BezpiecznaCiaza112023

Autor artykułu: Katarzyna Płaza-Piekarzewska Planowanie ciąży

Bioself - nowoczesne urządzenie dla kobiet planujących zajść w ciążę bądź stosujących naturalne metody antykoncepcji. Pozwala rozpoznać czy jest właśnie dzień płodny czy nie płodny. Urządzenie to ułatwia planowanie ciąży.

Bioself - nowoczesne urządzenie dla kobiet planujących zajść w ciążę bądź stosujących naturalne metody antykoncepcji.

Bioself to doskonałe urządzenie dla wszystkich kobiet, które mają trudności w wyznaczeniu dni płodnych a tym samym wyznaczeniu dni w których najłatwiej zajść w ciążę. Dzięki Bioselfowi i codziennemu pomiarowi temperatury ciała kobieta będzie wiedziała dokładnie kiedy ma dni płodne, kiedy ma dni o największej płodności, a także dni w których w ciążę nie zajdzie.

Planowanie ciąży razem z bioselfem jest bardzo proste, nieinwazyjne dla organizmu kobiety, zupełnie naturalne i wygodne. Wystarczy codziennie rano poświęcić dwie minuty na zmierzenie temperatury ciała, a urządzenie będzie zapamiętywało codzienne dane oraz długości cyklów nawet z ostatnich dwunastu miesięcy. Na podstawie danych Bioself zasygnalizuje nam migającą czerwona lampką o dniach najwyższej płodności.

Bioself, jest urządzeniem w pełni bezpiecznym, przetestowanym klinicznie i polecanym przez wielu lekarzy ginekologów. Bioself pomógł już wielu parom szczęśliwie powiększyć swoją rodzinę, a stosowany przez kobiety starające się przez dłuższy czas zajść w ciążę pomaga lekarzom łatwiej zdiagnozować przyczynę braku ciąży.

Wszystkie kobiety stosujące Bioself, zarówno te które planują ciążę, jak i te które starają się jej zapobiec drogą naturalną są zadowolone ze stosowania tego urządzenia. Tylko dwie minutki każdego ranka badania temperatury własnego ciała tak wiele mówi o organizmie kobiety. Dlatego warto zainwestować w Bioself i naturalnie planować wielkość rodziny.


Katarzyna Płaza-Piekarzewska
Katarzyna Płaza-Piekarzewska

z wykształcenia i pasji magister położnictwa. Certyfikowany Doradca Laktacyjny. Instruktor Masażu Shantala. Praktykę zawodową zdobywa pracując ze "świeżo upieczonymi" rodzicami i ich dziećmi na oddziale noworodkowym w jednym z warszawskich szpitali, a wirtualnie na www.blog.zapytajpolozna.pl czytelnicy znajdują odpowiedzi na pytania związane z ciążą, porodem i macierzyństwem..

Więcej
Reklama

Bestsellery

 • Koszulka Regularna mama

  Regularna mama

 • Koszulka Brioko baby

  Brioko Baby

 • Dzienniczek ciąży

  Dzienniczek ciąży

 • Dzienniczek żywienia dziecka

  Dzienniczek żywienia

 • Dzienniczek żywienia maluszka

  Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl