BezpiecznaCiaza112023

Stomatolog Kraków

6 lata 4 miesiąc temu #1066395 przez Andreaa
Chciałabym wybrac sie na przegląd zebów. Jakiego stomatologa prywatnie polecicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu - 5 lata 9 miesiąc temu #1067049 przez ulke
Klinika doktora Ziętka na ulicy Radzikowskiego. zietekclinic.com Duże doświadczenie, najnowszy sprzęt. Stosują również najlepsze mozliwe wypełnienia.Może nie jest tak tanio, ale w przypadku stomatologa jestem zdania,ze nie należy zwracać uwagi jedynie na cenę ale przede wszystkim na to jak sobie radzi z leczeniem zębów.

Chodze do nich już od dobrych kilku lat. Wczesniej chodziłam do wielu innych stomatologów,ale nie byłam tak do konća zadowolona z leczenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067094 przez Biletka
Ja mogę polecić pania Elżbiete Adamczyk, swietna specjalistka, podba mi się jej podejście do pacjentow, poswieca tyle czasu ile trzeba potrafi doradzić, czujesz ze jesteś w dobrych rekach, jeśli chodzi o przegląd to warto się wybrać do niej do Scandinavian Clinic, tam w tym centrum przy Szczepańskim bo maja za darmo przeglądy nawet jeśli jeszcze nie jesteś ich pacjentem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067098 przez Domii1983
W każdym mieście znajdzie się dobry stomatolog.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067170 przez fijoołeeek
No niby w każdym mieście znajdzie się dobry stomatolog ale jednak lepiej od razu trafić do tego dobrego... Zanim wypadną Ci kilka razy te same plomby... Patrzyliście na rankingu np. ? ranking.abczdrowie.pl/s/Stomatolog/krak%C3%B3w Czasem jest na prawdę przydtany ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069468 przez Gosiunia
A czy znacie może jakiś gabinet w Warszawie? Moje zęby są w strasznym stanie po ciąży :/ Może był ktoś w tej przychodni i może powiedzieć o niej kilka słów stomatologiabodent.pl/ ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl