BezpiecznaCiaza112023

Woreczek żółciowy ??

11 lata 8 miesiąc temu #405281 przez madziaaa8708
Kochane, mam pytanie, czy któraś z Was miała w ciąży bóle woreczka, bądź też zapalenie woreczka żółciowego? Tak naprawdę nie wiem jeszcze co mi jest, ale oczywiście już naczytałam się w necie.. Otóż od jakichś 2 tygodni co 2 dni boli mnie 1 do 2 razy dziennie po 15-20 sekund prawy bok , pod żebrem.. Coś jak takie kolkowe bóle, ale nie są silne, że muszę brać jakieś leki tylko takie kłucie i przechodzi..No i zaczęłam się bać, że to kamienica czy jeszcze coś gorszego, muszę iść do lekarza, ale już się martwię jaki to może mieć wpływ na ciążę? Czy któraś z Was ma jakieś info bądź miała podobne objawy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405284 przez Mirella
co prawda nie w ciąży ale miałam atak woreczka, to trwa kilka do kilkunastu godzini i bez izby przyjęć się nie obędzie, raz wystarczylo, drugim razem wylądowałam na chirurgii pod licznymi kroplówkami. Także wydaje mi się że u Ciebie to co innego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405285 przez madziaaa8708
czytałam, że takie kłucie, to mogą być dopiero początki, że niby kamienie się przesuwają.. A Ty wcześniej nic nie czułaś? Od razu atak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405286 przez Mirella
czulam, do tej pory czuję, ale nigdy to nie wyglądało jak klucie i nie trwało 15sekund. To raczej jak ucisk albo gniecenie. Ulgę przynosi leżenie na prawym boku, chirurg potwierdzil :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405288 przez madziaaa8708
Hmm..dziękuję, troszkę mnie uspokoiłaś :)
A Tobie życzę zdrowia i uporania się z kamieniami ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405297 przez Mirella
Dziękuję, u mnie się pewnie operacją skończy ;)A Tobie życzę żeby to nie były kamienie i żebys spokojnie urodziła zdrową dzidzię :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405317 przez Moniq
zapytaj o to lekarza, ale może to poprosu rozciągające się mięśnie dają Ci sięwe znaki, z tego co wiem, to bóle z zapalenia woreczka są silne i bardzo dokuczliwe;

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405322 przez Mirella
Oj tak, Moniq, pierońsko dokuczliwe ;) swoją drogą jakich to się bzdur można w necie naczytać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #405389 przez madziaaa8708
Może lepiej zoperować i wyrzucić cholerstwo na zawsze, to w takim razie życzę pomyślnej operacji jak już się zdecydujesz ! Laparoskopowo można, podobno raz dwa się goi i szybciej wszystko wraca do normy. Też dziękuję, a może i nie, żeby nie zapeszać;)Moniq no właśnie moje nie są dokuczliwe, takie dosłownie kłucie kilka sekund i to nie codziennie..ciekawostka..;) No nic, dam znać jak już zapytam lekarza co to takiego :)


Dzięki dziewczyny!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl