BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

12 lata 1 tydzień temu #355838 przez Koni
sister.anna trzymam kciuki żeby dzidzia poczekała do terminu i pojawiła się w czerwcu ;) Przynajmniej będziesz mogła sobie odpocząć :P


Mi zostało już tylko 3 tygodnie pracy nie licząc jutra! Sama nie wiem kiedy ten czas zleciał :ohmy:

sister.anna a jak ty się w ogóle czujesz? Już wszystko naszykowaliście dla malutkiej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #355860 przez mamusia-85
A ja mam jeszcze jedno pytanie na koniec dnia, jakie kosmetyki zabieracie dla dzieciaczkow do szpitala, bo ja chyba tylko Sudocrem na odparzenia do pupy, bo jest bardzo dobry i chyba tylko to wymagaja do szpitala?!
Kolorowych znow!
Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #355901 przez Królowa
Cześć dziewczyny
Powiem wam że byłam w tym tygodniu u mojego gin na usg w szpitalu bo tam ma lepsze no i kurcze martwie sie trochę bo mój dzieciaczek waży tylko 1700 ;/ nie wiem kurcze co on taki malutki;/ a jak wasze dzieciaki ważą??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #355903 przez nati.olsztyn
Królowa Nie martw się, gdyby było coś nie tak to lekarz na pewno by Ci o tym powiedział. Mój Synuś w 30 tyg. ważył 1496g.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #355906 przez Królowa
lekarz powiedział że waży w normie ale jak czytałam że dzieciaki ważą już przeszło 2 kg to mnie to przerazilo ale dziekuje ci nati.olsztyn za słowa otuchy ;-0 A TY JAK SIĘ CZUJESZ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #355908 przez nati.olsztyn
Królowa Dziękuję, psychicznie w porządku bo już bywało różnie:) Za to fizycznie to od paru dni czuję jak Mały mocno, a często nawet boleśnie, napiera na wyjście, jak chodzę to mam czasem wrażenie że mi wypadnie;) jak leżę to jest troszkę lepiej ale też go czuje w tamtych okolicach...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #355915 przez Królowa
No wiesz ty juz masz 35 tydzien to sie szanuj dziewczyno ! nie przemeczaj się, odpoczywaj wszystko będzie ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #355924 przez nati.olsztyn
Tak szczerze mówiąc to już teraz jestem spokojna, Mały właściwie jest już dojrzały do wyjścia i nawet jakby co to wiem że jest już bezpieczny:) wiadomo, dobrze by było żeby posiedział jeszcze chociaż te 2 tygodnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #355942 przez Madeline
Hej kochane :)
Długo mnie nie było, ale to raczej z lenistwa, bo całe dnie spędzałam na dworzu :) Byłam u lekarza i mój skarb waży już 2.150 kg :)

Jutro wracam do domku, tęsknię już za swoim mieszkankiem.

Trzymajcie się tam kochane i oszczędzajcie się ile możecie, bo te nasze skarby coś się śpieszą na ten świat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #355945 przez nataleczka_92
Królowa moj maly w 32tyg wazyl 1900g. co do tego niema reguly. jedne dzieciaczki sa mniejsze,inne wieksze. w i tak wszystko okaze sie przy porodzie bo to jest taka waga orientacyjna i usg moze sie pomylic nawet pol kg :ohmy:
jak u was sobotni poranek mija? bo u mnie troszke lepiej,lekko odpoczelam i sie unormowalo w miare.
co do kosmetykow do szpitala to ja biore tylko pampersy i chusteczki nawilzone,bo wszystko pozostale daje szpital.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #355951 przez magda__kielce
Hej mamuski ja niestety dzis kiepsko sie czuje w zasadzie od wczoraj strasznie mnie cignie krocze kosc lonowa ciezko okreslic jak siedze i sie nie ruszam jest ok ale gdy chodze lub cos robie to masakra nawet nogi wyzej niemoge podniesc, czy ktoras z was miala podobne objawy?????
Bo troche sie martwie, w poniedzialek mam wizyte u lekarza wiec zapytam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #355956 przez Joanna
Faktycznie wymiary,które wychodzą z usg zawsze są w granicy błędu :) moja córcia w 30 tygodniu ważyła 1623 :kiss: za dwa dni mam wizytę i już nie mogę się doczekać, zobaczymy ile teraz waży :kiss:
Mój szpital wymaga mydełka bądź żelu do kąpieli, oliwki, kremu do pupci, chusteczek, ręcznika kąpielowego, octeniseptu do pępuszka, co najmniej trzech zmian ciuszków :blink:
Ja dzisiaj nawet się wyspałam, jem śniadanko i wyruszamy z mężem na zakupy, trzeba coś dokupić dla Ali bądź dla mnie:)

Miłego dnia dziewuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #355988 przez Koni
Królowa nie przejmuj się :) Mój mały waży co prawda 2100g ale wcale tak być nie musi :P Mówią że czasami dzidzi może być ciaśniej więc ma ściśnięty brzuszek i wtedy pomiar wychodzi mniejszy a gdyby coś było nie tak to lekarz na pewno by Ci dał znać.


Ja jak się dzisiaj obudziłam to się tak ciężko czułam że masakra :/ Eh co raz ciężej się nosi ten brzuszek.

Co do szpitala ja spakowałam sudocrem, pampersy i chusteczki nawilżane i nie wiem czy jeszcze coś będę brała zobaczę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #355997 przez iwonka_wwa
Halo dziewczynki!

U mnie w szptalu z kosmetyków wymagają tylko chusteczek nawilżających i krem pielęgnacyjny. Z zakupem kremu i tak sie zastanawiam, bo w przyszpitalnej szkole rodzenia położna, która miała z nami wykład powiedziała żeby używać jak najmniej kosmetyków - w zasadzie tylko do kąpieli i nie trzeba niczym dzidziusia smarować (i pępuszek octeniseptem). Tylko z drugiej strony po co szpital wymaga kremu?

Mam jeszcze pytanko co kupujecie dla dzieci do spania - będzie lato wiec zastanawiam się czy kołdra czy jednak śpiworek będzie lepszy. A jak śpiworek to na ramionka czy z rękawkami?

Mnie na dole jeszcze nie ciśnie, ale strasznie uciska mnie w prawej pachwinie - szczególnie jak przewracam się z boku na bok albo podnoszę nogę nie macie tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #356001 przez nati.olsztyn
iwonka ja do bólu w pachwinach już chyba się przyzwyczaiłam... najgorzej dokucza w nocy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl