BezpiecznaCiaza112023

O:7 miesieczne dziecko nie chce ssac piersi co robic

10 lata 9 godzin temu #874668 przez Tośka27
czesc Kochana tyle pisze a tu nic nie wyswietla nie wiem c osie dzieje kolejny raz sie naprawcowalam napisalam d owas a tu nie ma tego :*( masakra co sie dzieje
Karolka Kochana tak jest roznica nie chce rpzechwalac ale w porownaniu co bylo przy piersi to jest Nie to samo. Alanek budzi sie o 2 i o 5,30 czasemczesciej jak cos dolega. Czasami wypije 120ml a czasami 20 ml lub 40ml zalezy poza tym Dziekujemy wszystko w porzadku a ja k Gabrysia jak Kubus Tyssia pozdrawiam Was
A ja to smigam na rowerze bo kg do przodu ida odkad nie karmie szybciutko juz mi brat pow ze tyje :*( a dla mnie to jest straszne jak przytyje znowu do wagi jaka MIALAM :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 godzin temu - 10 lata 8 godzin temu #874697 przez KaRoLkA
Bardzo się ciesze że u Was lepiej :)
U Nas tez dobrze tylko chyba musze Gabi kask kupic bo dobie glowe rozwali kiedys :/ dzien bez guza to dzien stracony normalnie , raczkuje i nie patrzy gdzie idzie albo wstaje i za daleko sie złapie i benc i glowa walnie o cos :dry:
cos z tym forum sie dzieje bo znikaja posty niewiadomo z jakiego powodu :unsure:

Odnosnie wagi to ja też przytylam po odstawieniu od cyca teraz musze sie pilnowac i cwicze Mel b i Tiffany :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876481 przez Tośka27
A Karola czy przyjmujesz jakies ANty, tabletki bo ja tak i wlasnie dostalam po 1,5 tyg okres jak Alanek nie je piersi. i chyba powinnam zmienic bo te to do karmienia mam cerazette a teraz chyba silniejsze powinnam miec ide w maju na wizyte :D mysle o wkladce ale MAz nie chce :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl