BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

8 lata 5 miesiąc temu #1014038 przez Madeline
Śliczne te Wasze dzieci :kiss:

A to Olus :

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014040 przez Heathera
Madelina dzieki :) Twój też fajny chłopiec :)
Aj najgorzej, że tak szybko rosną te nasze maluchy się nie obejrzymy jak już się zacznie szkoła, koledzy, dziewczyny itd :P



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014538 przez Kasiulka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014819 przez Heathera
Kasiulka może w przyszłym roku poślijcie ją do przedszkola, u nas Wiktor strasznie zadowolony bo może bawic się z dziećmi, robic prace plastyczne, nie ma problemu nawet ze wstawaniem o 6. I jeszcze dzięki temu nie jest taki do nas "przywiązany". Wiem, że na pewno będzie trochę zazdrosny ale nie poczuje sie tak że teraz cały czas skupiamy się na nim a później pójdzie "w odstawkę " Oczywiście po urodzeniu babla tez trzeba będzie się nim interesować, przytulać itd żeby własnie się tak nie poczuł.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017114 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017185 przez Madeline
Heathera Super :kiss: Ciesze się bardzo :) Oby była duża i zdrowiutka :kiss: I poniekąd zazdroszczę :) :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017193 przez Heathera
Madeline dzięki :) mi w sumie było obojętnie czy chłopiec czy dziewczynka, ale jak wyszła córa to w sumie fajnie :) Przynajmniej nie będę sama jedna w domu bo pies to też oczywiście samiec :P
Na usg lekarz mówił, że jest wszystko ok, żadnych wad wiec to najważniejsze chociaż stwierdził, że będzie malutka (Wiktora w 38 tygodniu urodziłam z wagą 2,5) ale widocznie taka moja natura,drobna jestem może dlatego



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017218 przez Madeline
Heathera ciesze się razem z Wami :kiss:

A ja w środę powinnam dostać @, choć mam głęboką nadzieję, że nie dostane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017234 przez Heathera
Madeline trzymam kciuki, żebyś też niedługo mogła cieszyć się drugą ciążą :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017247 przez Madeline
Heathera Oj uwierz mi, że bardzoooo bym już chciała być w tej ciąży, ale staram się nie nakręcać, żeby sobie nadziei nie narobić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017251 przez Heathera
No tak lepiej się nie nakręcać bo to raczej nie pomaga. A ile się staraliście o pierwsze dziecko ?



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1017258 przez Madeline
Heathera szczerze? W sierpniu wzięliśmy ślub, we wrześniu miałam jeszcze okres a w pazdzierniku testowałam i byłam już w ciąży :) Przestalismy się zabezpieczać i nawet nie pomyślałam że nam tak szybko pójdzie. Nawet jak @ mi się spóźniała pare dni to nie pomyślałam, bo raz tez mi się spóźnila i w ciąży nie byłam. Dopiero kolo 6 dnia coś mi mówiło zrób test i okazało się ze jestem, wielka radość i zdziwienie.

A teraz staramy się od września to jest 3 cykl. Ale ja myślę, że duże znaczenie ma to, że zaraz po skończonym połogu poszłam w tabletki. Nie dałam organizmowi wrócić samemu do ładu tylko od razu jak w zegarku i w sumie bez owulacji byłam 2.5 roku. Jutro mija rok jak odstawiłam tabletki i rok jak łykam kwas foliowy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017324 przez Heathera
Widzisz to może faktycznie przez te tabletki. U nas i za pierwszy i za drugim razem udało się bardzo szybko, w pierwszym cyklu już więc ja nawet za bardzo nie wiem co to znaczy "starać się" . Ale mogę Ci polecić takie forum ze stroną: ovufriend.pl dla starających się, sporo można się dowiedzieć i porozmawiać z ludźmi, którzy mają podobne problemy. Ja tam się zapisałam bo masz tam swój kalendarzyk owulacji. Pierwszy miesiąc jest darmowy, później jeśli chcesz mieć wszystkie opcje to musisz kupić konto premium, ale jak tylko korzystasz z forum i z kalendarza bez wskaźników to można i za darmo. Później jak się jest w ciązy to sie przechodzi na drugi portal bellybestfriend i jest kalendarz ciąży i tez forum.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1017660 przez Madeline
Kochane pochwale się i tutaj :)


Az nie mogę uwierzyć :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017698 przez Heathera
Kochana gratuluje :) Ale fajna wiadomość !!!! :) To teraz zdrówka dla Ciebie i dla maleństwa :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl