BezpiecznaCiaza112023

Ciaza, a wyrostek robaczkowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067184 przez [email protected]
Cześć.
Jestem tutaj nowa na tym portalu. Mam na imie Roksana mam 20lat I jestem w 21+3tc I mam bardzo wazne pytanie. Otoz od poniedzialku mam klucia pod prawym zebrem I pod piersia prawa.. do tego z poniedzialku na wtorek bolala mnie prawa strona plecow I posladek. Zrobilam proby watrobowe I kwasy zolciowe I wyszly wyniki dobre... I teraz moje pytanie, bo obawiam sie juz, ze to moze byc wyrostek robaczkowy. Czy wyrostek robaczkowy po 20tc moze sie podniesc az pod zebro? I jakie sa objawy w ciazy? :/ bardzo sie denerwuje... pisalam do swojego ginekologa to nie odpisal.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067190 przez Anna1234
Kochana jeśli ginekolog nie odbiera to powinnaś zgłosić sie na pewno do lekarza rodzinnego oraz potwierdzić czy wszystko jest ok i czy nie jest to groźne Moim zdaniem nie ma co ryzykowac......

Szczególnie,że odczuwasz takie bóle.

Zadowolona pani

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067198 przez Kolendra25
Najlepiej mimo wszystko jest według mnie udać się do ginekologa. Jest sporo prywatnych klinik takich jak ta medichouse.pl/specjalista/ginekolog-warszawa/ , gdzie na pewno udzielą Ci jakiejś konkretnej i rzeczowej porady w tym temacie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067202 przez [email protected]
Moj ginekolog nie odbieral I pojechalam na sor.. na sorze zrobili mi badanie dziecka babka pobadala mnie po brzuchu I stwierdzili zapalenie pecherza bez dodatkowych badan... dali antybiotyk no to wzielam, ale niepokoilo mnie to, wiec poszlam jeszcze do innego ginekologa.. dala mi na crp,ob,morfologie, zeby wykluczyc wyrostek, wiedziala ze wzielam ten lek.. no, a dzisiaj poszlam na usg do radiologa I co? Zadne zapalenie nie ma.. no I tak sie zastanawiam skoro wzielam 3dni ten antybiotyk amoksycyline po 1 to czy ona wplynie I zafalszuje wynik jesli chodzi o wyrostek? Pytalam co dalej, a on wlasnie mowil ze crp,ob,morfologia I jedynie co to mowic swojemu ginekologowi I jak juz to do chirurga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl