BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

13 lata 11 miesiąc temu #398979 przez nataleczka_92
Koni a może masz mało syty pokarm??? Jak to jest ze spaniem małego?ile przesypia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #398983 przez Joanna
nataleczka_92 u mnie jak do tej pory było pół na pół odnośnie mleka, teraz przeważa jednak mleko modyfikowane, więc pediatra zalecił tylko witaminkę D :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #398984 przez Koni
nataleczka_92 myślałam o tym ale lekarka powiedziała że skoro w 5 dni przybrał 140g to pokarm jest ok a on po prostu potrzebuje więcej jeść żeby nadrobić.
W nocy jak śpi ze mną to śpi 3h a nawet czasem 4h więc nie jest źle gorzej z uspaniem go :dry: A co do dnia to dzisiaj pobił rekord bo spał od 6:30 do 22 aż 3,5h :( ale przeważnie to śpi mi więcej a wieczorami tak od 17 do 24 wisi mi na cycach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #398993 przez nataleczka_92
Oj Koni kochana współczuję że maluszek tak mało śpi. Ale z córka miałam to samo. Była najedzona,pampers suchy a snu zero. Nawet spacer nie pomagał. Byłam w szoku że takie małe dziecko może tyle czasu nie spać. A Filipek znowu cały czas śpi,czasem gdy mąż ma wolne i chciałby go chociaż ponosić to tylko śpi i budzi się na cyca:) a no i chciałam się pochwalić że jednak wygrałam walkę z karmieniem i mały dostaje już tylko pierś. Walczyłam tyle czasu o laktacje aż się unormowała:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399075 przez Madeline
Mój Aleks od wczoraj też jakiś nabuzowany, bo śpi mi po godzinie a jak się obudzi to jest problem żeby zasnął :(

Koni próbuj dalej z tym smokiem, mój synuś na początku też go wypluwał i się wkurzał, bo nie wiedział co to jest, a teraz ssie jak nie wiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399244 przez chłopek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399245 przez magda__kielce
Hej dziewczynki u nas nadal podobnie troszke mojemu Bartusiowi leppiej po zmianie mleka na hipoalergiczne jest lzejsze ale w nocy kolki i tak nam doskwieraja w ciagu dnia roznie:)
a jesli chodzi o spanie to moj synus tez malo spi czasem potrafi 4-5 godzin niespac tylko drzemac po 10min i tylko na raczkach:)
ale jakos dajemy rade :huh: choc nie latwo jest jestem sam od rana do wieczora i chetnie bym go czasem sprzedala komus
mam pytanko do mam ktore dokarmiaja jakie mleko podajecie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399246 przez chłopek
magda ja to bym tez moje dziecko sprzedała ale to starsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399305 przez Joanna
magda_kielce ja podaję swojej córci mleko Enfamil Premium 1, pół na pół z moim odciągniętym, choć zdarzają się dni, kiedy mleko modyfikowane przeważa nad moim niestety. Piersią nie udało mi się karmić, Alicja była wtedy niespokojna i po prostu głodna, może mam za chudy ten pokarm, jego ilość też nie jest powalająca, do tego problem z przystawienim do piersi był od samego początku, a jak już córka złapała to za chwilę puszczała i przysypiała :dry: czasem mam wyrzuty sumienia, że może zbyt szybko się poddałam, ale serce mnie bolało na samą myśl, że moje dziecko jest głodne...

Ja jestem dzisiaj naprawdę happy, Alcia zrobiła aż 3 kupki,powoli poprawia się trawienie, herbatka z kopru włoskiego pomaga :)
a u Was jak z kupkami magda_kielce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399492 przez rybka19834
Hej dziewczyny...u mnie jako tako.czasami dola łapie,bo jestem uwięziona w domu nigdzie wyjść nie mogę bo u nas są takie upały ze na spacer z małym mogę zapomnieć...
Joanna moj maly tez ma problem z kupka:( robi raz dziennie z lewa bieda i taka ścisła kupke.to chyba wlasnie przez te mleko midyfikowane.ja tez daje enfamil premium newborn ale teraz dam enfamil 1 to jest chyba od 0-12 miesięcy tak?nie miej kochana wyrzutów sumienia co do karmienia,najważniejsze ze malutka jest najedzona...
Koni moj tez nie chciał smoczka na początku a teraz ssie jak szalony;) musisz poprobowac.a tak wogole to współczuje ci jeszcze trochę to padniesz:/ ale ja sie pocieszam ze czas szybko leci i oby nasze maluszki skończyły 3 miesiące to będzie juz z górki;)
A co do smoczka to tez kupiłam nuk ale moj maly go nie chce tylko ciaga avent taki śmieszny co mu w szpitalu dali...a np butelki avent nie nadawały sie a miałam cały zestaw bo za duża dziurka chyba była i maly sie krztusil i ulewal więc musiałam zmienić na nuk i są super...czy waszym dzieciaczkom odpadły juz pepki bo nam jeszcze nie...a jak dziewczyny z Waszymi brzuszkami-bo mnie kto spotka to pyta kiedy rodze:( a do wagi z przed ciazy zostało mi tylko kg...ja zaczęłam nosić pas ale uciskal mi na rane po cc i przestalam narazie.uciekam bo moj Mateo płacze.buziaczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #399536 przez Joanna
rybka19834 staram się myśleć pozytywnie, ale czasami robi mi się po prostu przykro, ale z drugiej strony cieszę się, że córka jest zdrowa, prawidłowo się rozwija i ładnie przybiera na wadze :) przez ostatnie 3 tygodnie Ala urosła o 850g :kiss: enfamil premium 1 jest od 0-6 miesięcy, bynajmniej tak jest napisane na opakowaniu :blink: podawaj synkowi herbatkę z kopru włoskiego, u nas dzięki niej poprawiło się, Mała pomimo, że trochę się pręży robi 2-3 kupki zazwyczaj po nocy, rano :blink:
kochana powiedz jeszcze ile na raz wypija Twoja pociecha? Alicja potrafi wypić już 120 ml, szczególnie jak jest po kąpieli, wtedy od razu ładnie śpi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399568 przez chłopek
dziewczyny używa któraś pieluch Dada ? mam do oddania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399671 przez Madeline
Hej kochane.

Za nami ciężki dzień i noc :( Wczoraj mały od rana do 13 prawie mi nie spał :( Potem jak zasnął to do 20 ładnie spał, natomiast w nocy co godz lub półtorej się budził i od 2:20 do po 4 nie spał mi wcale. Najedzony, przewinięty, bujany, noszony i nic. Oczy jak 5 zł, zero płaczu tylko po prostu nie spał. Aż się popłakałam, bo byłam już wykończona :( No i teraz od 8 dalej mi nie śpi :( Co przyśnie, włożę go do łóżeczka to oczy olbrzymie i w ryk. Ehh... Zmęczona jestem, chciałabym chociaż z godzinkę pospać :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399719 przez nataleczka_92
Madeline to normalne. Ja też tak miałam. Jak organizm oczyści się właśnie z tych wszystkich "brudów" to później są takie plamienia jakby okresowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399720 przez iwonka_wwa
Madeline wsółczuje, ja miałam podobnie. Teraz w dzień mi spać nie chce, a w nocy jedyny sposób to wziąć go do naszego łóżka. Bo jak tylko odnosiłam go do łóżeczka to płakał i ciągle był to samo. czasem do toalety nie zdazylam pojsc i juz si budzil. A tak budzi nam sie 2 razy w nocy, usypia przy cycu i 4h potrafi przespac. A ze ulewa mu sie to mam wieksza kontrole czy sie nie krztusi. A i mąż jest wyjątkowo czujny jak Michas jest z nami :D

Koni my tez używamy smoczka. Tyle ze dwa pierwsze dni ssał chetnie. A potem już nie. I wczoraj zorientowałam sie ze cwaniak bierze smoka ale od taty. A jak ja chce mu dac to zaciska dziąsełka i nie da rady. Mały spryciarz :)

Kochane czy Wasze maluszki też odrywają się od piersi jak puszczają bączki albo robią kupkę? Bo mój ostatnio odrywa się od cyca i musi się skupić, zastanawiam się czy to nie jakieś kłopoty z brzuszkiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl