BezpiecznaCiaza112023

POZAR

13 lata 4 miesiąc temu #43212 przez wiola
Witam wszystkich bardzo serdecznie i proszę o wsparcie i pomoc.W dniu 1 grudnia zapaliło się nam mieszkanie,mieliśmy pożar który narobił wiele strat ,spaliła nam sie od pieca scianka działowa,oraz szafa z pościelą dla dzieci dla nas oraz koce,jestem załamana obecnie nie mieszkamy w tym mieszkaniu poniewaz mieszkanie wymaga remontu oraz nowego grzybka,dlatego zwracam się do was o pomoc,dla mnie i moich dzieci,jezeli macie jakąs posciel w domu której nie używacie,albo ręczniki ,bardzo proszę o przesłanie na moj adres Wioletta Majer pabianice 95-200 ul.Warszawska 16 m 14 bedę wdzięczna za każdą pomoc,nie pracuję i nie stać mnie na kupienie nowej poscieli ,oraz ręcznikow,więcej napisałam u majowych mam,zdjecia wrzucę w wolnej chwili ,poniewaz jestem tu na chwile,z góry dziękuję za serce i pomoc w tej naszej tragedii,zajrze jak znajdę chwile czasu,. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43219 przez Asiersa
Oczywiście, że pomogę :) Trzymajcie się jakoś :kiss:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43222 przez kaśku
Wiolu napisz czego jeszcze potrzebujesz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43394 przez asia26
postaram sie czegos poszukac i Ci przeslac. trzymaj sie dzieci Cie potrzebuja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43465 przez wiola
Bardzo wam dziękuję będę wdzięczna za każdą pomoc,dzięki że jesteście, :( :) ,pozdrawiam,co możecie będę wdzięczna za wszystko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43525 przez Manga
Wiolu, to co miałam - spakowałam. Wyślę w poniedziałek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43701 przez wiola
MANGA,co mogę napisać,po prostu brakuje mi słów żeby napisać,że bardzo bardzo wam z całego serduszka dziękujemy ,za to że jesteście i ze macie tak wielkie serca w tym trudnym dla nas okresie,czekamy,buziaki dla was,jak dojdzie to dam ci znac,bardzo dziękuję.... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44868 przez wiola
Dziewczyny bardzo wam wszystkim dziękuje za paczki które dla nas wysłalyscie ,sprawiły one nam ogromną radosć,wszystko się przydało,Filipek i dzieci też bardzo dziękuje,ale doszla 1 paczka lecz nie wiem od kogo jest to Grażyna z Sokołowa,która z was ma tak na imię,piękna paczka,buziaki,i wszystkim bardzo dziekuje,na święta sprawiłyście nam ogromna radośc,już mieszkamy w domku,dzięki ludziom o dobrych sercach,zrobilismy juz mały remoncik i kupiliśmy piec,dziekuje wszystkim za paczki i pozdrawiam. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl