BezpiecznaCiaza112023

Śpicie na plecach?

8 lata 9 miesiąc temu #994128 przez MamaAntka
w czasie ciąży spałam we wszystkich pozycjach :) nawet na brzuchu do 5 miesiąca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027123 przez edyta86
Podobno taka pozycja jest najzdrowsza a na brzuchu śnia sie koszmary przez niedotlenienie (oczywiscie nie w ciazy :P )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039513 przez polaa21
Ja w czasie ciąży spałam tylko na boku, bo na plecach było strasznie nie wygodnie. Teraz powróciłam do mojej ulubionej pozycji- na brzuchu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039783 przez WiolkaKlaman
Ja na boku tylko, nie miałam z tym problemów bo całe życie tak spałam,więc przestawienie się nie wymagało ode mnie jakiś poświęceń...Na plecach niezdrowo no i niewygodnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045405 przez Cosmicman
Ogólnie spanie na brzuchu podczas ciąży jest chyba najlepsze. Nie chodzi nawet o dziecko a kręgosłup. Kręgosłup który i tak mocno dostaje po dupie podczas codziennych czynności. Przynajmniej u nas tak lekarz zalecał by od 4 miesiąca już spać tylko i wyłącznie na plecach jeżeli to tyko możliwe.

Życie mija szybko. Jeśli czasem się nie zatrzymasz, żeby się nim ponapawać, łatwo je przegapić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045654 przez mikusia
Ja zawsze starałam się zasypiać na boku, gdy byłam w ciąży. Ale wiadomo, że podczas snu nie ma się wpływu na zmianę pozycji. Dlatego często budziłam się nad ranem, na brzuchu. Ale to oczywiście tylko w pierwszych miesiącach, gdy nie było jeszcze brzucha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu #1060295 przez Domii1983
Spanie na plecach to chyba jedyna dogodna pozycja, która mogłam przybrać, żeby w ogóle spać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 9 miesiąc temu #1068855 przez Anetas
A jaka bieliznę nocną preferujecie ? W czym dziewczyny śpicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 9 miesiąc temu #1068856 przez Meliska
Nie wiem czy bawełniane wyciągnięte piżamy sa takie wygodne.Sama psychicznie kiepsko się w nich czuję i jeśli coś wyglada kiepsko to nie mam ochoty tego na siebie nakładać. Również w domu lubię czuć się ładnie oraz seksownie.
Jeśli szukacie fajnej bielizny, polecam zajrzeć sobie do
esotig
calzedonii
ewentualnie świetne promocje są teraz na bieliznę nocną w Obsessive obsessive.com/pln_pl/produkty/koszulki-i-sukienki/koszulki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 8 miesiąc temu #1068901 przez bunia76
Ja nie śpię na plecach odkąd zakazał mi tego mój lekarz z kliniki citocare.pl/ co mnie bardzo zdziwiło. Zawsze miałem wrażenie że to najzdrowsza dla nas pozycja, a tu okazuje się, że ona wcale nie jest taka dobra jakby się wydawało. No ale cóż, z lekarzem nie będę dyskutować, szczególnie gdy szukam pomocy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 3 miesiąc temu #1070547 przez paweu85
Ja właśnie zawsze lubiłam spać na brzuchu ale odką zaszłam w ciąże musiałam się przestawić na spanie na boku lub na plecach. Było to dla mnie bardzo ciężkie ale wiedziałam że dobre dla dziecka. Aby więcej wiedzieć na temat ciąży i nie tylko to czytałam sporo na stronie instrukcja.pl aby dowiedzieć się więcej na ten temat. Polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl