BezpiecznaCiaza112023

Kaszki

12 lata 5 miesiąc temu #235823 przez malinia
Spotkałyście się może z alergią na kaszkę tzn kleik ryzowy? Moja mała pije kaszkę tylko wieczorem i w nocy jak jest głodna i od tygodnia ma dusznośći po wypiciu butli....
Dziś dostała zwykła kaszę manną i o dziwo bez ekscesów się obyło ani razu nie odkaszlnęła i poszła ładnie spać ...myślicie że to wina kaszki?

Malinia;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239699 przez ifka
malinia,ja nie spotkałam się z czymś takim.Po kaszce ryżowej swego czasu Lenka miała problemy z kupką,ale nigdy takich jakie opisujesz.Obecnie wcinamy głównie bobovitę (na I śniadanko jakąś ryżową z owockami, na II (od niedawna) nestle pszenno-owisaną ze śliwką i przed snem 7 zbóż z bobovity.Lena raczej nie wybrzydza jesli chodzi o kaszki.Swego czasu nie podchodziła jeje malinowa,ale to już minęło.Jak przestanie się gniewać ;) na te niebieskie z bobovity to wrócimy do nich na II śniadanko :blink: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984867 przez KarolineCZ
Chyba każda mama zanim zacznie wprowadzać do diety dziecka kaszki powinna troche poczytać o glutenie. Sama nie byłam tez tego tak świadoma. Teraz dopiero stało się o tym głośno. Moim zdaniem artykuły takie jak te na tej stronie www.mojealergie.pl/gluten-w-diecie-niemowlaka/ , powinny być obowiązkową lekturą pod czas rozszerzania diety

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl