BezpiecznaCiaza112023

spirala i ciaza

14 lata 3 miesiąc temu #333 przez gabielio
przez 2 lata mialam zalozona spirale postanowilam ja usunac gdyz chce miec dzidzie mam juz synka 3.5 odkad ja wyjelam mam dziwne dolegliwosci piersi spuchniete wydobywa sie znich jakas wydzielina w bardzo malych ilosciach ciazy jak dotad niema minelo 5 miesiecy.czy po spirali sa jakies problemy z zajsciem moj gin twierdzi ze nie ale ja nie jestem o tym przekonana gdyz wczesniej nie mialam zadnych problemow.dziekuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #345 przez kasiora
z tego co wiem to po wyjeciu spirali nawet przez pare miesiecy moga buzowac hormony. wiec moze to jest przyczyna dolegliwosci piersi itp. powinno sie to wyregulowac po czasie i nie powinno byc problemow z zajsciem w ciaze. :-)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu - 14 lata 3 miesiąc temu #562 przez poli
Spirala to ogromna ingerencja w organizm kobiety, i tak samo jak po tabletkach anty czy zastrzyku organizm musi wrócic do normy. Czasem i rok i dwa lata i dłużej niestety, a czasem organizm regeneruje się w przeciągu miesiąca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #865 przez aniaw
Ja też słyszałam o takich kobietach, które zaszły w ciąże mimo że miały właśnie założoną spiralę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1690 przez Scholastyka21
a na czym polega załozenie spirali? i jaki jest koszt takiego zabiegu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1828 przez tysia178
no właśnie.. jak to się odbywa? pisałam już gdzieś to pytanie,ale nie uzyskałam odpowiedzi.. ;/ więc może teraz się dowiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1832 przez andziaa35
ja to po filmach na lekcjach przysposobienia zycia seksualnego nie odwazylabym sie zalozyc spirali. Do dzis ( a minelo 12 lat) widze ta dziewczynke ze spirala w glowce... Moja bratowa zaklada sobie co 5 lat i wiem ze po zdjeciu 0 sexu przez miesiac zeby sie wszystko w srodku zagoilo.


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1835 przez tysia178
czytałam przed chwila na jakiejś stronce internetowej,że spirala to środek wczesnoporonny. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5811 przez Katarzynka
Z tego co ja wiem to spirala jest środkiem wczesno poronnym gdyż nie pozwala się zagniedździć zarodkowi i następuje poronienie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5833 przez moni_82
Zajście w ciąże po wyjęciu spirali to indywidualna sprawa kazdej kobiety tak samo jak po odstawieniu tabletek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5835 przez Madzia89862
jaj jestem przeciwna spiralom..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5840 przez Moniq
spirala jest środkiem wczesnoporonnym, bo nie zapobiega zapłodnieniu ale nie dopuszcza do pogrubiania się śluzówki macicy i zapłodniona komórka jajowa nie ma gdzie się zagnieździć. ja podobnie jak andzia widziałam filmik o zakładaniu spirali i w życiu bym się nie zdecydowała, żeby mi jakieś żelastwo wsadzili do macicy, na samą myśl mną wstrząsa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5843 przez Katarzynka
Jest dużo metod żeby nie zajść w ciąże ale spirala to zabijanie swojego maleństwa i to bardzo malutkiego...
Może bez wiedzy że je się zabija ale zawsze może tak być jak zajdzie do zapłodnienia.
U nas na kursie przed małożeńskim pokazywali takie spirale i zdjęcia dzieci które miały je wrośnięte w ciało najczęściej w główke coś stracznego ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5845 przez Moniq
czasem natura okazuje się silniejsza od zabezpieczeń i potem sa takie biedne dzieciaki, na samą myśl łzy naplywają do oczu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5856 przez _aga86_
Nigdy nie zastanawialam sie nad taka metoda, ale takze nie mialam pojecia, ze to dziala w ten sposob, a juz wogole, ze sie takie dzieci rodza:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl