BezpiecznaCiaza112023

Album Fasolki

12 lata 1 miesiąc temu #324675 przez Gosia_Krupa
pulpecjo,ja malowałam farbkami akwarelowymi,plakatowymi i zwykłymi cienkopisami. I te ostatnie u mnie są na porządku dziennym. Super wsiąkają w tekturkę,nie zostawiają smug. Farbek używam tylko,gdy chcę uzyskać kolor jakiego w cienkopisach nie mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #324814 przez pulpecja
Gosiu dziękuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #326215 przez Gosia_Krupa
pulpecjo,nie ma za co :) jak coś to służę radą :silly:

Pochwalę się Wam kartką jaką zrobiłam na urodzinki bratanicy męża. W tym stylu chcę też zrobić zaproszenia na roczek Hańci:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326271 przez bombel779
Gosiu piękna kartka!!!!


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326316 przez pati-m
Gosia - prawdziwa artystka z Ciebie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #339266 przez Agnieszka
Gosia_Krupa napisał:

pulpecjo,nie ma za co :) jak coś to służę radą :silly:

Pochwalę się Wam kartką jaką zrobiłam na urodzinki bratanicy męża. W tym stylu chcę też zrobić zaproszenia na roczek Hańci:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosia rewelacja, nie mogę oderwać oka od tego zaproszenia! zdradź tajemnicę bo nie mogę się dopatrzeć, to jest namalowane własnoręcznie farbkami? cudne po prostu!!!
Masz talent dziewczyno, może podrzucisz mi jakiś pomysł na zaproszenie na chrzest?



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #339293 przez Dorciaition
Gosiu kartka rewelacyjna.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #339321 przez misia88
Piękna ta kartka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #339371 przez Gosia_Krupa
Agnieszko,to stempelek kolorowany kredkami akwarelowymi i pociągnięte wodą. To był mój debiut jeżeli chodzi o tą technikę malowania i w ogóle pierwszy raz miałam w ręku stempel. Ale efekt nawt mi się podoba.

Co do zaproszeń na chrzest to ja miałam takie ze zdjęciami. Przy Miśku narysowałam takie różne świrle w Corelu i wyglądało to tak:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a przy Hani fotka plus różyczki i listki satynowe,ewentualnie jakieś białe piórka,delikatne koraliki na żyłce i tiul. Prawie każde zaproszenie różniło się detalem. Kilka stron wcześniej wklejałam te zaproszenia.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #339535 przez Agnieszka
No tak, Corel słyszałam słyszałam o nim, ale nie potrafię obsługiwać aż w taki sposób by stworzyć takie ozdoby;) a co do stempelka to on jest taki sporawy, czy tak na zdjęciu wygląda tylko na duży?



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #339621 przez Gosia_Krupa
Agnieszka napisał:

No tak, Corel słyszałam słyszałam o nim, ale nie potrafię obsługiwać aż w taki sposób by stworzyć takie ozdoby;) a co do stempelka to on jest taki sporawy, czy tak na zdjęciu wygląda tylko na duży?


Stempelek ma tak ok. 6,5x7cm po najbardziej wysuniętych punktach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #340829 przez misia88
Śliczne te zaproszenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381404 przez baby_55
odszukałam temat wiec zapytowywuję jak wam idą prace nad albumami, bo ja jak utknełam tak ruszyć nie mogę, Adiego album nie skończony a teraz pasowałoby drugi zacząć robić a tu nic, kupiłam bazę i na tym stanęło... nie mam weny i jakos lenistwo mnie ogarnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #381516 przez Gosia_Krupa
Ja stanęłam na 3 tyg. Mam jeszcze wywołane foty na "1 m-c" i "sen" plus strona z odpisem aktu urodzenia. Miałam ostatnio trochę kartek do zrobienia,bo to chrzest,a to znowu,ślub... Można jednak powiedzieć,że coś tam robię. Teraz jeszcze kartka na 1-wsze urodzinki,z okazji urodzin dziecka i spokój. Będę mogła się skupić na Hani albumiku :)

Baby,fajnie jest robić na bieżąco-zmobilizuj się :) Jedna strona Nicolki,jedna strona dla Adiego :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381526 przez baby_55
wiem, ze fajnie na bieżąco, ale jakoś tak leci czas no i ucieka mi przez palce :/ ale muszę sie w końcu zmobilizować, tutaj przecież tyle fajnych drobiazgów widziałam, któe mozna wykorzystać a jakoś nawet nie idę nic dokupić czy coś....
ech muszę dostać kopniaka w tyłek i moze bedzie lepiej :) w kazdym razie nic nie rusze na pewno przed przeprowadzką, dopiero potem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl