BezpiecznaCiaza112023

Jak oduczyć malucha cyca:)

13 lata 11 miesiąc temu #14215 przez Mirella
Oj, nie, on za mały żeby się mleka wyrzec.... Ja butlą to w ogóle przez sen karmię inaczej nie wchodzi :)
A babcia to jakaś sensowna jest? Bo może Ty po prostu się boisz rozstania z maluchem? A może się okazać że on to zniesie dzielnie, a Ty gorzej :) Tak też się zdarza.
Ja nie mam tego dylematu to mi łatwo się uśmiechać, a pewnie gdybym musiała Klaudię zostawiać na całe dnie to też bym przeżywała jak przysłowiowa mrówka okres :D
Chyba najtrudniej zrobić pierwszy krok, bądź dzielna, powodzenia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14244 przez Madzia89862
Mirello no tak do babci to wsumie i szczerze to tak nie bardzo i nie ukrywam ze boje sie rozstania z maluchem.wiem ze nic mnie nie tlumaczy ale to moje pierwsze dzieciatko..i wiem tez jak on reaguje na inne osoby na swoja babcie tez ktora widzi poki co raz w miesiacu.placz jest tylko i nic wiecej.caly czas musi siedziec u mnie albo u swojego taty na kolanach i do nikogo nie pojdzie:(ale jak bym sie zdecydowala na powrot do pracy to wyjsci przeciez nie bedzie.a tak przy okazji to jak podawac gluten na poczatku malemu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14246 przez Moniq
od 6-7 miesiąca mozna wprowadzać gluten w postaci małych ilości kaszy mannej dodanej do posiłków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14252 przez Madzia89862
no masz ci babo placek a mi lekarka mowila ze mam tydz i to ostatni dzwonek by teraz wprowadzic bo pozniej jakos niby nie wolno i dopiero od 10 miesiaca.no to ugotowac kaszke manne w jakich proporcjach?i dodac do obiadku ze sloiczka moge normalnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14255 przez Moniq
moja pediatra mówiła że od 6 miesiąca mozna powoli wprowadzać, że to ze dopiero po 10 miesiącu to przestarzała wiedza, ale pewnie co lekarz to opinia :) ja gotuję lyżkę kaszy w wodzie i potem godaję odrobinę do słoiczkowego obiadku albo jak sama coś Niuni gotuję to wsypuję odrobinę pod koniec gotowania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14260 przez Mirella
Ja używam kaszki manny Bobo Vity, na mleku modyfikowanym, dolać wody i gotowe. Ja się spotkałam z dwiema teoriami na gluten, jak na cycu to później, jak na sztucznym to wcześniej. Klaudia dostała w 9 miesiącu, bo ja wszystko przy niej robię na intuicję :) Jakoś mi się wydawało że to właśnie odpowiedni moment, no i jakoś nic się nie dzieje, odpukać :) Kaszkę manną z owocami je raz dziennie.
Babcię częściej zapraszaj, niech się szkrab przyzwyczaja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14269 przez Madzia89862
aj z ta babcia...nie ruszajmy juz tego tematu:)no a ja mu daje kaszke z biszkoptami z hippa i jest na glutenie ale zmian u malego nie zauwazylam wiec chyba jest ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl