BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu #432945 przez Misia
Andzia dokładnie o ten rożek mi chodzi :) ale chciałam jakieś relacje czy jest fajny?? wypowiadała się ta dziewczyna coś o nim bo już na lutówkach nie czytam bo nie nadążam :P

Dziewczyny musimy mniej pisać o przykrych sprawach, potem się dołujemy bo każda z nas jest wrażliwa z tego co zauwarzyłam :)

Ej przez miesiąc mi się nazbierało tyle pytań, że gina dzisiaj nimi zasypie hehe :P

Ja już pisałam, ale się powtórzę :) U mnie będzie Nadia lub Olivier - mąż się zgadza chociaż dla dziewczynki wolałby Wiktoria (ale ja sobie na bierzmowaniu dałam to imię i nie chce już go bo bym czuła, że nie ma innego na świecie, że ciągle je biorę ... )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432946 przez andzia_zg
Aksa no 2 Przemki w domu to zdecydowanie za dużo :silly:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432947 przez aksa
andzia najszybsza sałata świata na imprezke do wszystkiego pasuje to sałata lodowa +3 pomidory+ ser feta (najlepiej ten w całości uwalisz się przy krojeniu ale pyacha jest) i zalewasz to sosem vinegret

i sałatka gyros ale to dość popularne więc pewnie znasz

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432952 przez andzia_zg
Misia napisał:

Andzia dokładnie o ten rożek mi chodzi :) ale chciałam jakieś relacje czy jest fajny?? wypowiadała się ta dziewczyna coś o nim bo już na lutówkach nie czytam bo nie nadążam :P


Z tego co pamiętam to rożek podobno super. Mi on się też bardzo podoba. Co prawda trochę drogi ale np kołderkę można spokojnie brać do wózka albo używac jako kocyk w domu.
Jak w ciuszkach po chrześnicy ni9e będzie rożka i jeśli mama bądź teściowa nie kupią rożka w prezencie to zastanawiam się nad kupnem własnie tego np w kolorze capuccino :-) Ale to dopiero w listopadzie/grudniu





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #432955 przez andzia_zg
aksa napisał:

andzia najszybsza sałata świata na imprezke do wszystkiego pasuje to sałata lodowa +3 pomidory+ ser feta (najlepiej ten w całości uwalisz się przy krojeniu ale pyacha jest) i zalewasz to sosem vinegret
i sałatka gyros ale to dość popularne więc pewnie znasz


Sałatka z pomidorami i fetą właśnie mi nie wychodzi - nie wiem czemu :( Wszystko mi się rozwala i robi się glajda,mimo, że kroję duże kawałki. może te pomidory jakies takie nijakie teraz sa. A tak bardzo lubię tą sałątke...

A jak robisz vinegret? Bo moze coś mi nie wychodzi sos?

A gyrosa znam :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432958 przez Lafi
wczoraj zrobiłam sałatke z selera. tzn, seler, jabuszko, orzechy włoskie, rodzynki - ja nie miała mdałam żurawine, sok z cytryny smietana, cukier, sól, myślała mże sie nie najem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432962 przez andzia_zg
Lafi napisał:

wczoraj zrobiłam sałatke z selera. tzn, seler, jabuszko, orzechy włoskie, rodzynki - ja nie miała mdałam żurawine, sok z cytryny smietana, cukier, sól, myślała mże sie nie najem


Ooo... o takiej sałatce nawet nie słyszałam :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432963 przez aksa
andzia sos to ja ide na łatwiznę i kupuję te z knora gdzie tylko dodajesz 3 łyżki wody i 3 łyżki oleju (ja wole oliwę), no pomidory staraj się wybierać jak najbardziej twarde, bo jak są już za dojrzałe to się ciapa może zrobić

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432966 przez kika1985
ja lubię siedzieć w garach :p
na szybko i ciepło to makaron kokardki ugotowany , pomidory, mozzarella, bazylia świeża (wszystko w kostke, bazylię posiekać) czosnek wycisnąc 3-4 ząbki jak kto lubi , zalać oliwą z oliwek , posolić i dać peperoncino jeśli nie macie to ostre chilli :0 pycha u mnie zawsze się sprawdza na szybko

ew. sałatka z kuskusa

kuskus zrobić jak na opakowaniu, pokroić w drobna kostkę paprykę(3 kolory można mniej) ogórek świeży, pomidor, oliwki, kapary, pietruszka natka dużo , zalać solidnie oliwą z oliwek, duuzo soku z cytryny , sól , pieprz pycha:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432967 przez Lafi
a widzisz:) z marchewki też jest dobra. marchewka, jabło, cukier, śmietana przyprawy jak kto lubi,

albo z sałaty lodowej, to taki ekspress, pokroić sałate, do tego sos czosnkowy i gotowe, można też dodac pomodory ogórki itp,
z pora, por pokroić, sparzyć wrzątkiem, do tego jajo gotowane, ogórek kiszony, majonez,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #432968 przez andzia_zg
aksa napisał:

andzia sos to ja ide na łatwiznę i kupuję te z knora gdzie tylko dodajesz 3 łyżki wody i 3 łyżki oleju (ja wole oliwę), no pomidory staraj się wybierać jak najbardziej twarde, bo jak są już za dojrzałe to się ciapa może zrobić


Ja próbowałam robić ten sos sama ale jakos mi nie wychodziło. Nigdy nie wiedziałam ile dać musztardy itp.
Bo mialam takie przepis że daje sie sok z cytryny, oliwe, musztardę i do tego sól, pieprz





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432971 przez kika1985
andzia na szybki obiad gotuje kupne pierogi:p ruskie uwielbiam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #432973 przez andzia_zg
Wow dziewczyny :-) jakie Wy macie pomysłowe te sałatki :lol:

I wiecie co? humor mi sie poprawił :lol: co ja bym bez Was zrobiła :)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432975 przez Misia
Andzie ja sobie dzisiaj chyba zamówię ten rożek :)

Dziewczyny mam do Was mega ważne dla mnie :P pytanie :) Więc proszę o odp:)
Macie kartę czy książeczkę ciąży ?? Ją się dostaje od gina czy co ?? Czy oni tam mają ??
Bo ja nic nie mam ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432976 przez Lafi
ja dzis zrobie nalesniki, nie wiem kiedy mój mężulek wróci to szybkosciowo będą, a nie mam dziś natchnienia. Seweryn zjadł w przedszkolu ale już siedzi u babci, ale mi z wami czas leci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl