BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

11 lata 1 miesiąc temu #590966 przez JustynaNL
Tak, na NFZ. Ale ten lekarz przyjmuje też prywatnie wiec zobaczę i może z wynikami skocze juz prywatnie. Niestety, ale lekarza raczej nie ma co zmieniać bo to drugi w kolejności z najlepszym i polecanych u mnie w mieście. Ten pierwszy przyjmuje tylko prywatnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590969 przez magdalenagal
Cześć Dziewczyny :-)

Jestem lipcową Mamą. Serdecznie Wam gratuluję i życzę powodzenia. Co by się z Wami i Waszymi organizmami nie działo- pamiętajcie- to wszystko mija (czasem z dnia na dzień) i będziecie się cieszyć pierwszymi kopniaczkami, zakupami itp :-)

Ściskamy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591318 przez pani_p
Magdalenagal dzięki za słowa otuchy :-)

Ja miałam dzisiaj okropny sen... Śniło mi się że byłam u lekarza, ten mnie badał i stwierdził, że ja sobie tą ciążę uroiłam, że w żadnej nigdy nie byłam. Ryczałam tak we śnie, że aż się obudziłam z walącym sercem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592613 przez suzi001
Hej dziewczyny jestem tu nowa,chciałabym dołaczyć do waszego grona,ponieważ jestem trochę samotna,nie mieszkam w Polsce i dlatego nie mam znajomych które są w ciązy.O ciązy dowiedziałam się 2 dni temu,spóźniałą mi się @ juz ponad 11 dni więc zrobiłam test i zobaczyłam 2 grube krechy,z wyliczeń kalkulatorów przypada to raz na 7 tydzień raz na 6 tydzień i 2 dni więc nie wiem już.. a ostatni okres miałam 30 stycznia:).Aktualnie przyleciałam do polski na parę dni i w poniedziałek ide do lekarza :).Objawy mnie ąz tak bardzo nie męczą,jakieś tam nudności są,lekki ból piersi,zmęczenie,no i wyostrzony węch :) Czy robiłyście już jakieś badania? pozdrawiam wszystkie mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592675 przez pani_p
Witaj Suzi :-)
Ja tez ostatnia @ mialam 30 stycznia :-D póki co dopiero teraz zaczynam się słabiej czuć, szybko się mecze. Reszta objawów jak u Ciebie.
Ja juz zrobiłam badania krwi i moczu, we wtorek idę do lekarza z wynikami. Nie mogę doczekać się usg bo ostatnio prześladują mnie głupie myśli...
Życzę dużo zdrówka Tobie i maleństwu :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #593472 przez suzi001
Nawzajem pani_p życze również zdrówka :) tak jak wszystkim przyszłym mamusiom,mnie ciąża troszkę zaskoczyła i mam obawy bo to moja pierwsza ciąża i boję się najbardziej porodu i ogólnie nie wiem czy sobie poradzę,za granicą jestem sama bez rodziny tylko mam przyszłego męża który też z pracy różnie wraca..:( Chciałabym żeby dzidzia rosła sobie zdrowo to jest dla mnie najważniejsze :) pozdrawiam was i piszcie co u was <3 buśki




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594324 przez pani_p
Suzi Ja tez się boję, ale damy radę. Każda mama daje :) Nie myślmy, póki co o porodzie ;)

Dziewczyny co tu taka cisza :unsure: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594763 przez Brunetka
Witam Was serdecznie dziewczyny :)

Postanowiłam Was poznać i wspólnie wspierać przez te 9 miesięcy :)
To moja pierwsza i nieplanowana ciąża hihi
Jestem gdzieś w 5 tygodniu.Dokładnie będę wiedziała w czwartek, po wizycie u mojego lekarza. Spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba.Co prawda mam już swoje lata i czas najwyższy, ale moja sytuacja była tak skomplikowana...
Nie wiem jak to możliwe, ale jeszcze zanim zrobiłam test czułam, że jestem w ciąży. Miałam zbyt duży apetyt na wszystko, do tego zaparcia, doszły problemy skórne no i problem z pęcherzem. Na szczęście nie mdli mnie. Jedyne co mnie martwi to kłucie w podbrzuszu (wcześniej ból pachwiny). Jak jest z tym u Was?

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53655

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594810 przez suzi001
Witaj brunetko :) U mnie też nieplanowana ciąża heh z zaskoczenia,chociaz wcześniej chciałam dzidziusia ale potem wyjechałam i postanowiłam odłożyć to na trochę później i bach :)ale cieszę się :) ja też miałam kłucia i to mocne na początku przed okresem i chyba z tydzień po,póxniej minęło i tak odczasu do czasu zakłuje,ale ponoć nie trzeba się martwić bo tam wszystko się rozrasta :) ja dzisiaj ide do lekarza i mam nadzieje że zrobi mi usg i będę już widziała moje maleństwo :) buziaczki :) a dodam że piersi to mnie bolą strasznie i stały się takie wrażliwe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #595156 przez pani_p
Cześć brunetka :-) powiem Ci, że moja ciąża jest planowana, ale i tak jestem trochę w szoku :-D

Mnie też brzuch pobolewa, czasem mocniej, czasem lżej i wiadomo, zastanawiam się czy wszystko ok, ale w końcu rozrastamy się i dziwnie by było jakby to było nieodczuwalne. ;)

Nie mozemy dac się zwariowac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #595265 przez Brunetka
Racja:) Nie możemy dać się zwariować:) Mam do Was pytanie. Moj mężczyzna dzisiaj się do mnie "dobrał" i teraz mam obawy czy stosunek na poczatku ciąży nie miał negatywnego wpływu. Nie byłam jeszcze u lekarza więc nie wiem czy ciąża nie jest czasami zagrożona. Macie też takie obawy?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53655

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #595288 przez nefretete666
Witam dziewczyny:) Fajnie ze nasze grono sie powieksza.Brunetka nic ci nei bedzie nie martw sie, nie mozna sie kochac wtedy kiedy sa plamiernia badz bole brzucha takze nie zaszkodzisz malenstwu.Suzi ja tez jestem za granica bez rodzinki tylko z mezem i z synkiem a w jakim ty kraju mieszkasz?moze UK?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #595307 przez Brunetka
Dziękuję Nefretete666 :) jestem spokojniejsza.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53655

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #595322 przez pani_p

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A tak w ogóle to odebrałam wyniki badań i chyba mam zapalenie układu moczowego bo bakterie w moczu... Jutro idę do lekarza, pewnie tablety dostanę. Podobno to częste u ciężarnych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #595488 przez franeta
Hej dziewczyny!
Jeśli mogę, to dołączę do Was :)
Może w skrócie o mnie, to moja druga ciąża, mój pierwszy szkrab ma 6m-cy ;) ale ciąża jak najbardziej planowana. Niestety jeszcze nie potwierdzona przez lekarza, ponieważ prawdopodobnie miałam bardzo późno owu. OM 26.01 i potem dłuugo nic, pierwszy pozytywny test :) Byłam w poprzedni czwartek u lekarza, ale nic nie widział i stwierdził, że nie mam się spodziewać ciąży, jednak przeczucie podpowiadało mi coś innego ;) Dwie betki zrobione, pierwsza w ubiegły poniedziałek 150, druga w piątek 1148.
To chyba tyle narazie, reszt wyjdzie w praniu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl