BezpiecznaCiaza112023

Detektor tętna płodu...Proszę o pomoc!!!

13 lata 11 miesiąc temu #14531 przez iwo23_1990
Witam ponownie wszystkie forumowicz-ki:) Mam takie problem kupiłam wczoarj detektor tętna płodu i próbowałam wczoraj dwa razy wyszykac bicia seduszka mojego dziecka i dzis raz i nic z tego nie wiem czy ja nie potrafie wyszukac albo moze nie wiem jak to powinno byc slychac... Dodam ze jestem w 17 tygodniu ciąży prawie 18... Chce tylko wiedziec czy ktoras z Was tak miała bo troche sie ty martwie... Proszę o szybkie odpowiedzi... Pozdrawaim:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14536 przez Mirella
Niczym się nie martw, położnym w szpitalu nie zawsze się udawało i musiały wiele razy próbować, a już praktykantki to ho ho jaki miały problem..... O ile pamiętam to u mnie zawsze łapały w dole brzucha, chyba po lewej stronie, ale Twoje dziecko może być inaczej ułożone więc może być gdzie indziej. Słychać masę szumów i w tych szumach takie szybkie bicie serduszka. No i wszystko zależy od tego jaki masz ten detektor, może za mało czuły? Bo też się spotkałam z taką opinią w szpitalu że to się powinno od 20 tygodnia robić, wcześniej nie ma sensu. Poczytaj ulotkę, popróbuj jak uznasz ze to ma sens i koniecznie później napisz
Nosek do góry, na pewno dzidzia cała i zdrowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14545 przez ilona
u mnie lekarz tez miał za każdym razem problem, 10 minut zanim znalazł a ja zawsze taka spięta na fotelu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14665 przez iwo23_1990
cześć dziewczynki:) dziękuje za słowa otuchy jestem trochę spokojniejsza jednak nie do końca aż nie zobaczę mojego maleństwa na usg i będę wiedzieć ze wszystko jest w porządku... do lekarza idę w środę wiec napisze wam co i jak... do tej pory nie będę używać tego detektora bo jednak on trochę może szkodzić wezmę go na wizytę i zapytam lekarza...jednak proszę jeszcze o jakieś odpowiedzi na ten temat:) z góry dziękuje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14671 przez Madzia89862
tez slyszalam ze wlasnie po 20 tyg najlepiej robic.i u nas bylo tak ze faktycznie w dole brzucha bylo wyczuwalne najbardziej.dodam ze troche trzeba mocno docisnac to do brzuszka orzynajmniej jak ja mialam nawet w osmym miesiacu.moze tez miala polozna jakis mniej czuly.przede wszystkim niczym sie nie martw.napewno jest wszystko ok.a przekonasz sie u lekarza o tym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14690 przez Katarzyna
Tak, jak dziewczyny piszą od 20 tygodnia ciąży można wysłuchać bicia serca dziecka zewnętrznymi urządzeniami jak detektor tętna płodu. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15469 przez iwo23_1990
Cześć dziewczynki byłam dzisiaj u lekarza i jestem już spokojna:) Z dzidzia wszystko w porządku... ruchliwy jest strasznie i na 90 % jak to lekarz stwierdził będziemy mieli synka:) jeszcze raz dziękuje za odpowiedzi i za słowa otuchy... z detektorem mam przyjść do niego i wyjaśni mi gdzie szukać serduszka i jak:) Buziaczki dla Was:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15482 przez Mirella
No mówiłam nosek do góry :) :) :) Fajnie że wszystko dobrze, pogłaszcz brzuszek ode mnie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15557 przez basik_twins
Wstydzi sie i ucieka, stresujesz dziecko i jeszcze się czepiasz :lol: [żart oczywiście kochana]

Moje jak sie bawią i mi brzuch podskakuje i prubuje to nagrać to głupie pozują do zdjęcia czyli się nie ruszają i nie rozumieją jak mówie że to filmik nie zdjęcia i że muszą dalej tak się majtać. Pęszą się za bardzo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15561 przez Madzia89862
hehe no wstydziochy te twoje dziewunie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #18456 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl