BezpiecznaCiaza112023

plamienia

11 lata 5 miesiąc temu #469939 przez lania
Jakiś tydzień temu plamiłam po stosunku z mężem, ale tylko trochę. Lekarz powiedział, że jak przeszło to wszystko ok. Ale żebym się nie martwiła, powiedział, że mam powstrzymać się od seksu (tylko ze względu na niepotrzebny stres) :P Wystarczyłoby, żeby powiedział, że to normalne i mam się nie martwić, a tak :silly:

Miałyście podobne sytuacje???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #470709 przez emma
mi niewprawna pani stazystka naruszyla cos podczas badania :dry:. bylo krwawienie, duzo stresu, izba przyjec, duuzo badan, no i okazalo sie, ze pani zrobila mi "niewielkie uszkodzenie mechaniczne" - reka - zdolna, nie? :silly: dali mi zwolnienie na miesiac i tez nakaz abstynencji, ale nigdy sie to juz nie powtorzylo, wiec po miesiacu zwolnienia do seksu wrocilismy :). pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471130 przez Alina2408
ja plamienia mialam na samym poczatku i wyladowalam w szpitalu ale teraz wszystko jest ok chociaz tez troche sie zbieralismy do seksu

jak moge prosic o klikniecie to bede wdzieczna dziekuje :) kazdy moze kliknac trzy razy dziennie www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjat.../galeria/entry/11158




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482279 przez anik
Witam wszystkich. A ja mam mętlik w głowie i nie wiem co robić :( wczoraj w dzień pojawiła się u mnie taka brudna brunatna wydzielina na wkładce a dziś plamienie żywo czerwoną krwią (niezbyt obfite ale wystarczyło żeby mnie mocno przerazić :ohmy: ) Wizytę (naszą pierwszą) u lekarza mamy dopiero na 11 grudnia umówioną ponieważ teraz jest na tygodniowej konferencji... nie wiem co robić? iść na izbę czy to normalne? to nasza pierwsza ciąża i jakiś 6 tydzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482310 przez buziaczek18
Anik,jeżeli mogę doradzić udaj się do innego lekarza ,nie czekaj,albo do szpitala ,to początek ciąży ,ale początki konczą się różnie ,lepiej sprawdzić ,niż pózniej żałować gdyby już było za puzno trzymam kciuki ,daj znać ,jak już będziesz coś wiedziała,nie czekaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482355 przez anik
Pomimo tego że u nas w szpitalu sami rzeźnicy pracują to pójdę dziś na izbę do szpitala... zapytam... boje się ale najważniejsze to się nie denerwować wiec muszę uspokoić swój umysł i obserwować.... odezwę się jak będę coś wiedziała... trzymajcie kciuki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #485909 przez anik
Nie czekałam... wczoraj wyszłam ze szpitala... nie udało się... Maleństwa już nie ma... :( trzymajcie się wszystkie i do zobaczenia może za jakiś czas... teraz mam pustkę w głowie... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #487327 przez juliaa
ja w 13 tc w nocy obudzilam sie cala we krwi. od razu pomyslalam ze to koniec. w 20 minut bylam w szpitalu. i rano kolejny krwotok i potem USG i? wszystko z dzidzi dobrze..
Lezalam w szpitalu od 24.10 do 27.11, ponad miesiac,,, ciagle krwawilam plamilam , skrzepy lecialy ale wszystko ok. jak wrocilam do domu to juz nie krwawie. nic na wkladce nie ma od 3 dni;)
ale mam ciagle lezec tylko do wc i do lekarza. zwolnienie do konca roku ze szkoly..
ale juz 19 tydzien prawie wiec jeszcze troszke a wszystko dla malutkiej.. w szpitalu na USG wyszlo ze to bedzie dziewczynka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503025 przez amelia09
Będzie dobrze :) tylko biegnij do lekarza aby się upewnić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #822831 przez kristi*
Według moich wyliczeń jestem teraz w 7tc.
w grudniu byłam u gin i nie stwierdziła ciąży, wkurzyła mnie bo wiedziałam że jest, nie dostałam zwolnienia (a pracuje w szkodliwych warunkach, po 12h praca stojąca, godziny nocne).
więc poszłam prywatnie od razu wizyta z usg, lekarz ciąże stwierdził i niewielkie krwawienie w środku. zwiększył kwas foliowy z 1tbl. na 2x dziennie, i luteine 2x dziennie, no-spe gdyby brzuch bolał.I dał zwolnienie. Dziwił sie że tamta nic nie stwierdziła.
w poniedziałek wieczorem miałam jakieś dziwne skurcze, wzięłam no-spe. Rano zaczęło się małe krwawienie i wieczorem na izbe przyjęć, - zlecili więcej odpoczynku i się nie martwić.
w środe wieczorem była tragedia, ból brzucha i mocne skurcze co pare minut tak chyba 4h i ogromne krwawienie (i duże skrzepy)się męczyłam i pojechałam na izbe przyjęć, wymacali, zrobili usg i zlecili to samo co dzień wcześniej.
Od wczoraj krwawienia mam jak w normalnym okresie i się zmniejszyło troche.
I od poniedziałku co 48h powtarzam HCG bo lekarz stwierdził nieprawidłowy przyrost, chociaż pielęgniarka mówiła żeby się tym nieprzejmować bo miała przypadek że jednej kobiecie malało i na koniec ciąży się zwiększyło.
ja na razie mam poziom 2650. Jutro odbieram kolejny wynik, Boje się po tych Środowych skurczach.
Mam nadzieje że lekarze mają racje i z maleństwem wszystko wporządku.
We wtorem mam wizyte u mojej nowej gin, mam nadzieje usłyszeć dobre informacje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl