BezpiecznaCiaza112023

problem, czy to ciąża?

12 lata 5 miesiąc temu #237487 przez Gastaro
Jestem dość chudą osobą.. ostatnio zauważyłam jakby mój brzuch stał się hm.. większy.. a gdy dotykam go to gora jest miękka reszta lekko twarde.. co weekend uprawiałam stosunek, tak więc kiedy mam zrobić test ciążowy?? brzuch czasem boli.. czuję rzadko lekkiie nudności (zwłaszcza jak dotykam za mocno brzucha) mój partner twierdzi że nie mogło dość do ciąży.. czy to ciąża czy urojenie? proszę doradzcie, ja panikuje!!!

Miłość jest jak drzewo.Im dłużej pielęgnujesz, tym bardziej możesz spodziewać się owocu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #237577 przez chłopek
zrób test i będziesz wiedziała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #237593 przez mika1520
a kiedy miałaś dostać miesiączkę??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #237695 przez Gastaro
miałam, była bardzo bolesna i skonczyla sie w sobote tydzien temu.. ale brzuch jakis dziwny jakby opuchnięty:(

Miłość jest jak drzewo.Im dłużej pielęgnujesz, tym bardziej możesz spodziewać się owocu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #237703 przez Marysia27
Witam.
Jak dla mnie są dwa rozwiązania- albo test dla pewności, albo wizyta u ginekologa, bo może coś się dzieje, jakiś stan zapalny. Najlepiej to sprawdzić u specjalisty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #241515 przez Gastaro
i sie załatwiłam.. moj sie sposcil troche podczas stosunku.. i wierzymy w cód ze nie wpadlismy kiedy zrobic test?

Miłość jest jak drzewo.Im dłużej pielęgnujesz, tym bardziej możesz spodziewać się owocu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #241518 przez madziaska
Njalepiej w dniu spodziewanej miesiaczki, albo wczesniej test z krwi beta hcg... Przepraszam, ale troche drazni mnie w jaki sposob to napisalas. To forum raczej dotyczy chcianych i oczekiwanych ciaz... Moze pomysl z partnerem o zabezpieczeniu, nie bedziesz miala takiego "problemu".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #241533 przez justyna84
masz racje a wlasnie po to sa testy i wszystkie inne zeby sie dowiedziec o ciazy a nei panikowac jak sie w niej jeszcze nie jest (bo pewnei nei jestes ) po tygodniu ciazy brzuch nei jest twardy ,czlowiek sie nakreca i sie mu wydaje ze sie cos dzieje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #241545 przez sylka
Trochę zbyt dobitnego słownictwa chyba użyłaś. Zrób test w dniu spodziewanej @ zamiast zastanawiać się czy już jesteś czy nie. Po to produkowane są testy. Po drugie jak nie chcecie "wpadki" jak to ujełaś to już kiedys dziewczyny odpowiadały na Twoje pytania dotyczące antykoncepcji www.zapytajpolozna.pl/forum/po-porodzie-...-pomysly.html#184195 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #241611 przez bombel779
Gastaro napisał:

miałam, była bardzo bolesna i skonczyla sie w sobote tydzien temu.. ale brzuch jakis dziwny jakby opuchnięty:(

Ja expertem w tym temacie nie jestem, ale skoro w zeszłą sob. skończył ci się okres to jak na moje oko byłaś PO i PRZED kolejną owulacją więc zajście w ciążę miało nikłą szansę.. Ale dla pewności najlepiej jest zrobić test!

A na przyszłość dobrze jest się zabezpieczać jeśli nie chce się zajść w ciążę.


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl