BezpiecznaCiaza112023

Pieczenie podbrzusza i w okolicy pępka ! ;/

11 lata 2 miesiąc temu #564891 przez Monczek5
Witam ,od wczoraj mam dziwne piecenia w podbrzuszu niewiem czym to jest spowodowane a takze w okolicy pępka jestem w 24 tygodniu ciąży i się martwie bo mój lekarz prowadzący jest na urlopie i wraca za tydzień :( do tego mam problem z wypróżnianiem się czasem nawet gdy mi się chce to nie daje rady bo mam jakąś blokade w odbycie pod palcami to wyczułami nieiwem co to jestdo tego dochodzą hemoroidy.Często żeby się wypróżnić pomagam sobie palcami przy tym okropny ból i slady krwi martwie się bo nie wiem jak wytrzymam ten tydzien bez lekarza.Dzidzia jest dla mnie najważniejsza ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571728 przez AniaF
Monczek5 kochana, niestety nie wiem co Ci może dolegać, ale wiem, że nie powinnaś czekać ani chwili i natychmiast umówić się do lekarza. Zadzwoń do przychodni, powiedz co się dzieje, pielęgniarki umówią Cię do innego ginekologa, ale to nic nie szkodzi. Jeżeli nie będzie się dało w Twojej przychodni, umów się prywatnie. Skąd jesteś może Ci podamy namiary na dobrego prywatnego lekarza, który przyjmie od zaraz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572986 przez Emme
Mnie też piekło w okolicy pępka, miejsce to było bardzo drażliwe, nawet bluzka mnie urażała- był to moment kiedy powstawały w tym miejscu rozstępy (w 8 miesiącu).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #606531 przez SisiBabyCare_pl
Monczek5 napisał:

Witam ,od wczoraj mam dziwne piecenia w podbrzuszu niewiem czym to jest spowodowane a takze w okolicy pępka jestem w 24 tygodniu ciąży i się martwie bo mój lekarz prowadzący jest na urlopie i wraca za tydzień :( do tego mam problem z wypróżnianiem się czasem nawet gdy mi się chce to nie daje rady bo mam jakąś blokade w odbycie pod palcami to wyczułami nieiwem co to jestdo tego dochodzą hemoroidy.Często żeby się wypróżnić pomagam sobie palcami przy tym okropny ból i slady krwi martwie się bo nie wiem jak wytrzymam ten tydzien bez lekarza.Dzidzia jest dla mnie najważniejsza ;/


Monczek5, co u Ciebie? Co było powodem tego dziwnego pieczenia? Mam nadzieję, że wszystko ok i już cieszysz się maleństwem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl