BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

13 lata 11 miesiąc temu #399725 przez sylwka727
Sokolica mam nadzieję że będzie dobrze dziś się okaże


Princess
Ja nie pracuje jestem na KRUS-ie więc mam nadzieje na szybkie L4 bo kasa się przyda na dzidzie :)

Anoda
Ja mam dziś wizytę ale ktoś jeszcze chyba też miał mieć dziś ktoś jeszcze :)

Vini piękne obrazy :kiss: mega talent

Co do mojego hobby to różnie jest :) chyba nikt tak szybko nie zmienia jak ja pierwsze były paznokcie lampy żele i te sprawy potem kupiłam maszynę do szycia następnie koraliki i takie duperele do robienia biżuterii a teraz skupuję różne skrapki żeby zrobić album dzidziusiowi :lol: mam nadzieję że doprowadzę go do końca :)



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #399727 przez Satine0
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399735 przez anoda89
Satine super zyjecia. Dzidzia sie urodzi to piekne sesje bedzie mialo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399745 przez Satine0
Oj będzie będzie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399752 przez princess
anoda89 napisał:

Princess ja nie znoszę sama siedzieć. Jak jeszcze byłam na chodzie to się zawsze czymś zajęłam, a to ciasto upiekła i czas jakoś zleciał. Co do tego śluzu to myślę że to nic groznego i nie ma czym się przejmować. Gina nie badała Cię na fotelu?


Ja tak samo, już bym śmigała po sklepach, chińczykach, rosmanach i innych:) nad jeziorko i do siostry bym pojechała, a tak to człowiek uwiązany w domu. Co do śluzu to też masz takie coś? Gin robił mi tylko usg i nic więcej nie oglądął, a ja zła jestem na siebie, że zapomniałam zapytać. Jak zobaczyłam maleństwo na usg to radość przesłoniła mi logiczne myślenie :)

Kasia, trzymam kciuki za wizytę.

Michasia, a coż tam sprzedajecie? W ogóle to bardzo fajną masz tą zieloną sukienkę na pierwszej fotce :)

Satine, dzięki za odpowiedź :) Pytam, bo w pierwszej ciąży też przyjmowałam lutkę dowcipnie i nie miałam takich rzeczy ;) Piękne zdjęcia :) Chyba wybiorę się do Ciebie na sesję ciążową ;)

Sylwko, a jak tam sprawy szpitalne? Dziś miałaś znów iść? Jestem zafascynowana scrapbookingiem :cheer: też chciałam stworzyć taki albumik dla dzieciątka od pierwszego pozytywnego testu ciążowego do porodu :) Ale ostatnio odłożyłam ten temat :( Scrapki to kupujesz przez internet czy jak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399759 przez Satine0
Princess zapraszam :P Chętnie Cię sfotografuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #399773 przez anoda89
Princess jak narazie to walczę z plamieniem. Dziewczyny ile nosp dziennie można brać co ile?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399782 przez Martyna
Witam wszystkie szczęśliwe Kobietki i Maleństwa :)

jeśli można to chętnie do Was dołączę. Mam termin na 8 lutego, a w poniedziałek 3 usg, którym się trochę stresuję ale to chyba normalne.

Pozdrawiam Was serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399787 przez anet-a-1401
ja ide dzisiaj do gin na 15 pewnie mnie zbada założy kartę ciąży i da skierowanie na usg:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399790 przez anoda89
Witam Martyna i gratuluje :). Jak się czujesz? To twoja pierwsza ciąża?? Każda z nas panikuje przed wizytą i to jeszcze jak :laugh:.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399795 przez Martyna
Tak to moja pierwsza ciąża.

Czuję się różnie. Na początku miałam straszne mdłości i wstręt do jedzenia czułam ale jak nie zjadłam to było jeszcze gorzej. Teraz od kilku dni jest lepiej a dziś wyjątkowo dobrze się czuję - wczoraj odebrałam wyniki badań moczu i krwi i generalnie wszystko w normie poza jednym parametrem (nieco poniżej normy)

a jak Wasze samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399798 przez Satine0
Mnie dzisiaj jakoś mdli co chwile.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399806 przez anoda89
Ja mnie mam dzisiaj apetytu. Zjadłam śniadanie a potem chrupki i poskubałam słonecznika.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #399821 przez Madlen
Princess- śliczna fota dzidzi
Vini- ale z Ciebie artystka, obrazy nieziemskie, "Wir" jest super
Satine- niesamowite foty
Michasia- oryginalna i bardzo ciekawa pasja, podziwiam

Ja parę lat temu miałam wielką pasję- amatorsko trenowałam taniec towarzyski, ale z racji pracy zmianowej musiałam przerwać. Teraz moją pasją jest mój pies, marzyłam też o kocie rasowym, ale teraz to mam co innego na głowie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #399822 przez vini-miki
Satine pikne artystyczne foty :)
witam nowa forumowiczke Martyne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl