BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #400127 przez gabilee
ja w ciąży schudłam 4 kg i gin powiedzial, że to nie przeszkadza bo pewnie od wymiotów i ogólnie małego apetytu, ale ogólnie nadwagi nigdy nie miałam. brzuszka jeszcze aż tak nie widać..

anet ja mam 163 i waże teraz 60 kg a ważyłam 63-64kg zalezy od miesiąca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #400140 przez justyna84
Ja przy wzroscie 172 waze po schodnieciu ciazowym 70kg a powinnam minimum 60 a satysfakcjonowalo by mnie 55kg :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #400144 przez gabilee
justyna przy takim wzroscie 55 to chyba niedowaga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #400153 przez justyna84
Mysle ze zalezy jakiej postury jest kobieta sa drobne dziewczyny i takie jak ja grubej kosci :) 60 kg juz kiedys wazylam i mysle ze 55 to nei bylo by tak zle :) wyszlo by w praniu ze tak powiem zawsze mozna przybrac :silly:

Ok ja mykam spac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #400155 przez kasia123m
ja moja dobra wage to mam tak 50-51 przy wzroscie 168.u nas to rodzinne.teraz tydzien temu wazylam 47,5..widac jak lezalam jedzenie we mnie niewchodzilo.pije duzo bo wiadomo w ciazy pic trzeba a przed ciaza nieraz wypijalam 3 szklanki plynow dziennie.teraz wypijam duzo wiecej wiec waga leci...wyplukuje sie;P w ciazy z synem tez zaczynalam od 51 a przytylam chyba 13-14 kg.wiec standart.po porodzie bylo 54.teraz po smierci Mamy przez chwilke mialam 46..ale co sie dziwic.mi wystarczy odrobina nerwow i waga w dol.a jem.przed ciaza najwieksza ochota na jedzenie to byla 12 w nocy...snikersy,paczka chipsow,tosty.wszystko co niezdrowe.wogole na kolacje jadlam zawsze najwiecej.3 hot dogi itd...szybka przemiana materii.


a widzialyscie...tu jest data 24 luty...ale to chyba zamale dziecko zeby dokladnie okreslac date wedglug wielkosci..?teraz zauwazylam...wielkosc 1,62cm..wedlug usg 8 tyg 4 dni

acha i leki mam zmniejszyc z 4 razy 1 do 4 razy po pol...czyli dwie tabletki na dobe...duzo zmniejszyl nie?myslalam ze zejdzie na 3.



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #400173 przez michasia
Kasia, mamy podobne dzieci. Moje we wtorek miało 1,61 i wtedy na usg było, że też 8tydz 2 dni, to teraz też bym miała 8 tyg. i 4 dni:)
Fajnie mieć taką szybką przemianę.
Ja mam 160cm i ważę przed ciążą ok.70, a teraz 67.7 (dziś rano, ale wieczór wczoraj spędziłam w WC), ogólnie mam grube kości i koleżanki z pracy się dziwią, że tyle ważę. Chciałabym ważyć 62, by mi wystarczyło, ale jakoś nawet jak przejdę na dietę, to jakoś tak..po tygodniu się nie chce.

a co to są te scrabki?
Ja dziś kupiłam sobie zeszyt (od 2 tyg. zapominałam) i chce sobie pisać wszytko, co kiedy i fotki jakoś dokładać i w ogóle.

Jutro przyjeżdża moja teściowa z bratem i bratową...4 godziny w kuchni spędziłam.
Mam nadzieję, że na wieść o ciąży nie zareaguje, jak u (no i zapomniałam u której) stwierdzeniem, że nareszcie. Choć moja mama mówi, że tak powie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #400178 przez sylwka727
Kasia super dzidziucha :)
Michasia scrapki to taki wycinanki i aplikacje do scrapbookingu tu daje linka na allegro żedby zobrazować (bo nigdy nie byłam dobra w tłumaczeniu czegoś no chyba że matmy :silly: ) allegro.pl/scrapbooking-scrapki-76709?order=t



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #400193 przez natalka
Ja też nie należę do chudzinek mam 170cm wzrostu i przed ciąża ważyłam 60-62 kg a teraz od początku przytyłam 0,5kg ;) dopiero teraz wraca mi apetyt od wczoraj mam ochotę na barszcz i pierogi z kapustą i grzybami :laugh:



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #400199 przez anoda89
Hej. Ja to kurdupel jestem bo mam jakiś 158cm a ważę 53 kg i jak dla mnie jest to waga prawie idealna. Najmniej ważyłam 48 kg i byłam jak kościotrup ale to zależy od budowy. Jak narazie nie przytyłam, pewnie przez brak apetytu.
Wczoraj odwiedzili nas znajomi z córeczką, mała ma 2 miesiące i jest słodka. Już nie mogę się doczekać swojego maleństwa.

kasia śliczne maleństwo :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #400228 przez mrufka
Ja ważę 49 kg przy 162 cm. W poprzedniej ciąży przytyłam 23 kg i wszystko zrzuciłam po 5 miesiącach a wszytko dzięki hula hop i pasie poporodowym. U mnie już brzuszek jako tako widać siostra mi ostatnio powiedziała że urosłam :P co powiem wam nie zauważyłam ale jak powiedziała to od razu widzę że jest. W pierwszej ciąży na brzuszek czekałam do prawie 7 miesiąca, a tu już się zaokrąglił :laugh: Teraz mam w planie najwięcej przytyć do 16 kg już zainwestowałam w piłkę, ćwiczenia na niej są bardzo odprężające i przy tym mięśnie pracują do tego mój syn również ma z niej frajde :)

kasia słodka dzidzia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #400261 przez sylwka727
Właśnie przyszły do mnie scrapki i "inne pierdołki" do albumu dzidziusiowego :lol:








24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #400271 przez Madlen
mrufka a jaka to piłka, masz może linka?

sylwka przyklejasz te skrapki do zwykłego zeszytu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #400274 przez sylwka727
Madlen kupiłam kilka bloków technicznych z kolorowymi kartkami i dziurkacz w kształcie serca na jednym brzegu każdej kartki zrobiłam równo serduszka tym dziurkaczem i zamierzam przeciągnąć wstążeczką i zawiązać na kokardkę żeby się trzymały i tak wklejać wszystko:) Wiem wyczerpująca odpowiedź ale uwielbiam takie rzeczy :lol: Wszystko jest w tonacji różowej bo większość mi mówi że będzie dziewczynka a mi się wydaje że chłopiec a jak w pierwszej ciąży mi się wydawało że dziewczynka to się okazało że nie mam żadnego zmysłu do wyczuwania takich rzeczy bo miałam dwóch chłopców a poza tym lubie taką kolorystykę :laugh:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #400282 przez anoda89
sylwka fajna sprawa taki dzienniczek. Ja też zamierzam założyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #400286 przez mrufka
Madlen

ja kupiłam sobie tą allegro.pl/55-cm-qmed-rehabilitacyjna-pi...pka-i2489462783.html

sylwka ale fajne te scrapki sam by chciała takie cuda zrobić ale ja nie mam niestety cierpliwości do takich drobiazgów ja ide na łatwizne i kupuje gotowe albumy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl