BezpiecznaCiaza112023

Opuchniecie nóg,rąk

14 lata 1 miesiąc temu #3630 przez Agnieszka
taki urlop ma trwać 7 dni w tym to jest 5 roboczych
ale mąż mi mówił, że u niego w pracy powiedziała kadrowa, że podobno do końca macierzyńskiego musi go wykorzystać, więc teraz już sama zgłupiałam, bo ja czytałam że przez 12 miesięcy, jak napisałam wcześniej



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #3812 przez tysia178
hi hi :) jest i tak :)
kochane a czy na opuchniete oczka dobre są torebki z herbaty?? tzn jak zaparzycie herbate to żeby polożyc na oczka torebkę , oczywiście zimną.. słyszałyści o tym??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #3819 przez olusia10003
Tak pomaga na opuchnięte oczka :) Czarna herbata zawiera przede wszystkim dużo substancji działających przeciwobrzękowo i uspokajająco. Należy najpierw zalać wrzącą wodą dwie torebki zwykłej herbaty, zostawić do wystygnięcia, a następnie letnie nałożyć na kilka minut na oczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #44077 przez Insevejesenny
empty"/\n\n buy soma online

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #47337 przez makaja
ja dzis robiłam na opuchnięte oczy i sińce pod oczami okłady z ogorasków, troszkę pomogły... ale zdecydowanie lepsze efekty daje korektor :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #59017 przez Winka
Jeszcze a propos tematu wątku - puchnięcie nóg w czasie ciąży - kilka faktów i porad :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #224646 przez agnes23k
Ja tez zaczelam puchnąc ok 8 miesiąca. Myślalam ze nie zdejmę obrączki z palca. Nawet położna powiedziala ze lepiej pod koniec ciazy nie nosic zadnych pierscionków poniewaz spotkala sie z przypadniem ze nawet po porodzie opuchlizna została i musieli dziewczynie rozcinac obrączkę. Moje stopy również wygladały stresznie :-(nie moglam zalozyc zadnych butów :-(Ale zaraz po porodzie wszystko wróciło do normy ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #599003 przez violcia00

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #601308 przez madzix2013
Witam

jestem w 28 tyg, i zauwazylam ze stopy mi zaczely troche puchnac i mam na nich bardzo widoczne zylki... no i w nocy drentwieja mi nogi i biodra , musze sie przewracac co chwila i zmieniac boki , na dlugo nie daje zmienienie boku bo i tak zaraz drentwieje biodro itd..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #973592 przez ancymon
Witajcie. A czy miała z was któraś tak, że puchły jej palce u rąk ale tylko o poranku? tylko rano, jak się budziła a potem do południa w miarę się to normowało? Jestem w 28tyg ciąży i jest tak czwarty dzień, nie wiem co myśleć co robić.. wątek jaki znalazłam jest tutaj: www.biomedical.pl/forum/opuchniete-palce-vt10091.html no ale ta kobieta, która zadaje tam pytanie to raczej w ciąży nie jest :/ z tego powodu nie iwem co myśleć, bo być moze faktycznie było by to jakieś choróbsko a puchnięcie palcy było by tylko objawem, ale w ciąży, która przebiega prawidłowo, a ostatnia wizyta u lekarza była równe 7 dni temu, po czym 3 dni póxniej pojawił się taki własnie problem? mam się denerwować czy któras tak miała?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl