BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

8 lata 3 miesiąc temu #1021804 przez Madeline
Heathera A Ty jak się czujesz? Na kiedy masz termin? Co będziesz miała? Macie już imię wybrane?

Kasiulka Nie martw się, pomyśl sobie, że to pokonasz a potem już będzie z głowy i tego bólu się już nie pamięta :kiss: Macie już imię wybrane?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021920 przez Kasiulka
Madeline Jeśli wykluje się dziewczynka to będzie to Hania, a jeśli chłopiec to Jaś/Staś :) Ech od wczoraj chodzę taka obolała, że zastanawiam sięczy nie urodzę na dniach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022216 przez Heathera
Kasiulka a na kiedy Ty masz termin ?
Madeline ja mam termin niby na 18 kwietnia ale myślę, że urodzę wcześniej bo Wiktora urodziłam tez w 38 tygodniu to może być że koniec marca (bo to akurat 38 tydzień) albo początek kwietnia (39 tydzień). U nas będzie teraz córa :) A imię pewnie Weronika. A Ty już imię jakieś masz na oku ? Czuje się ogólnie ok, trochę boli mnie kręgosłup, czasem mam zgagę no i czuje że już kości tam na dole się rozchodzą bo mnie wszystko boli. Brzuszek już mi sporo urósł. A jak u Cb ?



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022265 przez Madeline
Kasiulka Śliczne imiona. A jak mała reaguje na rodzeństwo?

Heathera Gratuluję córci, też wybraliście śliczne imię :) My mamy wybrane tylko dla córci (wtedy mieliśmy tylko dla Olusia i jest Olus, to więc teraz mamy tylko dla córci, bo marzy nam się córcia, choć wiadomo ze nie ważne co ważne by zdrowe bylo). A nasze imię to Nikola :D A ja odpukać czuje się dobrze. Nie mdli mnie już nic. Jem co 2-3 godziny, bo taka głodna jestem. Ale od dwóch dni boli mnie kręgosłup na dole, tak samo jak z Olusiem było :( Już mam półtora kg na plusie :S A jak Twój brzusio? Pochwal się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022329 przez Kasiulka
Heathera Termin mam na 28 stycznia :)

Madeline Zuzia się nie może doczekać. Zobaczymy jak będzie później ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022806 przez Heathera
Kasiulka no to już niedługo :)
Ja niby mam termin na 18 kwietnia ale wydaje mi się że urodze wczesniej tak jak wiktora (w 38 tygodniu) wiec pewnie koniec marca/początek kwietnia wiec jeszcze gdzieś tak 2,5/3 miesiące. Myślę żeby już w lutym ubranka zacząć prac i pracować i łóżeczko złożyć



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022807 przez Heathera
Madeline u mnir teraz 5 kg na plusie. Porownywalam jak było z wiktorem to w tym tygodniu miala tyle samo na plusie. A zdjęcie musze zrobić w sumie dawno nie robiłam :p



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022895 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022985 przez Madeline
Heathera Ale mass ładny zgrabniutki brzuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023057 przez Heathera
Madeline dzięki :) jak dla mnie to on z dnia an dzień co raz większy się robi :) ale też już malutka co raz bardziej kopie czasem nawet zaboli i w żebra mi wchodzi :P A jeszcze pamiętam jak był dopiero początek ciąży i w ogóle nie było brzucha ani kopniaków...czas strasznie szybko leci



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023230 przez Madeline
Heathera Zazdroszczę Ci, bo ja już chciałabym czuć ruchy maluszka lub maluszki żeby wiedzieć że wszystko oki bo tak się martwie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023260 przez Kasiulka
MAdeline nie martw się. Ech my kobiety zawsze sobie coś na siłę wkręcamy. Lada chwila poczujesz ruchy, a później Dziecko będzie tak Cię "okładało" że będziesz miała dość ;)

Ja byłam dziś u lekarza. Ze względu na te moje problemu z miednicą i kręgosłupem Pani doktor powiedziała, że w sobotę rano mam się stawić do szpitala, może uda się już rodzić. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023271 przez Madeline
Dziewczyny trochę się martwię, bo od jakiegoś czasu boli mnie kręgosłup z tyłu. Tzn okolice krzyżowo-lędźwiowe. Czy mam się martwić? Szczególnie boli mnie po pracy, a w pracy dość fizycznie pracuje, ale oczywiście nie dźwigam ciężarów. Z synkiem tez mnie tam bolało, ale gdzieś tak kolo 18 tygodnia się zaczęło. Czy to jest możliwe ze druga ciąża to bolą szybciej?

Kasiulka Ciebie tez tak boli? Tzn w tym miejscu? Kurcze ale się ciesze :kiss: To trzymam kciuki za sobotę :) Oczywiście czekam na zdjęcia, małego szkrabka :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023284 przez Heathera
Madeline nie martw się w kolejnej ciąży wszystko może przyjść szybciej u mnie takie bóle w pierwszej ciąży wystąpiły dopiero jakoś ok 27 tygodnia a w tej ciąży boli mnie prawie od początku. I nie martw się czas tak szybko leci że i Ty zaraz poczujesz. Pamiętam ja ja jeszcze do niedawna zazdrościłam osobom z forum które już czują ruchy i niecierpliwie czekałam na swoje. I ruchy pewnie też poczujesz szybciej, ja w pierwszej ciąży poczułam dopiero po 20 tygodniu a teraz pod koniec 16 już pierwsze bąbelki poczułam :)

Kasiulka to trzymam kciuki żeby wszystko było ok i czekam na dobre wieści :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023402 przez Kasiulka
Madeline ja nie jestem jakoś szczególnie wrażliwa na ból, ale ten kręgosłup i spojenie łonowe to już gruba przesada w tej ciąży.

Nie wiem jak niektóre kobiety mogą mieć po 6-7 dzieci. Jak ich szkielet to wytrzymuje? Ja skończę dopiero 26 lat a czuję się jak stara kobieta, której potrzebny balkonik.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl