BezpiecznaCiaza112023

Luteina w ciąży

13 lata 1 dzień temu #106213 przez martus0707
Witam,
mam takie pytanie, jestem w 27 tygodniu ciąży, zaczęła mi rozmiękać szyjka macicy i lekarz przepisał mi dopochwowo luteinę. Podobno bierze się ją dla podtrzymania ciąży w pierwszym trymestrze, a ja jestem w trzecim (!) czy któraś z Was też przyjmowała te tabletki w tak późnej ciąży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 dzień temu #106224 przez sylwus136
tak ja miałam ją zapisaną też właśnie w 3 trymestrze.Ja miałam taką sytuacje że raz bodajże w 34 tygodniu zaczęłam krwawić.Pojechałam do szpitala i miałam rozwarcie na 2 cm.Dali mi wtedy właśnie Luteinę.Nic nie musisz się martwić.Luteina to bezpieczny lek.
Jeśli Cię to pocieszy urodziłam zdrowego chłopca dokładnie w wyznaczony termin bez żadnych komplikacji :)
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 dzień temu #106248 przez magga146
ja tez bralam niedawno nawet luteine przez to ze szyjkie mam krotka tak jak sylwus136 pisze lutreina nie zaszkodzi a jedynie pomoze ja jeszcze musialam brac nospe forte do tego a luteine 2 razy rano i wieczorem wiec sie nie martw :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #107013 przez sunaja21
ja tez bralam luteine od 23-36 tyg :) takze spokojnie moze byc po niej tylko lepiej:)


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #107023 przez baby_55
Ja brałam lutkę prawie całą ciążę, do 35 tyg i urodziłam zdrowego synka 3 dni przed terminem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #107426 przez Marysia27
Mnie podtrzymanie tez nie ominęło i oprócz leków tokolitycznych + no-spa brałam również 2 razy dziennie luteinę w 3 trymestrze, i donosiłam, przenosiłam o 3 dni mojego synka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119379 przez Madzia6
a ja biorę luteinę od 16 tygodnia, ponieważ ni stąd ni zowąd pojawiło się i mnie krwawienie. w środę na usg lekarz powiedział mi, że wszystko ok, prawdopodobieństwo poronienia na poziomie 0, a w sobotę o 4 rano wylądowałam w bielańsim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #125120 przez Redmersia
nie bój się brać Luteiny. Ja za każdym razem jak zaczynam mieć bóle w podbrzuszu tak jakbym miała dostać okres to zawsze sobie aplikuję. Nic się dzidziusiowi nie stanie. Nie zaszkodzi a na pewno pomoże.

Redmersia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142597 przez AgaDolata89
martus0707 napisał:

Witam,
mam takie pytanie, jestem w 27 tygodniu ciąży, zaczęła mi rozmiękać szyjka macicy i lekarz przepisał mi dopochwowo luteinę. Podobno bierze się ją dla podtrzymania ciąży w pierwszym trymestrze, a ja jestem w trzecim (!) czy któraś z Was też przyjmowała te tabletki w tak późnej ciąży?


ja bralam w 3 trymestrze ale tabletki luteina 3x dziennie nie dobre w smaku :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142662 przez martela89
Ja brałam od 32 do 36 tygodnia luteinę dopochwowo i do tego fenoterol.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #143172 przez takajedna
Ja biorę luteinę od 7 tygodnia ciąży aż do teraz (36) bo zawsze coś było, a to plamienie, a to bóle, a to szyjka krótka, ale w końcu odstawiam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl