BezpiecznaCiaza112023

7 miesieczne dziecko nie chce ssac piersi co robic

10 lata 1 tydzień temu #874012 przez Tośka27
Witam
Prosze o pomoc tak bardzo chce karmic synka a od tygodnia strasznie buntuje sie nie chce do piersi wygina sie placze krzyczy az ma juz chrapiace gardelko mm tez nie bardzo chce pic mamy bebilon pronutra 30ml przez sen wypije w dzien wogole nie ruszy.ani piersi a ni mleka m
Mial 3dniowke jeszcze troche chociaz pil teraz nie chce wcale moze cos mi doradzicie... :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #874016 przez KaRoLkA
Witam Tośka,
U nas tak właśnie skończyło sie karmienie bo przy piersi okropnie sie wyginała , płakała wiec ja odciagałam mleko i podawałam z butelki ale z dnia na dzien było go coraz mniej aż całkiem znikło :(
Może spróbuj założyć jakis kolorowy naszyjnik sobie żeby zainteresowac synka , może jak sie skupi to bedzie ssal piers :)
życzę powodzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874063 przez Tośka27
kAROLKA DZIEKUE za podpowiedz a ile czasu mialo Twoje dziecko :( a powiedz dlugo tak walczylas ze zanikl pokarm u mnie tydzien to trwa juz :( ze raz jadl a raz sie wyginal dzwonilam do poloznej powiedziala ze moze przepalil sie pokarm i wtedy jest on niesmaczny i dziecko tez odrzuca i wiele jest przypadkow ze dziecko poprostu od tak samo odstawia Piers :*( tak bardzo chcialam dluzej karmic do roku ale POlozna mowi ze mam sie nie martwic najwazniejsze pol roku dalam rade karmilam staralam sie pocieszyla mnie troche ale do mnie nadal to nie dochodzi ze nie bd karmic tak pragnelam tego dziecko po 8 latach sie udalo marzylam by karmic a on mi takie cyrki wyprawia :( patrze na niego z takim zalem ze nie chce mojego Cyca juz co takiego moglam zrobic ze on odrzucil :*( jej jak mi przykro jest :*( siadla bym i ryczala COrke ma (8) lat karmilam 4,5 m nie nacieszylam sie tym teraz Syna tak szybko to zlecialo a CIekawe czy Boza da jeszcze jednego Skarba wiecej nie bd mogla poniewaz jestem po CC :( poniedzialek od placzu zaczynam ach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874073 przez KaRoLkA
Tośka nie płacz , bo im się bardziej denerwujesz tym mniej pokarmu bedziesz miała ,
moja w nocy ładnie pierś ssala a w dzien nie i już próbowałam wszystkie pozycje i w osobnym zaciemnionym pokoju i nic nie dawało jedynie jak przysypiala to wtedy na pół spiaco ssala bez problemu takze u Nas to byla ciekawosc i zainteresowanie wszystkim innym niż pierś , zaczęło się jak skonczyla 5 miesiecy a karmic skończyłyśmy jak miała 6 i pół miesiaca . Twoj synek w nocy je czy w ogóle niechce ssac??? Nie poddawaj sie może to chwilowe i minie odciagaj pokarm regularnie co 3 godziny żeby nie zanikł i próbuj małego przystawaiac mi tez pomagało jak przystawialam mała i chodziłam po mieszkaniu po 5 minutach jadła i przysypiala to siadalam i takim sposobem jadła . Napewno karmilabym ją dalej tylko problemy zaczęły sie jak bylismy na urlopie w PL a tam dużo ludzi nie było jak sie skupic i zostac sam na sam bo jak Mała płakała to wszyscy krzyczeli "co jej robie" wiec odpuszczalam i dawałam butle :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874104 przez Tośka27
nie chce i jesc w nocy on ssie smoka jak zglodnieje przebudzi sie i czeka na smoka jak jest glodny to wypluwa i krzyczy biore go do piersi a on tylko go przystawiam drze sie i oduswa wygina jak nie wiem chodze z nim po pokoju probuje na stojaca dac wczesnie jsie jakis tydzien temu udawala teraz juz nie tez w tyg maz go troszke zmuli i przylozyl zjadl a jak zobaczyl ze cyc to krzyk w dzien nic tylko kaszke lyzeczka obiadki ze mna zadnych bezplciowych zabkow nie ma niby ma dziaselka troche czerwone lekarze mowili ale nic poza tym mu sie nie dzieje.a nie odciagalam pokarmu bo ja nic tu nie scuagne reka do kieliszka sciagnelam by spr jaie mam mleko czy oddziela sie tluszczyk oddziela szkoda mi to zostawic :*( a moze on bd chcial wrocic do cycca i co wtedy jak jzu nie bede miala ja mam tak miekkie piersi ze ja nie dam rady sciagac laktatorem a jesl ijuz to moze z 20ml :( bd nie nabiera mi jzu dawno tak pokarm.najgorsze ze w nocy placze krzyczy damy butelka pociaga chwile i to samo ale widac ze glodny bo smoka ciaga moze rzeczewiscie bola go dziasla :( nie wiem juz sama wiec zapewne jak nie bede sciagac to zaniknie juz calkiem pokarm :( w nocy tak kombinnowalam tulilam uspokajalam wode do pica dawalam a on krzyk uspokoil sie smoka dalam spi za ok gozine sie budzi bo chce pewnie jesc i tak w kolko. a wczeniej taki cyc byl co gdozine od urodzenia co dwie pozniej do jakis dwoch tyg temu jeszcze teraz portrafil wczoraj caly dzien nie ruszyc w nocy ok 00:00 jedna piers i dzis juz nic :*(
Zadzwonilam do meza poryczalam sie jak nie wiem MAz pociesza niby a zaraz krzyczy czego placze bo ze 6 roku najwazniejsze karmilam dla MNIE TO MALO :*( Dziekuje ze jestes KArolka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874147 przez tysiiiak
Tośka u mnie Kuba odstawił pierś mając 4 msce :( Przez miesiąc udawało mi się nakarmić go w nocy, czasem nad ranem i czasem po drzemce. Jak miał 5 miesięcy całkowicie odrzucił :( Nie było siły na niego a szkoda nerwów. Na początku jeszcze ściągałam i dawałam mu z butli a potem zrobił się deficyt mleczny i przeszliśmy na mm. Podejrzewam, że mogły być tu powodem ząbki bo jak miał 5 mscy wyszły dwa pierwsze i niedawno obraził się na butlę z mm i z dwa tygodnie temu spowrotem zaczął pić i wyszły mu dwie dwójki ;) Oczywiście to tylko moje domysły co do odrzucenia piersi.
Też było mi przykro bo to były takie nasze chwile ale można to nadrobić przytulańcami w innych sytuacjach i nie załamywać się bo dziecko czuje stres :) Zrobiłaś co mogłaś :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874197 przez KaRoLkA
Tośka a jakie mleko mu podajesz ??? Ja na poczatku dawałam bebilon ale jakos cora go nie lubiala wiec zmienilam na HIPP BIO COMBIOTIC i jest extra , mała pije duszkiem .
a powiedz mi Maly tak się wierci bo go rozprasza wszystko inne??? A spróbuj tak jak przysypia go przystawic i pieluszka przykryc piers może to pomoze coś bo moja to jak tylko ja kladlam na rękę to już sie wściekala wiec albo jej spiewalam zeby sie skupila i uspokoila i wtedy dawalam , drugim sposobem bylo male oszukiwanie robilam troche mleka w butelce i wlasnie tak pielucha ją separowalam od piersi , dawalam butle jak juz sie skupila to zamienialam butle na cyca i jadła :)
wypróbuj mam nadzieję ze chociaż troche pomogłam :)
Najważniejsze ze jest zdrowy , przybiera na wadze , a tą bliskość da sie zastapic przytulaniem , wiec glowa do gory i bez płaczu bo synek potrzebuje usmiechnietej mamy :) to co najwazniejsze już mu dałaś , pół roku karmilas to i tak długo niektore kobiety w ogóle nie maja pokarmu a też chcialyby karmic .

Tysiiiak moja też zaczęła sie buntowac najpierw jak ja wszystko rozpraszalo a pozniej doszły ząbki i tak sie skonczylo karmienie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874259 przez Tośka27
Kochane ja podaje mleko bebilon pronutra tez dzis sie zastanowilam czy moze mu nie smakuje ale czy inne maja innym smak ja nigdy nie probowalam mleka i nie pije swoje cale zycie Corka pila NAN
tysiiak Kochana ja tez dzis postanowilam ze sciagne podalam jak wyspal sie ok 2 godziny i wzial 20ml popil z butelki wiec wstawilam do lodowki zobaczymy.
a co do wygladu karmienia to tak w dzien jak tylko siadam i klade na kolana juz wygiina sieee w ncy to jest jeden wlk wrzask nawet nie moge go przechylic w stone cyca a na pol spiocha probowaalismy i raz sie udalo pozniej juz nie i ja dzis w nocy przytulalam nosilam az go wybudzilam ze snu i maz chodzil 15 minut lulal bo nie chcial ani jesc ani spac i maz na sile mu tam dawal raz smok raz butelke.u nas cwaniak ma zamkniete oczy i maz go podaje mi do cyca a on oczy jak 5zl i krzyk,Dziekuje Kochane za wsparcie zobaczymy ja kto dalej bd lzej mi ze sciagnelam pokarm ktory moge mu podac ale zapewne nie wypije a ja 40 minut serio z zegarkiem w reku sciagalam laktatorem i reka 80ml mleka nie wiem czy to duzo chyba bardzo malo pozdrawiam was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #874466 przez KaRoLkA
Tośkaa może mu nie leci dlatego sie denerwuje ??? Bo 80 ml w ciagu 40 minut to troche mało :/ ja mialam taka wprawe że w 10 minut 120 ml ściągnąłam i to ręcznym laktatorem :) jak tam poprawiło sie coś ??? Zjadł ???
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl