam koncepcje mebelkową. Chcę białe łóżeczko z szuflada i białą komodę z Ikei (Aneboda- 199zł). Przewijak raczej będę mieć na łóżeczku. Nie wiem czy to dobry pomysł ale znajoma ma i nie narzeka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194497 przez krzymina
ja będę mieć przewijak na szafce albo kupię taki nadmuchiwany lekki bo jeśli będę po cesarce to jest łatwiej taki przenosić jeśli będę chciała zmienić jego położenie

za ciuchami rozglądam się jedynie na Allegro bo jestem mało mobilna z tą przepukliną

tygrysico kupowaliście może powóz na Allegro? bo ja widziałam wiele fajnych okazji cenowych ale trochę się boję akurat kupić że może przyślą jakiś uszkodzony albo w transporcie będą nim rzucać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #194528 przez tygrysica
udało mi się zdjęcia wózka zrobic. Zdjęcie spacerówki jest z aukcji, bo już zdemontowana do przyszłego prania.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194536 przez tygrysica
krzymina: tak, na allegro. A z przesyłką to sprzedający miał znajomości w firmie kurierskiej i mu ładnie i dobrze zapakowali- w 2 paczki-folia bąbelkowa, folia elastyczna i pudła i nic sie w transporcie nie stało z wózkiem. Zawsze możesz kupowac ze swojego miasta to może ktos Ci nawet pzrywiezie żebyś obejrzała, albo coś. Na allegro niby bezpieczniej, ale prawda jest taka, że jakby Cię ktoś oszukał to i tak allegro nic nie zrobi. A na tablicy.pl to już w ogole żadnej gwarancji nie ma, dlatego jak się boisz to szukaj blisko siebie i umawiaj się osobiście...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194537 przez rojku
Poprawiłam listę, bo u Tygrysicy nie było, że synka się spodziewa i gdzieś mi uciekły imiona wybrane przez Luske, ale juz jest ok :)
Ale widzę, że sporo dziewczyn nas już nie odwiedza z listy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194538 przez drynek88
Witam,
nie bylo mnie chwilunie bo jakos nie chcialo mi sie kompa wlaczac bo mnie denerwuje jest caly zawalony i zaglosno chodzi he

Tygrysico to faktycznie mialas przezycie ja to bym tez spanikowala choc czesto tez mam jakies zamglenia i zla wodocznosc ale nie przejmuje sie tym bo to albo z przemeczenia albo od kompa no ale na szczescie wszystko wporzadku, a mialam zapytac sie ciebie czy juz macie wybrane imie dla waszego chloptasia?
bo na poczatku myslalam ze tez bede miala synka i oczywiscie z opini innych he no ale corcia bedzie a wiec mialam wybrane kilka imion ktore sie podobaly mi i mezowi moze ktores ci przypadnie do gustu:):
Dorian, Iwo, Alex, Alan, Konrad, Oktawian, Kordian

Kasiu T dziex za info nowe:) oczywiscie przydatne informacje choc tyle tego czytam i ogladam ze juz sama sie gubie bo tyle tego wszedzie i tak nasz instynkt napewno nas nie zawiedzie

co do proszkow dla dzidziusiow ja w czasie ciazy do 5 miesiaca uzywalam proszkow Lovela dla moich ciuchow i dzidziusia poniewaz strasznie mi przyszkadzaly zapachy byla to dla mnie katorga no i chcialam wszystko bezzapachowe ale teraz ostatnio zakupilam proszek Dzidzius (kupilam w hurtowni Akpol w Gd.Grabowku)bo ma dobra opinie ale jeszcze w nim nie pralam bo narazie wszystkie ciuszki poprane i poprasowane

Wczoraj bylam u kolezanki ktora 3 tygodnie temu urodzila synka jaki slodki nie moglam od niego oczu oderwac hi no i podpytywalam ja jak bylo i wogole to stwierdzilam ze porod moze wydaje sie nam straszny ale mowila mi ze to wszystko jest tak stworzone ze instynktownie wiesz co masz robic wiesz kiedy przec kiedy skurcze itd, a mowi ze jak pierwszy raz przykladasz dziecko do piersi jest to dziwne i tak piekne bo dzidzius poczuje twoje serce i szuka piersi :) jakie to fajne nie moge sie juz doczekac



..Natalia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194543 przez rojku
drynek a u Ciebie będzie Natalka? bo coś widzę w podpisie i nie wiem, czy to jest wybrane imię kruszynki?

A co do przewijaka, to też będę mieć na łóżeczku, a zaraz obok stoi szafka, żebym miała wszystko pod ręką

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194549 przez drynek88
u mnie bedzie Nadia:)
Natalia to ja
a co do przewijaka bedzie lozeczko, przewijak na lozeczku tak chyba najwygodniej i komoda na rzeczy dzidziusia
i wszystko bedzie pod reka:)



..Natalia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194553 przez tygrysica
Dzieki za podpowiedz- imiona ładne, ale nasz syn będzie miał po mężu bardzo proste polskie nazwisko więc odpadają ;) Na razie albo Adam albo Dominik, a zdecydujemy chyba dopiero jak go zobaczymy :D
Też już się doczekać nie moge i to takie dziwne troche dla mnie, bo ja ngdy dzieci specjalnie nie lubiłam, a teraz mi instynkt skoczył i się roztkliwiam jak takie małe widze :lol:
A Nadia chce dac moja koleżanka córci. Ja chciałam dziewczynkę i miała być Alicja Klara- ja jestem Ula i by były Ula i Ala, a że kochamy koty to by Ala miała kota ;D No i Alicja w krainie czarów miała być- pokój miał być urządzony jak w zaczarowanym lesie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194570 przez krzymina
ładne imiona powybierałyście,my w sumie jeszcze nie wiemy bo mężowi podoba się Lidia (czyli Lidka) a mi tak średnio

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194575 przez drynek88
Lidia tak powaznie troszke ale Lidka ladniej jak sie odmienia:) moze sie przekonasz do tego imienia albo poszperaj i przekonaj meza do innego:)

A ile razy mialyscie potwierdzone plec dziecka? jak tylko 1 raz na razie w usg prenatalnym 3d i zcekam na nastepne usg zwykle bo kurcze nie jestem tak clkiem przekonana czy napewno wszystko dla dziewuszki kupowac co wy o tym myslicie? albo jak to u was wyglada



..Natalia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194587 przez KasiaT
Drynek nie ma problemu, ja też jak mam tylko wolne to siadam i wyszukuję różne info :blink:
A co do płci to ja miałam raz określoną ale nie ma szans, żeby nagle się zmieniło. W końcu siusiak i worek mu nie odpadną :silly: A pępowina była obok więc o pomyłce nie ma mowy :blink:
Krzymina jeśli mam być szczera to mnie nie bardzo się podoba Lidka ale fakt, może się przekonasz, jak nie to przekupuj mężaa :blink:
Tygrysica ty to masz wyobraźnię :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194597 przez luska
Krzymina kurka to nie ciekawie masz ta przepuklina i cukrzyca B) Ale wytrwasz szczęśliwie do końca.Spoko po cc dasz rade , ja byłam i miałam normalny przewijaczek na łóżeczko.U nas się jak najbardziej spisał :laugh:

Własnie ja tez mam często ten bóle tylka ;) ,a raczej prawego pośladka nogi i pleców B) Strasznie mnie to meczy , czasem chodzić nie mogę B)

Tygrysico wozio fajniutki, kolorki fajne.My tez z allegro zamawialiśmy , w cenie prawie identycznej jak ty(691zł)a przesyłka 60zł i tez w dwóch kartonach , ofoliowane i zabezpieczone:)

W ciucholandach to trzeba omieć jeszcze szukać , bo ja zawsze fajne ciuchy ominę a mój tata przejdzie po mnie i znajdzie zawsze mega fajne rzeczy.Teraz w sumie znalazłam jeden sklep ale to jest komis.Ciuszki sa naprawdę super zadbane ,za niewielka cenę, a oprócz ciuszków wózki łóżeczka itd itp zależy na coś się trafi i co akurat maja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194602 przez luska
A co do imion to my(czytać ja) nie wiem skąd bo miała być zawsze Kornelka zmieniłam i wymyśliłam , ze będzie Aurelka a po mojego męża babci Cecylia.W razie jak będzie chłopiec to mój stwierdził , że będzie Ksawery ale mi się podoba jeszcze Olivier no i Aleks mój Olusm miał być Aleks( w skrócie od Aleksander) no ale widać jak jest :silly: Dominik tez mi się podoba :)

A co do płci to ja nie jestem pewna , bo jeden lekarz powiedział mi , ze na pewno chłopczyk.A mój prowadzący 2 razy potwierdził mi , ze dziewczynka.Nawet pipuszke mi pokazał.Ale to tylko sprzęt wiec nigdy nic nie wiadomo jak to w końcu na sali porodowej będzie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl