BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu #434743 przez kika1985
ja chcę umyć w sobote ale patrz że ma być brzydka pogoda B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434783 przez Lafi
no wróciłam od mamy, tak się najadłam ze myślłam ze zwymiotuje, wyszarpało mnie troche:(

kika ja też mam rozsstepy z pierwszej ciąży, do tego dwa lata temu spadłam z wagi ze 20 kg w 3 miesiące, tez swoje zrobiło - ale walcze:) żeby nie było tregicznie.

Sylwka, jak masz gorączke to apap, ale swoje musisz odleżeć jak to lekarz mówił, przeziębienie w ciąży dłużej trwa. ale kobitko lecz sie.

Pogoda teżu mnie śliczna, ale halny wieje. pranie to mi lata po balkonie, halny zawsze lubi coś przywiać, jakiś deszczyk czy cuś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434798 przez andzia_zg
A ja mam coś dziś pechowy dzień. Miały być dziś na obiad naleśniki z serem i co? Dupa :dry: nie wiem co zrobiłam źle ale nie wyszedł mi ani jeden naleśnik. Az mnie nosi. Potem cos próbowałam zrobić zamiast naleśników to kurde wylała mi sie na podłoge smietana. Jedzenie też wyszło takie sobie. Jaki ja jestem antytalent kuchenny - masakra. Aż nie chce wracać do kuchni posprzątać, bo jest taki syf,że szok. Wszystko mi leci z rąk.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434799 przez sylwka727
Lafi to tak jak ja też jakieś 3 lata temu spadłam z wagi 20 kg tylko w 4 miesiące. A gorączki na szczęście nie mam



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434800 przez katarzyna1702
Cześć Dziewczynki ;) nie czytałam Waszych postów nadrobię to wieczorkiem teraz jestem u siostry i wpadłam tylko na chwilkę ;) pochwalić się maleństwem po wizycie że wszystko prawidłowo , serduszko bije rusza się jak szalone to po mamci;p i jest już duży dokładnie nie wiem ile ma bo już nie mierzy lekarz całego tylko po-kolei główkę brzuszek i nóżki ;) wiem jedno że kość udowa ma 2,5cm ;) A i oczywiście jeszcze mi nie powiedział co ma między nóżkami ;) na następnej powie na pewno obiecał a teraz nie chciał dziwne bo Wy już kurcze wiecie a mnie trzyma w niepewności ;) buziaki do wieczora

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434801 przez Lafi
katarzyna super, mi nie robił usg tylko tętno badał.

sylwka ale jak przy tym odchudzaniu wykończyłam organizm, teraz jak sie odchudzać to małymi kroczkami,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434802 przez Lafi
katarzyna ja też jescze nie wiem co będzie, nie jesteś sama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434809 przez lenusia7
kasia ja tez nie wiem dowiem sie 4.10 ale od pocztku czuje ze to dziewczynka , mogłabym powiedziec jestem pewna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434816 przez Lafi
a moja nastepna wizyta 22.10, wiec moze wtedy będe wiedziec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434825 przez lusiaczek82
tak mnie naszło żeby zapytać jaki poród będziecie miały cesarka czy naturalny?ja na 90% będe miała cesarkę ponieważ już jestem po jednej a 9 miesięcy temu miałam znowu w tym samym miejscu cięcie z powodu endometriozy w bliżnie więc moja blizna jest na tyle cienka że pewnie przy porodzie naturalnym by mi pękła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434833 przez koticz
Cześć laski :)
U mnie nie najlepiej,mam niewydolność szyjki macicy i jutro ide do szpitala :(
Zaraz pod pupą Małej zbiera się płyn jakiś i otwiera szyjkę od środka,tak to przynajmniej zrozumiałam,no i muszę iść do szpital,żeby mi założyli szwy.Mam się oszczędzać,koniec z seksem, noszeniem zakupów,a o oknach to nawet nie wspomnę
Całe szczęście,że mi zrobiła usg bo na zwykłym badaniu tego nie widać.Z Małą na szczęście jest wszystko ok,serduszko biło,widziałam żołądek i pęcherz moczowy,nóżek nie rozchyliła ale je dźwigła do góry i pupa była okrąglutka i nie wisiały nigdzie żadne jajka :)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434837 przez Lafi
o kurcze, ale zaszyją i będzie ok, dobrze że z dzidzia jest ok, tylko sięnie martw, chociarz pewnie trudno sie nie martwić, mi się szyjka skróciła do 2,5 cm, usg mi nie robił ale mówił że jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434839 przez Lafi
koticz może ma takie jędrne jajka:) albo mu się skryły:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434842 przez koticz
Proszę a to nasz brzuchol wielki:)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434843 przez koticz
Moja szyjka ma 4cm,tylko sie otwiera od środka no i wiadomo,że jak sie otworzy cała to dzidziuś wypadnie:(
Mogę to albo zszyć w szpitalu za darmo,albo kupić jakiś krążek za 150zl i nosiś az do porodu,wybraliśmy z mężolem tą pierwszą opcję.
Mam nadzieję,że jak zaszyją to juz będzie wszystko ok,trzeba być dobrej myśli





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl