BezpiecznaCiaza112023

Waga i wygląd z przed i po ciąży

13 lata 6 miesiąc temu #35752 przez paulinkaaa2202
Alutka nie było ci żal ścinać włosów? bo ja to rozważam i sama nie wiem
Wydaję mi się że Moni chodzi o obecne twoje zdjęcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35753 przez MoNiaaa
nie chodzi mi o zdjecie z wesela ale zeby bylo widac cala twoja sukienke

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #35755 przez sylwus136
to i ja sie pokazę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35756 przez bombel779
Dziewczyny z tego co widzę wszystkie jesteście "świeżutkimi" mamusiami.Wasze dzieciaczki mają zaledwie 2,3,.... miesiące. Więc nie martwcie się!Pomalutku będziecie gubić,to czego nie akceptujecie! ;) Pamiętajcie,że nie wszystko zawsze przychodzi łatwo :) Czasem na pewne rzeczy,np. na "wymarzoną" figurę trzeba zaczekać i trzeba niestety zapracować :)

paulinkaaa2202 napisał:

A Madzia próbowałaś jakiś ćwiczeń czy nie?
bo ja się zastanawiam czy one coś w ogóle pomogą

To tak a propo tej pracy - ćwiczenia jak najbardziej pomogą. A już na pewno nie zaszkodzą ;)

alutka1011 napisał:

Wszystkie mamy córeczki a przy córkach zazwyczaj wszędzie idzie w biodra uda itd :(

I właśnie takie pytanie nasuwało mi się na myśl czytając Wasze posty :) Mówi się że będąc w ciąży z chłopcem przybiera się tylko w brzuszq,a z dziewczynką całościowo (biodra,nóżki,dupka,...) :) Piszcie dziewczyny czy u Was takie zabobony się sprawdziły? :) Bo jestem bardzo ciekawa czy to się faktycznie sprawdza :P
Jak na razie wszystkie macie córeczki,tylko Madzia się wyłamała z Filipkiem :P :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35760 przez paulinkaaa2202
Sylwuś nie wiem jak to napisać patrząc na te zdjęcia strasznie teraz promieniejesz emanuje od Ciebie taki uśmiech i energia tak jakoś to odebrałam :)

Bombel ja nie wierzę w takie zabobony... też jest taki że przy córce kobieta staję się brzydka itp ja np. nie zmieniałam się cały czas tak samo wyglądałam pomijając kg. Jak się je słodkie to też dziewczynka ale ja od zawsze lubię słodycze i cały czas je jem. Trzeba patrzeć z przymrużeniem oka tak dla zabawy :P

Jak tyłam zawsze szło mi w biodra nigdy w brzuch, no chyba coś w tym jest że idzie w biodra w pupę ale nie zawsze są takie dziewczyny na forum że wracając do swojej wagi albo wręcz chudną więc każdy organizm jest inny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35762 przez Groszek
Fakt ja mam chłopaka i miałam tylko duży brzuch :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35764 przez bombel779
Paulina ja też nie wierzę w takie zabobony. I absolutnie nie traktuję ich poważnie ;)
Jestem tylko ciekawa skąd się to ludziom wzięło? :)
Rozmawiałam ostatnio z dziewczynami w swoim wątku porodowym na ten temat i też się zastanawiałyśmy jak to jest z tymi pseudo przepowiedniami :) Stwierdziłyśmy,że można sprawdzić na sobie...ale my jeszcze do porodu mamy troszkę czasu :) Wy,już "prawdziwe" mamusie ;) macie to doświadczenie za sobą i pomyślałam,że sprawdzę jak to było u Was :) Tyle :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35766 przez paulinkaaa2202
Aha to dobrze że w takie rzeczy nie wierzysz :) pamiętam że w naszym wątku jak byłyśmy w ciąży jakaś dziewczyna podała linka do takiego quizu i wychodziło w procentach czy chłopczyk czy dziewczynka. Były pytania czy masz zgage czy jesz słodycze jaki kształt brzucha itp. I wyszła mi dziewczynka hehe tak dla żartów zrobiłam :P
Apropo zgagi jak ma się zgagę to dziecko będzie miało dużo włosów a jak sie nie ma to łyse coś takiego...

ja może miałam ze 2 razy pamiętam jak teściowa mówiła o jezu będzie łyse polewka :D a jakoś Judytka miała troszkę włosków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35767 przez bombel779
No ja z czystej ciekawości też bym zrobiła taki quiz :) W pt. wybieram się na badanie połówkowe i mam nadz. że dzidzia pokaże co ma między nóżkami :) Chętnie sprawdziłabym czy usg potwierdzi quiz :P :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35768 przez paulinkaaa2202
Tak apropo wagi zastanawia mnie czym jest uwarunkowane tycie w ciąży od czego to zależy czy tylko od jedzenia w ciąży...
Bo np. ja dużo jadłam obżerałam się czułam straszny głód, nie żałowałam sobie i przytyłam 21kg z czego Judyta ważyła 3550g natomiast moja koleżanka podobnie dużo jadła przytyła tylko 13kg a jej córeczka ważyła aż 4kg

więc nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35774 przez bombel779
Paulinko przede wszystkim pamiętaj,że na dodatkowe kg w ciąży składają się:
Noworodek ok. 3,5 kg
Łożysko ok. 0,7 kg
Płyn owodniowy ok. 1 kg
Powiększająca się macica ok. 1 kg
Gruczoły piersiowe ok. 0,5 kg
Objętość krwi matki ok. 2 kg
Płyny komórkowe ok. 2 kg
Tkanka tłuszczowa ok. 3, 5 kg

Do tego według mnie dochodzą uwarunkowania genetyczne,figura sprzed ciąży,sposób żywienia w trakcie,ruch,.....i pewnie wiele innych czynników :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35775 przez MoNiaaa
tez wlasnie nie wiem od czego to zalezy raczej chyba nie od tego co sie je jajakos nie jadlam duzo praktycznie jadlam tyle samo i to samo co przed ciaza.ja nie mialam zgagi a Julka miala bujna czuprynke :) wszyscy sie zachwycali jej wloskami. na dziewczynko podobno sie brzydnie a mi wszyscy mowili ze bardzo ladnie wygladam i tez tak sadze ze raczej wyladnialam niz zbrzydlam :P dawniej nie bylo usg to musialo sie wymyslac cos zeby moc chociaz podejrzewac co sie ma nie wiem moze obserwowali kobiety i jakies cechy sie czesciej powtarzaly u dziewczynek a inne u chlopcow.
jak kiedys czytalam artykul o przesadach w ciazy to glowa boli...musialybysmy siedziec zamkniete w domu inikogo nie widywac

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35776 przez DariaEm
bombel779 napisał:

No ja z czystej ciekawości też bym zrobiła taki quiz :) W pt. wybieram się na badanie połówkowe i mam nadz. że dzidzia pokaże co ma między nóżkami :) Chętnie sprawdziłabym czy usg potwierdzi quiz :P :)

No ja to czekam na to info juz prawie 2 tyg, co tam sie kryje w Twoim brzuszku :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35777 przez paulinkaaa2202
Bombel masz rację tylko dla mnie jest dziwne bo z mamą mamy podobną figurę tylko ona przed ciążą o wiele więcej ważyła była troszkę otyła ze mną w ciąży przytyła tylko 10kg i schudła teraz fajnie wygląda i cały czas trzyma taką samą wagę aż pozazdrościć

To daj znać po usg połówkowym :) ja też nie mogłam się doczekać ale moja niunia była wstydliwa i uparta albo na każdym usg się chowała tak układała że nie dało się zobaczyć :P trzymam kciuki żeby twój skarb się pokazał :)
a co byś bardziej chciała chłopca czy dziewczynkę ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35779 przez Groszek
Jak chcecie znać mój sposób na zrzucenie kg to proszę :) Tygodniowy pobyt z moim małżem i efekt murowany... ile ten chłop mnie nerwów kosztuje to tylko ja wiem...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl