BezpiecznaCiaza112023

osoba towarzysząca a CC

14 lata 3 miesiąc temu #313 przez Agga
Już wiem, że będę musiała rodzić przez cesarskie cięcie. Czy w takim wypadku możliwa jest obecność mojego mężczyzny przy porodzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #314 przez Katarzyna
Ago,

Wszystko zależy od szpitala i danej sytuacji. Między innymi od tego czy jest to cięcie cesarskie na szybko czy planowe. Od tego czy znieczulenie jest ogólne czy zewnątrzoponowe?

Jeżeli będzie istniała taka możliwość, wtedy na blok operacyjny zostaje wpuszczony przyszły tata. Zostaje posadzony przy głowie partnerki. Kiedy na świecie pojawia się dziecko może je od razu zobaczyć i zrobić pierwsze zdjęcia. Warto dopytać się personelu kiedy tata będzie mógł podejść.

Czasami lekarze pokazując dziecko mamie, przytulają je mamie do policzka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #315 przez Agga
CC ma być planowe, ze względu na mój stan zdrowia. Znieczulenie zewnątrzoponowe, a więc będę przytomna.
Bardzo dziękuję za odpowiedź :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #390 przez Mirella
Mój mąż był przy mnie podczas cc i uważam że to dobre rozwiązanie. Co prawda sama cesarka trwa chwilę, ale potem mycie i szycie trochę dłużej. Wtedy już męża z sali wyproszono, ale był cały czas z naszą córeczką, i ta świadomość bardzo mi pomogła, bardzo nie chciałam, żeby mała wylądowała na oddziale noworodków. Ja dostałam dziecko do piersi jak tylko mnie przewieziono na salę pooperacyjną, niecałe dwie godziny od przyjścia na świat naszej córeczki, czyli w sumie dość szybko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #429 przez MaDzIa
No niestety nam się nie udało....mój mąż stał pod drzwiami sali operacyjnej. W zamian za to, zaraz gdy tylko wyjęto naszego synka i wyniesiono z sali był cały czas z nim i zrobił tysiące zdjęć pierwszych minut życia Adasia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #593 przez Aneczka
Ja bym nie chciała żeby mój facet był przy czymś takim:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #602 przez agast
Mój mąż był pod drzwiami anestezjolog zabrał od niego aparat i jak Ł wyciągnięto z brzucha to cykał jej fotki więc mamy dużo i takie gdzie przytulam ją do policzka :laugh: później mąż się nią opiekował do mojego przyjazdu na sale operacyjną też tak jak Mirella mogłam szybko ją nakarmić :lol:


18 tc Dominika ur 17.02.2010 zm 17.02.2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #648 przez poli
W szpitalu w którym ja rodziłam - Wrocław Chałubińskiego nie ma możliwości osoby towarzyszącej podczas cięcia. Ja na szczęście rodziłam w sali rodzinnej i skończyło się wszystko SN :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1000 przez tysia178
zależy od szpitala, jednak w wielu jest możliwośc ,żeby Twój partner był przy porodzie podczas cc:) wtedy to on jako pierwszy ma możliwośc trzymania szkraba małego na rękach:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1455 przez aniaw
Nie sądzę, żeby mój narzeczony wytrzymał w sali przy cesarskim cieciu...
Jak tylko wymawiam przy nim te słowa to robi się blady :)
Czasem lubię się nad nim pastwić :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl