BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #944528 przez nati.olsztyn
TYLKO KAWAŁEK POSTA SIĘ DODAJE:(

Hej Mamusie! U nas, odpukac, wszystko dobrze. Dawid sklada juz całe zdania, buzia mu sie nie zamyka,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #944530 przez nati.olsztyn
Hej Mamusie! U nas, odpukac, wszystko dobrze. Dawid sklada juz całe zdania, buzia mu sie nie zamyka, jeszcze trochę mowi po swojemu, ale z dnia na dzień powieksza mu się zasób słów:) Marysia 26.11 skończy 7 miesięcy. Siedzi juz pewnie i obecnie przechodzimy pierwszy lęk separacyjny, wiec jest wesoło:)

blue Jak tam żyjesz? Turlasz sie jeszcze czy juz masz swojego bąbla po tej stronie brzucha???:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951545 przez blue01
Hej hej,26.11 przez cc urodzil sie Mikolaj,wazyl 3990g i mial 58cm,prez 14 dni byl w szpitalu bo mial zapalenie pluc,tydzien temu wyszedl ze szpitala z waga 4260 g a dzis ma juz 4700g,jestem w szoku hehe,jestbardzo grzeczniutki i tak

i kochany
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951549 przez blue01
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957560 przez nati.olsztyn
Blue Gratulujemy! Malutki przecudowny!:) Napisz cos wiecej o porodzie:) cc z powodu wagi? No i jak siostrzyczka w nowej roli sie odnajduje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959324 przez blue01
Hej hej,cc bylo ze wzgledu na wage malego i to,ze ostatnia ciaza zakonczyla sie cieciem,powiedzieli,ze mogloby podczas porodu dojsc do pekniecia macicy .Natalka byla bardzo zazdrosna o braciszka ale jest juz duzo lepiej. Termin mialam na 23.11 ale zadecydowal sie wyjsc trzy dni pozniej,skurcze same sie pojawily bez ich prowokowania.A oto moj malec :) .


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962648 przez dzidostwo
Hej mamusie... nie wiem czy zaglądacie, może sporadycznie... ale co napisze moze forum powróci...

Kubuś w końcu zaczął chodzić 3 ni temu jestem mega szcęsliwa bo łuuugo długoo mu sie nie chciało...ale tez nie chodzi jescze cały czas czasem na czworaka ale juz wiecj na nogach...

Amelia mały pyskacz.. gada gada mądrzy sie taki mały kłamczuch z niej :D i oszuscik ...

tak w skrócie jak się odezwiecie to napisze wiecej :D buziakkki :*****

a i gratuluje mamusie kolejnych pociech :

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965529 przez blue01

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970856 przez nati.olsztyn
Hej Mamusie!
U nas też wesoło:) Dawid się rozgadał na dobre. Marysia we wszystkim próbuje Go naśladować, coraz więcej juz samodzielnie chodzi i bardzo duzo tez raczkuje:) Pozdrawiamy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu - 9 lata 4 tygodni temu #975391 przez Madeline
Hej dziewczyny ;)

Nati ja nawet nie wiedziałam lub zapomniałam ( jak tak to przepraszam), że jesteś w ciąży a tu patrze na suwaczku ze juz ma 11 miesięcy :) :woohoo:

Brakuje mi Was kochane :* :( Niech forum powróci :(

Olus gada za trzech a broi za pieciu :) Ale to jest takie sympatyczne brojenie :P Także nie narzekam, nie pluje, nie krzyczy, nie rzuca się itp. Gada jak najety I krzywdy nie da sobie zrobić, tzn jak mu na coś nie pozwolę to tak przekonuje i tak przekręci ze dam mu :) mały szkrab tak kombinuje :) Czasami gdy próbuje fochem coś wymusić to mu mówię, że jak coś mu się nie podoba to ma iść do góry do swojego pokoju i sobie przemyśleć. I idzie. Po 5 minutach wraca i mówi że się już uspokoił i jest tak jak ja chciałam :) Albo sobie przemysli i powie: " yhy tak masz rację mamo"

Jak wszystko dobrze się ułoży to na jesień będziemy starać się o drugą dzidzie. Ciekawa jestem jak mały zareaguje. Od grudnia nie biorę tabletek i powoli szykujemy się do starań.

A co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976532 przez blue01
no szkoda,ze nie jestesmy juz tak aktywne jak w ciazy,nasze dzieci teraz sa najbardziej absorbujace :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977867 przez dzidostwo
trza się bardziej zmotywować do działąnia i popisać... tyle sie teraz dzieje...

ja juz doczekać sie nie moge wyjazdu do Polski jeszcze 39 dni :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #977922 przez Madeline
Dzidostwo nam nie wiem ile zostalo, ale wyjeżdżamy do Pl 29 maja :) Tez się już doczekać nie mogę :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977966 przez dzidostwo
Madeline przyznam się bez bicia, że ja się na tym nie znam autentycznie jest mi t o obce :P|
więc Ci nie powiem ale zaraz sie dowiem :P

my też 29 maja lecimy :P będziemy 1:55 w nocy (sobota)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #978203 przez chłopek
Cześć dziewczyny.
Blue twój synek młodszy od mojej córeczki o 5 dni. Duży chłopak.
Kornelcia urodziła się 21.11 myślałam że obejdzie się bez oxy a jednak musiałam mieć nie skracala się szyjka i rozwarcie.
Cały czas siedzę co 2 tyg sama z dziećmi. Damian jeździ na tirach Anglia Irlandia. Ksawery chodzi do przedszkola. Sebe chce dać od września ale nie wiem czy pójdzie. Narazie nie chce chodzić.
Kupiliśmy auto, w końcu jeżdżę na całego samochodem. Planujemy budowę domu, ale musimy wziąść kredyt

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl