BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 2 miesiąc temu #75847 przez mankowa
Daria , to twoj M ma bardzo dobra zone, ze nie chce go zostawic chociaz na troche.
Ja jak tylko uzyskalam legalny pobyt to pojechalam do polski i zostawilam swojego na miesiac to po powrocie, to bylo troszke tak dziwnie, jakbysmy na nowo musieli sie poznawac i powiedzialam sobie,ze nie zostawie go na tak dlugo samego . I doszlo do tego ,ze nawet weekendu bez siebie nie umiemy spedzac, jedno za drugim tak teskni. I postanowione jest juz to ,ze albo we wrzesniu w tym roku lub w przyszlym jedziemy razem do Polski by pokazac dzidzie mojej rodzinie a moze i wtedy uda nam sie wziasc slub koscielny ;) bo tutaj nie majac swojej rodziny to nie zgodzilam sie na to i mamy tylko cywilny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75852 przez boniucha
mankowa napisa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75856 przez mankowa
Wlasnie z jednej strony boimi sie ,ze w takiej sytuacji bedziemy skazane na siebie, a z drugiej strony myslimy,ze jakakolwiek pomoc by sie przydala. Ja sama nie wiem co lepsze. Moja tesciowa stracila swoja corke po kilku m-cach od urodzenia, i obawiam sie jednego ,ze bedzie zbyt nad opiekuncza, bo mam przeczucia ,ze nie pogodzila sie z ta strata. Ale poki ona pracuje( i oby jak najdluzej) to wiem,ze nie bedzie mnie czesto nachodzic , chyba ze ....rzuci prace albo praca ja-oby tylko nie to!!!! Dlatego w calej tej sytuacji wolalabym sie sama zajac swoim dzieckiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75859 przez DariaEm
Moj M generalnie jakis sie zrobil hmmm... jakby to powiedziec... stary??? hehe no nie wiem jak to okreslic, kiedys lubial jak przychodza do nas znajomi, ze fajnie sie bawimy itp a ostatnio stwierdzil ze juz chyba z tego wyrosl, ze tylko balagan sie w domu robi heheh :laugh: i przez to chce spedzac swoj wolny czas tylko ze mna co mnie bardzo cieszy ale ale z drugiej strony to czasem chcialabym zeby chociaz wyszedl gdzies z kolegami, a on nie bo chce byc ze mna. Jestesmy tylko po cywilnym ze wzgledu na roznorodnosc religii w naszych rodzinach, ostatnio nawet tesciowa chciala nam narzucic chrzest dla malej ale nie wiem jak ona sobie to wyobraza wiedzac ze ja nie mam chrztu, komunii ani bierzmowania i uwazam ze nie musze teraz tego nadrabiac tylko dlatego zeby zaspokoic jej potrzeby katolickie. Ja wychodze z zalozenia ze dziecko jak bedzie juz na tyle dorosle, samo sobie wybierze droge przez jaka chce isc i chrzest nie jest mu do tego potrzebny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75865 przez sylwira1721
Groszek napisa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75870 przez DariaEm
sylwira1721 napisa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75873 przez nikita
hmmm zrobi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75874 przez DariaEm
wez asia co ty w ogole wygadujesz? jaka ty stara jestes? teraz to dopiero sie zaczyna mlodosc wed

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75875 przez DariaEm
W sumie to ja sie ciesze ze w ogole ktos poruszyl temat skreslenia z listy bo doszlysmy do wniosku ze nie bedziemy nikogo skreslac to po pierwsze a po drugie wreszcie odezwaly sie kobietki ktore na codzien malo sie udzielaja i to jest ten plus, chociaz teraz wiemy na czym stoimy i co u was slychac :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75877 przez sylwira1721
dzieki Daria :P
Groszek odpisalam ci :P
a wy dziewczyny nas chyba zle zrozumialyscie bo my myslalysmy ze wy juz wogole na to forum nie wchodzicie i nie czytacia nas ale jakos sie myli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75882 przez sylwira1721
Asia g

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75883 przez karotka18
sylwira1721 napisa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75886 przez Doćka
To teraz chyba ja swoj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl