BezpiecznaCiaza112023

Wysypka

13 lata 8 miesiąc temu #28132 przez Katerina
Witam Wszystkie Przyszle Mamy :) Mam pytanie czy myslicie ze normalnym objawem jest wysypka w ciazy? Pare dni temu niestety mnie dopadla i mam jakie maleczerwone kropeczki na rekach i nogach. Bylam u lekarza ale nie dowiedzialam sie nic nowego - jego zdaniem to jakies przebarwienia skory No i nie wiem co o tym myslec? Spotkalyscie sie z czyms takim?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28142 przez Moniq
hm, dziwne; raczej nie jest to normalne i raczej nie są to przebarwienia, mmoże skonsultuj się z innym lekarzem; może to faktycznie nic ale lepiej sprawdzić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28192 przez sloneczko
ja mialam wysypke do ok 20 tc na buzi nad brwiami i musialm witaminy w ciazy odstawic, jakas mi szkodzila, a pozniej pod koniec ciazy mialam wysypke na brzuchu, tragedia, slady mam do dzis, tzn plamki po strupkach sa dwa.

poprostu u mnie byly hormony, ale napewno musisz isc do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28220 przez Kathi
Katerina napisał:

Witam Wszystkie Przyszle Mamy :) Mam pytanie czy myslicie ze normalnym objawem jest wysypka w ciazy? Pare dni temu niestety mnie dopadla i mam jakie maleczerwone kropeczki na rekach i nogach. Bylam u lekarza ale nie dowiedzialam sie nic nowego - jego zdaniem to jakies przebarwienia skory No i nie wiem co o tym myslec? Spotkalyscie sie z czyms takim?


moja koleżanka miała, wszyscy prawie na golasa latali bo to lato, a Ona długi rękaw i spodnie bo taka wysypana była. Kąpała się w mące ziemniaczanej. Pod koniec ciąży ustąpiło. Może byc taka reakcja organizmu, nie jest to niebezpieczne dla dziecka, ale musi to zdiagnozować lekarz. Spytaj swojego ginekologa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28234 przez Katerina
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Bylam u lekarza i to on wlasnie tak powiedzial ze to nic powaznego - no ale nie wiem. W sumie mnie to nie swedzi ani nic - tylko po prostu jest. Jezeli faktycznie jest to alergia to trudno mi wykryc na co, najczestsze o ktorych slyszalam to proszek albo witaminy. Musze sie jakos dowiadywac dalej, moze faktycznie inny lekarz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl