BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #357660 przez Joanna
Madeline a na kiedy masz termin?:) chyba każda mama wolałaby urodzić przed niż po terminie, póki co dzieciaczki niech sobie posiedzą jeszcze w brzuchach :) mnie teoretycznie zostało niespełna 7 tygodni, zleci migiem :)
Wyprawka już gotowa?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #357662 przez Madeline
Joanna na 21 czerwca :) Wszystko mam poprane i poprasowane, kosmetyki też już mam tylko muszę kupić sobie stanik do karmienia, majtki, spirytus 70%, waciki jałowe. No i w piątek zaczynam pakować torbę do szpitala, a Ty kochana, jak stoisz z przygotowaniami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #357664 przez chłopek
joanna to córeczka juz duża

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #357665 przez sister.anna
Czesc laseczki!

Widze ze nastroje gorace, wszystkie sie poca albo na slonce narzekaja, w Manchesterze dzis 17st i az szok ze tak goraco :blink:

Jutro mamy ostatnie usg, ciekawa jestem ile nasza "kruszynka" wazy, ostatnio czuje ze macica mi pracuje na calego, skurcza sie i rozkurcza, choc czasem nie jestem pewna czy to nie coreczka sie tak wypina. Jak mnie przyfasoli z piety to od razy wiem ze to ona :lol: , ale tak to czasem ciezko stwierdzic.

Mam pytania do Mam ktore rodzily: czy to uczucie w czasie porodu tam na dole to takie jak teraz mamy gdy male pra tam glowa? ze jakby klucie w szyjce? Tylko pewnie 100 razy mocniejsze? Bo jesli tak to faktycznie za przyjemne to to nie bedzie pewnie.

Madeline nie jestes jedyna z ta waga. A jak reszta mam przybywa na wadze? :) Ja juz jestem na granicy tego co sobie mialam pozwolic (15-16kg), znaczy 15kg juz moge liczyc, a jeszcze pewnie z 2-3 dojda choc mam nadzieje ze nie.. No ale trudno. Teraz tylko sie boje ze jak bede w domu to z nudow bede jadla. Choc jakims cudem ostatnio jem mniej slodyczy i smieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #357666 przez chłopek
sister ja to nawet nie pamietam jak to jest:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #357675 przez Madeline
Sister.anna a ja właśnie jak słodyczy całą ciąże nie jadłam tak teraz tonami. Ciągle coś tam kąsne i teraz właśnie najwięcej kg mi przyszło :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #357762 przez asia886
hej dziewczyny:-)
już coraz bliżej ja coś od wczoraj czuje że mama szybciej będzie chciałą wyjść na świat:-) mąż odświeża łóżeczko i będzie je malował:-) kosmetyki mam dla siebie i maluszka. wczoraj to ze mnie leciało jakby wody mi odchodziły. ale skurczy nie mam żadnych jestem ciekawa jak to będzie gdy się zacznie:-O znowu czuję ze mam zapalenie pochwy a miałam już spokój po tych globulkach a tu na nowo mam wydzielinę taką serkowatą może znacie od czego to jest i wogóle gin przepisuje mi tylko te globulki juz 2 tury brałam po 12 szt:-( a te badania na paciorkowca to są jakieś bardzo ważne? ja ich nie miałam mam wizytę 16 maja a termin na 13 czerwca ciekawe czy mi zleci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #357763 przez asia886
wg miesiączki jutro zaczynam 36 tydzień:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #357801 przez nati.olsztyn
Hej Mamusie! Ja dziś prawie cały dzień poza domkiem, z małymi przerwami. Ale sporo załatwione: rano badanka, potem wizyta u ginki, parę spraw na mieście, zwolnienie do pracy zawiezione i jeszcze szybka kolacyjka z mężulkiem:)) i takim sposobem po 19.dotarliśmy do domku.

A wizyta u gin., że tak powiem,totalnie do d...:( tak się na nią cieszyłam, że po 5 tygodniach zobaczę naszego Skarba, że dowiemy się ile waży itp....a tu kicha-nie zrobiła usg, mimo że nawet delikatnie zasugerowałam pytając czy aby na pewno "główka jest nisko na dole?", a ona na to: "tak, na pewno" wrrrrr... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #357830 przez Królowa
Cześć dziewczyny
Mam pytanko do Was czy kupujecie monitory oddechu ??? i jak tak to jakie?? te do pieluszki przenośne czy te do łożeczka???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #357834 przez nati.olsztyn
Ja póki co nie kupuje... Myślę, że nie ma co szaleć, jeśli z maluchem jest wszystko ok.( nie jest wcześniakiem czy nie ma innych problemów)... Ale to na pewno kwestia indywidualna każdej mamy jeśli dzięki temu ma czuć się pewniej, bezpieczniej to czemu nie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #357854 przez Joanna
chłopek Twój synuś też bardzo ładnie rośnie :)
madeline aktualnie oczekuję na paczki - wszystko zamawiałam w zasadzie przez internet, także na dniach przyjdą rzeczy dla mnie do szpitala tj. koszule do karmienia, drugi stanik, majtki siateczkowe, podkłady itp. Jutro składam jeszcze zamówienie w hurtowni na proszek do prania - bez tego ani rusz z pralką, kosmetyki dla Malutkiej i kilka innych drobiazgów w tym maść na brodawki, wkładki laktacyjne :blink:
W zasadzie zostanie octenisept, gaziki jałowe i podkłady higieniczne na wc, ale to już w aptece kupie:)
Także ja dopiero zabiorę się za pranie i prasowanie ubranek, mam nadzieje najpóźniej w poniedziałek i wtedy spakuję torbę :)
Powiedz kochana w czym prałaś ubranka? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #357872 przez chłopek
ja nie mam nic kupione ale jutro siadam na neta i zamawiam. bo mój maluch chyba sie spieszy do wyjscia, dzisiaj leze od połowy dnia, a teraz mnie plecy zaczynaja bolec i podbrzusze jak bym miala okres dostać, jeszcze koło pępka mnie ciagle kłuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #357946 przez Madeline
Chlopek uważaj na siebie :(

Joanna ja prałam w Persilu i płukałam w Lenorze tym błękitnym. No nie wiem.Każdy mówi, że mam wyprać rzeczy jeszcze raz, ale ja chcę poczekać i zobaczę, bo jeśli nie będzie uczulać maluszka to będę prać już zawsze w tym. Z tym, że ja prałam w rękach i dawałam mało proszku i płynu a więcej wody. Zobaczymy.

Nati.olsztyn to kurczę nie wesoło :( Wcale Ci się nie dziwie, że jesteś zawiedziona, tym bardziej, że tak bardzo nie mogłaś się tej wizyty doczekać.

Królowa kochana ja na razie nie kupuję, bo to raz, że dużo kosztuje a dwa może się wcale nie przydać, no chyba, że tak jak pisała Nati, mały urodzi się dużo wcześniej.

Ja właśnie po drugiej kolacji :P I mykam spać. Do juterka :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #357955 przez nati.olsztyn
Madeline Czekałam jak głupia na ta wizyte a tak sie zawiodłam...w dodatku w zasadzie poza tzw. badaniem gin. to nie wiem za co place bo "przeanalizowac"(=przepisac w karte ciazy) wyniki to sobie moge sama ( zwlaszcza ze sa dobre:)), pobrac wymaz z pochwy tez ( w koncu i tak za zrobienie w lab. place dodatkowo), posłuchac tętna Małego tez moge sobie w domu ( dostalam na poczatku ciazy od kolezanki detektor tetna)... Po prostu przez ta babe mam dola i pół wieczoru przeryczałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl