BezpiecznaCiaza112023

Pomocy

9 lata 6 miesiąc temu #931185 przez Klavell25
Witam wszystkie Mamusie oraz przyszle mamy
Mam taki problem i jestem juz cala chora, jestem w czesnej ciazy dzis 5 tydzien,
w weekend bylam w szpitalu przes mocne bole w podbrzuszu oraz krwawienia. potwierdzono rownierz ciaze jednak co mnie bardzo martwi lekarka mowi ze te krwawienia sa niczym groznim jednak co mnie zastanawia jest to ze na badaniach bylo widac tylko wode plodowa a w niej nic. jednak lekarka wyklucza ciaze pozamacziczna. dzis mam krwawienia mocniesze sa brazowe jakby brudne bardzo sie martwie i juz nie wiem co robic a naj bardziej martwi mnie to ze na usg nie bylo widac dziecka tylko wode plodowa... jestem teraz w 5 tygodiu i sie zastanawiam czy to normalne ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931204 przez natB
KLavell25 ja to jednak migiem wróciłabym do szpitala, ale najlepiej innego... w ogóle skontaktuj się ze swoim gin, niech Ciebie przyjmie na wizytę...
W 5 tygodniu dostałam plamień, ale takie krwią i zadzwoniłam do gin, ona powiedziała, że migiem mam przyjechać do szpitala.. zrobiła usg, zarodek był, serducha brak, dostałam leki na podtrzymanie, bo mój organizm uznał ciąże za zagrożenie i próbował się jej pozbyć...

A lekarz cokolwiek Ci dał jakieś leki? jakieś zalecenia? powiedział w ogóle coś?... jakieś badanie krwi?... trzeba działać póki możesz...

Ja jednak bym pojechała do szpitala... jedź do innego, bo ewidentnie zostałaś olana :/.. bardzo mi przykro, że tak Ciebie potraktowali, czyli nijak...

3mam kciuki, będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931264 przez Klavell25
Witam i Dziekuje za odpowiedz :)
W szpitalu pobierali krew oraz oddawalam mocz wszystko bylo dobrze, krew jest taka brudna lekarka twierdzila ze to jest stara krew lub resztki niby organizm w czasie ciazy tak sie oczysczcza, i lekarka powiedziala ze do polki krew nie jest czerwona i nie krwawie mocno to nie mam sie martwic, jednak ja jestem panikara i dzis te brudne krwawienia byly troche mocnieszse boli nie mam zadnych. juz dzwonilam do gin i dostalam termin na jutro... mam nadzieje ze bedzie wsz dobrze, lekkow nie dostalam zadnych nie wiem dlaczego wiem i slyszalam od wiele dziewczyn ze sa takie lekki. ja jestem z niemiec moze lekarze tutaj innaczej podchodza do tego.

Przepraszam wiec za bledy pisemne :dry:

odezwe sie jak tylko bede wiedziala co dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931276 przez natB
Cieszę się bardzo, że jutro masz wizytę... daj znać co i jak... z drugiej strony mówią niektórzy, że takie plamienia się ma w dniu spodziewanej miesiączki ja nie miałam... no cóż każdy organizm jest inny i każda ciąża jest inna, więc nie ma czym się stresować :)... jeśli wyniki krwi są ok i robili pewnie Tobie bete to na pewno jest ok :)... u mnie też była kwestia tego, że kilka dni przed tym, jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży brałam antybiotyki i lekarz pytał mi się, czy na pewno nie jestem w ciąży.. leki miały wpływ na to, że ciążę miałam zagrożoną poronieniem...

Termin masz na pewno na czerwiec tak? dołącz do dziewczyn z maja 2015, albo załóż wątek czerwcówek to będziesz miała z kim gadać :)... my z dziewczynami z listopadówek 2013 do dzisiaj się trzymamy i spotykamy :)...

Życzę Tobie spokojnych 9 miesięcy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl