BezpiecznaCiaza112023

Czy to torbiel czy to ciąża??

10 lata 5 miesiąc temu #774019 przez Karolineczka
Witam Wszystkich bardzo gorąco !! :) :) :) :) :)

Jestem nowa, dopiero co dołączyłam do Waszego grona :) Chciałabym się podzielić z Wami moim problemem, a mianowicie:

Mam nieregularne cykle wachające się w przedziale od 27 do 31 dni. Byłam u ginekologa we wtorek 22 października. Lekarz podczas usg stwierdził, że mam BEZOWULACYJNY cykl oraz wykrył torbiel OKOŁOJAJNIKOWĄ wielkości 26 mm....
Współżyłam z moim partnerem w niby dni płodne, odbywaliśmy stosunek przerywany, gdy doszedł poza mną, ja siadałam na jego brudnym w spermie członku, moja pochwa była cała w jego nasieniu. 24 października miałam niby owulację kochaliśmy się z moim partnerem w sobotę 26 października znów na tej samej zasadzie... Dodam jeszcze, że w tygodniu w pracy było mi kilka razy słabo, myślałam ze zemdleję... Czy to jednak może być pomyłka?? I nie ma torbieli tylko jestem w ciąży?? Czy jeśli nie jestem w ciązy to czy teraz mogłabym w niej być jeżeli lekarz się znów pomylił i jednak była OWULACJA??:)
Bardzo byśmy się z dzidzi ucieszyli :) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774046 przez Kocica
Najlepiej zrób sobie poziom HCG+ beta z krwi i powtorz po 48h jeśli poziom będzie wskazywał ma ewentualna ciążę i będzie przyrastal (48h o jakieś 60%) idź do swojego ginekologa. Testów z moczu nie polecam bo mogą byc fałszywie dodatnie zwłaszcza przy torbielach zreszta kilka testów z moczu cenowo wyjdzie tyle samo ile 2 z krwi a są dużo dokladniejsze :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774362 przez Karolineczka
Po ilu dniach ta betę zrobić?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774496 przez Kocica
Najlepiej to na tydzień po owulacji i zagnieżdzenia się zarodka.
Piszesz o stosunku w październiku więc zakladajac ze byly twoje dni płodne i miałaś owulację śmiało możesz zrobić bete dzisiaj bo tu nie trzeba się przygotowywać :)
będziesz miala pewność :) W niektórych labach wynik masz on-line więj już dzis bedziesz cos wiedzieć :laugh:
Powodzenia i daj znać co i jak :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774813 przez Karolineczka
Kochana ale ja owulacje miałam 24 października kochałem się 26 października więc za tydzień mogę zrobić będę dopiero :-) :-) Pewnie że dam znac od razu może lekarz się pomylił oby tak było :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774824 przez Kocica
Wiesz często sie zdarza ze lekarze nie wykrywaja wczesnej ciąży albo widzą tylko pusty pęcherzyk bez echa zarodka a może twój lekarz zasugerował się torbielą i nie zbadał Cię dokładnie pod kątem ciąży..
Zrób sobie hormon i będziesz miała pewność :)
Jak wynik będzie wskazywał na ciąże powtórz po ok 48h i jak będzie przyrastał idz do lekarza raz jeszcze :laugh:
Powodzenia no i trzymam kciuki oczywiście :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774861 przez kasia085
Ja rozumiem to tak, że byłaś u lekarza 22 października a stosunek miałaś dopiero 24 i 26 października. Więc lekarz nie mógł jeszcze wykryć ciąży. Być może pomylił się co do cyklu. Ale najlepiej zaczekaj jeszcze co najmniej tydzień i tak jak Kocica radzi zrób bete. Wynik będzie najbardziej miarodajny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774867 przez Kaś_O
a skąd wiesz że miałaś owulację w te dni?


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774920 przez Karolineczka
Z chlopakiem kochalam się w 1 dzień dni plodnych po dojściu poza mną ja usiadlam na go brudnym czlonku chwilę dłuższą tak pozostalismy wtulilam się w niego gdyż ja siedzialam na nim. Podczas drugiego stosunku podobną była sytuacja a ostatni raz czyli dwa dni po owulacji seks równiez zakończył poza mną ja na nim usiadlam i dłuższą chwilę tak siedzialam. Mialam po skończeniu stosunku wrażenie że mam opuchnieta pochwe w dotyku też była wieksza jakby wyszla na zewnątrz W dniu owulacji bolały mnie strasznie jajniki i podbrzusze :-) Dzieki dziewczyny że trzymacie kciuki ale NIE DZIEKUJE ZEBY NIE ZAPESZYC:-) bardzo bym chciała dzidziusia :-) będę informować na bierzaco :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774944 przez Kocica
Spokojnie będzie dobrze matka natura jest mądrzejsza od lekarzy i często działa po swojemu wiec nic sie nie martw myśl pozytywnie i w pn zrób pierwsza bete :laugh:
Zreszta stosunek przerywany to żadne zabezpieczenie wiec może juz niedługo bedziemy rozmawiać o ciazowych dolegliwosciach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774978 przez Karolineczka
Zrobię zrobię :-) a mi dziś słabo jest mimo iż zjadlam czekoladę bo myślała
Że cukier mi spadł ale to pewnie za wcześnie jak na objawy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774983 przez Kocica
Hehe to chyba bardziej w Twojej głowie :laugh: Coś mi sie wydaje ze baaardzo byc chciała byc w ciazy :laugh:
Ale wiesz może to jakiś kobiecy 6zmysl :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #775007 przez Karolineczka
Chce Slonko oj chce :-) ale spokojnie :-) jakA Z Ciebie optymistka:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #775013 przez Kocica
Pewnie dla tego ze jak ja zaszlam w ciążę to wiedziałam zanim zrobiłam testy i poszłam do lekarza...było mi potwornie niedobrze i ciagle chciało mi sie płakać :angry: Potrafilam sie rozplakac jedząc obiad albo oglądając reklamę :laugh:
A moj mąż nie wiedział co sie dzieje :laugh: wiec my kobitli mamy 6zmysl :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #775106 przez Karolineczka
Hehe no widzisz :) ja bym bardzo chciała Maluszka mieć mimo że mam dopiero 23 lata w styczniu skończe 24 to bardzo rozwinięty mam instynkt macierzyński :) Niezłe objawy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl