BezpiecznaCiaza112023

Co zrobiłaś dziś dla siebie MAMO?

12 lata 10 miesiąc temu #137582 przez Marysia27
Monix napisał:

Ja również pomalowałam sobie pazurki u stóp i rąk :)

Wczoraj mój ukochany zrobił mi baaaaardzo duży prezent :laugh: Kupił mi 3 flakony moich ulubionych perfum.

Mój tylko raz tak grubo zaszalał z moimi ukochanymi Channel, a później przez tydzień na kolację zjadaliśmy opakowanie po nich, bo nie było kasy ;)
Ja poczułam się dziś lepszym człowiekiem, bo spakowałam chyba pół szafy ubrań nie noszonych i wrzuciłam do kontenera PCK, mając nadzieję, że nie znajdę ich miesiąc później w lumpeksie :silly:
Sorry, mam jakiś wisielczy humor dzisiaj :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137589 przez Groszek
Marysiu o ile mi wiadomo to te żółte kontenery nie należą już do PCK tylko są na "używaną odzież" :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137637 przez Emme
ja wolę wydać ubrania komuś (zawsze znajdzie się jakaś potrzebująca istotka) o ile są w dobrym stanie, a nieudane zakupy sprzedaję lub wymieniam na pewnym portalu, może się nie zwróci, ale nie będzie zalegało w szafie. poza tym ja mam bardzo mało ubrań, bo szybko pozbywam się tych których nie noszę.
a co do tematu to jakoś nawet nie miałam czasu, żeby wypić kawkę, ale to przez moją chorą niunię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137735 przez bombel779
Emme a co to za portal??
Ja ostatnio zrobiłam porządki w szafach i wygrzebałam trochę ubrań,których nie noszę.Żal mi je wyrzucić bo niektóre są prawie nienoszone.


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137740 przez dorotx
:woohoo: Witam i mam małe pytańko czy mogę się do was przyłączyć jestem tu nowa i jeszcze nie bardzo się oriętuję ale na wasz wątek weszłam i super pomysł
Coś może napiszę o sobie mam piątkę dzieciaków 2 synów i 3 córki więc obowiązków mam dość ale też myślę czasem o sobie a więc dziś kończę właśnie kawkę i zajadam delicje a zaraz idziemy na spacer do mojej mamy relaksuję się też przy necie jak mam czas
A jeśli chodzi o ciuszki to ja też oddaję komuś ze swojego otoczenia a i ja w zamian coś dostaję od innych ponieważ dla tylu dzieciaków to potrzeba troszkę ciuszków Pozdrawiam was i życzę miłego słonecznego dnia Przepraszam że tak dłużo napisalam ale pierwszy raz to coś chciałam od siebie kliknąć :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137741 przez Emme
pewnie, że możesz się przyłączyć :D im nas więcej tym weselej.
a ciekawych wątków tu cała masa... :D

Bombel dla dorosłych szafa.pl
dla dzieci szafka.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137750 przez dorotx
Dziękuję za zaakceptowanie mnie na tym wątku tak to prawda czym nas więcej tym lepiej ciekawiej jak tylko będę mieć chwilkę to będę zaglądać do was :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137754 przez dorotx
A jeszcze mam małe pytanko wiem że tu nie powinnam ale moze się nie obrazicie Jak mam dodać suwaczki bo nie rozumię tego a chciałabym sobie uzupełnić to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137793 przez Marysia27
Na osiedlowym kontenerze jest czerwony krzyż :cheer: a wrzuciłam je tam, bo naprawdę chciałam pomóc potrzebującym. Ciekawa jestem właściwie, gdzie trafią te ubrania. Odnośnie właściwej dyskusji, to przeczytałam i polecam książkę Izy Kuny "KLARA", słodko gorzka książka, która wywołała u mnie wielokrotnie salwy niekontrolowanego śmiechu, świetna na relaks wieczorkiem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #137800 przez bombel779
Marysia a o czym ta książka?? Jakiś wątek miłosny czy cuś innego ? :)
Za niedługo jadę na mały urlopik z Jasiulkiem,przydałoby się coś lekkiego do poczytania ;)

A słuchajcie,jakiś czas temu miała wchodzić do kin komedia z Jennifer Aniston,chciałam sobie zaciągnąć ale zapomniałam tytuł :S Może któraś z Was kojarzy???
Jakie macie jakieś inne fajne filmy godne polecenia to rzućcie tytułem ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #137813 przez Marysia27
Klara to tytułowa bohaterka wiodąca życie 40 latki bez męża i dzieci, za to z żonatym kochankiem, masakryczną matką która nic innego nie robi tylko narzeka i ciągle umiera oraz przyjaciółką alkoholiczką (sama Klara zresztą też" koniak, koniak, koniaczek") i przyjacielem gejem. Są to scenki z życia Klary, słodko-gorzkie, momentami abstrakcyjne, ciężko zaklasyfikować tę pozycję.Jak Kuna napisze coś jeszcze, pierwsza stanę w kolejce żeby kupić :woohoo:
Ja za filmami nie przepadam, ale uśmiałam się jak potłuczona na komedii "Nie zadzieraj z fryzjerem"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137817 przez bombel779
Zaciekawiłaś mnie tą książką :) Muszę sobie sprawić :)
A fryzjera też widziałam ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137831 przez olka1730
Witam,czy mogę sie do was wprosić ;)
Widziałyście film Kac Vegas??? Polecam uśmiejecie się, teraz w kinach leci Kac Vegas 2,maz Mnie wyciąga....jestem w 36 tyg ciąży i mówi ze chyba to już ostatni taki beztroski nasz wypad ;) hehe chyba sie skuszę...

Co do Kuny,jak tylko będę miała okazje zaraz zerknę,czytałam kiedyś jej bloga..wiecie co tak niestety już teraz jest ze gro osób samotnych ucieka w drineczki czytaj koniaczki.W tym szczurzym pędzie tylko praca,praca,a później obracasz sie wokół siebie i jesteś sama,nic dziwnego skoro pracujesz po 12-14 godz dziennie....dużo książek porusza teraz ten temat,ze człowiek zatraca wartości takie rodzina na rzecz pracy....ale niestety konsumpcjonizm nas zjada...pamiętacie reklamę jak kobitka rodzi nowy odkurzacz :ohmy: zobaczcie ile teraz jest singli,czy z wyboru???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137843 przez Marysia27
Z tego co wiem, to Kuna napisała "Klarę" w oparciu o wpisy na swoim blogu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl