BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu #434338 przez Lafi
lusiaczek nie powinno sie wieszać firanek w ciązy ani za długo trzymać rąk w górze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434351 przez lusiaczek82
tak wiem lafi dlatego poprosiłam moją przyjaciółkę żeby mi powiesiła ja sobie będę prasować a ona zawieszać :laugh: a okna myję z dużyyyymi przerwami może do wieczora sięwyrobię :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434354 przez Lafi
to sie rozmumie:) ja nie wiem kto mi pomyje, jak na razie widać przez nie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434360 przez vernix
Witam Cię Lusiaczek bo wczoraj nie miałam okazji:) Niech Twój synek zdrowieje, tego Ci życzę:)

Beata i Katarzyna dziękuję za wczorajsze, urodzinowe życzenia:)

Dobrego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434363 przez andzia_zg
Cześć dziewczyny :-)

Tak ładnie świeci na dworze słońce a mi sie masakrycznie nie chciało wstawać.Mąż wstaje rano do pracy więc nie chcę siedzieć sama i się kłade razem z nim, na razie przesypiam cała noc. A jak rano wychodzi do pracy to dopiero łapie mnie sen i bym spała i spała i nie chce mi się wstawać.

kika1985 jak się teraz nie wyśpisz w czasie ciąży,to potem nie ma na to szans. Rób sobie może popołudniu drzemke, albo nie pij kawy to szybciej się zaśnie.

Lafi to już przybyło 4 kg? To może mi w końcu też ruszy waga. Jak pójdę za 2 tygodnie na wizyte to ciekawe ile będzie.Może w koncu zacznę tyć.

AniaCzajka wyrazy współczucia. Co prawda stało się to nagle, ale chociaż babcia nie cierpiała. Mój dziadek niestety umierał w bólu, a babcia lażała parę lat jak warzywko i nawet nie było można zrozumiec co mówi, była agresywna itp.
Dobrze, że nie widziałas ciała. to zawsze jest przeżycie, a teraz musisz dbać o maluszka.

Lusiaczek82 oby to wieszanie firanek i mycie okien w ciąży było ostatni raz. Mycie okien jeszcze może być ( o ile nie jest ich dużo) ale wieszanie firanek to dość spory wysiłek. Musisz się oszczędzać.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434366 przez vernix
Lafi napisał:

to sie rozmumie:) ja nie wiem kto mi pomyje, jak na razie widać przez nie:)


Widzę, że temat mycia okien jakoś nas dzisiaj absorbuje ;) Jeszcze jutro i właśnie dzisiaj ma być ładna pogoda, więc wykorzystam męża :woohoo: do pucowania szyb, bo u mnie też już nic nie widać:)

Powodzenia w sprzątaniu Dziewczyny, nie przemęczajcie się tylko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434373 przez kika1985
ja też musze umyć okna bo brudne strasznie nie myłam ze 3 miesiące

a firanki bedę prała na święta bo też latem jakoś prałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434375 przez kika1985
andzia dokładnie o tym wiem, ale co zrobię jak budze się w nocy, zostaje mi tylko w weekendy odsypiać :p a drzemek nie chce robić po południu bo nie zasnę otem na noc B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434383 przez andzia_zg
Współczuję Ci z tym spaniem :dry:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434433 przez Lafi
ja też się budze o 4 rano i pospane, mam nadzieje ze nasze szkraby nie zrobią sobie takiego rytmu, Seweryn tak mi wstawał do 2 roku zycia, a tu trza było na 6 do pracy, na szczęście mu przeszło.
Andzia a w pierwszej ciąży przybrałam 6kg, za całą ciąze, nie ma na to reguły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434452 przez lenusia7
Dziewczyny jestem w 4 miesiacu przytyłam 5 kg czy to nie za duzo???? jakie imie byscie wybraly Tatiana czy eliza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #434467 przez andzia_zg
Lafi napisał:

Andzia a w pierwszej ciąży przybrałam 6kg, za całą ciąze, nie ma na to reguły.


Uff... ulzyło mi.Ja mam dopiero 1kg na plusie. Moja koleżanka z pracy np w ciąży przytyła 26kg, a teraz wygląda normalnie, więc to rzeczywiście chyba zależy od predyspozycji organizmu.
lunusia7 niespotykane imiona wybrałaś. Nie wiem, które bym wybrała spośród tych dwóch. Ale mam koleżankę Tatianę :-) więc chyba bym wybrała to imię.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434495 przez lusiaczek82
lenusia7 ja też jestem w 4 miesiącu i mam 1 kg ale na minusie może to dlatego że to moja druga ciąża i staram się ograniczać bo wiem jak waga leci w górę pod koniec ciąży a że zostało mi jeszcze z poprzedniej ciąży to nie chcę popełniać tych samych błędów ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434502 przez lenusia7
W takim razie stanowczo Za duzo podjadam , ale mam takie dziwne wrazenie ze jak nie zjem sobie czegos raz na 2 godzinki to zaraz zwymiotuje z glodu ... musze sie za siebie zabrac bo bede wygladac jak gruba buba :) ale szczerze powiem ze ciezko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434506 przez aksa
Ania Czajka wyrazy współczucia dla Ciebie i męża,
mojego m babcia też zmarła niedawno, niestety na koniec ostatnie 2mc bardzo się męczyła cierpiała, szpital ehh wszyscy to bardzo przeżywaliśmy, a babcia chciała do domu i tak się stało zabrali ją do domu i tam po kilku dniach zmarła,

a powiem Wam ciekawostkę babcia jak tylko do niej przyjechaliśmy do szpitala powiedziała "Asia jesteś w ciąży chlopczyka masz", rany jak sobie to przypomne to normalnie rycze, bo ja nie wiedziałam wtedy że w ciąży jestem a jak się okazało to już byłam! Więc nasza babcia wiedziała pierwsza :)

do do L4 ja jestem od początku na leżącym, wypisuje mi takie na 3 tygodnie, więc tak mam wizyty, adres zapytał gdzie mieszkam i taki mi wpisał na zwolneniu, też mówił mi o kontroli ZUS-u,wcześniej i tak musiałam leżeć teraz kiedy już nie musze troche mnie nosi, ale może nastepnym razem wypisze mi już to 'chodzone' tylko na jaki okres czasu można je wypisać?

lunusia7 witam Cię serdecznie:) ja bym wybrała Tatiana miałam koleżankę w liceum o tym imieniu i bardzo dobrze mi się kojarzy:)

dziewczyny ja też się dziś w nocy budziłam teraz chodzę taka przymulona ale może to przez to że pełnia idzie :laugh:

a ja mam +1kg ale dlatego że się pilnuje, mój m ma zakaz przynoszenia czekolay do domu ile widze tyle bym zjadła ale tak też było przed ciążą ;p nazywam się Joanna i jestem czekoladoholiczką B)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl