BezpiecznaCiaza112023

WYSYPKA U 7 MIĘSIECZNEGO DZIECKA!!???

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #223462 przez asus
witam wszystkich
mam mały problem z 7 miesięczna córeczka od urodzenia nasza córeczka ma naczyniaka na plecach chirurg kazał nam smarować go oliwka żeby był nawilżony tak robiliśmy z mężem do pewnego czasu gdy pokazały nam sie mała wysypka koło oczek wiec odstawiliśmy oliwkę(bambino) która zawierał duża zawartość witaminy F wiec kupiliśmy nawa bez witaminy F JOHNSON'S® Baby smarowałam jej ta plamkę przez 2 dni nic nie było gdyż następnego dnia dałam córeczce zupkę z buraków czerwonych bardzo ja lubi i na wieczór gdy miał sie kapać :unsure: pokazała sie wysypka ale większą teraz nie wiem od czego może być spowodowana proszę pomóżcie spotkał sie kto z takim przypadkiem?!!!!!!!!!!! :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #223468 przez asus
witam wszystkich
mam mały problem z 7 miesięczna córeczka od urodzenia nasza córeczka ma naczyniaka na plecach chirurg kazał nam smarować go oliwka żeby był nawilżony tak robiliśmy z mężem do pewnego czasu gdy pokazały nam sie mała wysypka koło oczek wiec odstawiliśmy oliwkę(bambino) która zawierał duża zawartość witaminy F wiec kupiliśmy nawa bez witaminy F JOHNSON'S® Baby smarowałam jej ta plamkę przez 2 dni nic nie było gdyż następnego dnia dałam córeczce zupkę z buraków czerwonych bardzo ja lubi i na wieczór gdy miał sie kapać pokazała sie wysypka ale większą teraz nie wiem od czego może być spowodowana proszę pomóżcie spotkał sie kto z takim przypadkiem?!!!!!!!!!!! :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: TAKA OLIWKE KUPIŁAM DRUGA ALE PIERWSZA MIAŁAM OLIWKE BAMBINO I TEZ WYSYPKA A MOZE TO OD PŁYNU DO KAPIELI
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223469 przez _aga86_
Ciezko powiedziec co jest przyczyna wysypki, ale jest duze prawdopodobienstwo, ze oliwka Johnsons baby mogla mala uczulic. Moja coreczka tez jak byla malutka miala uczulenie na kosmetyki tej firmy- podobno duzo dzieci jest na nie uczulone

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223473 przez Emme
Proszę nie zakładać takich samych tematów w różnych kategoriach ^^MODERATOR

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl