BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 miesiąc temu #575841 przez Depeche
kika1985 napisał:

Depeche napisał:

koticz napisał:

Depeche Damian był w Omenie co na rowerku trójkołowym mamę z krzesła zrzucił i poroniła...
www.google.pl/imgres?q=omen&um=1&hl=pl&s...dsp=24&tx=124&ty=104



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A ja poznalam kiedys malego Juranda , biegal na plazy z siurkiem na wierzchu, mial z trzy lata.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575842 przez aksa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575845 przez Depeche
25malinka napisał:

Zrobiłam sobie chwilę przerwy przy sprzątaniu,bo nie mam siły,chrześnica juz pojechała to można spokojnie sprzatać

Aksa zależy jeszcze jak te imiona z nazwiskiem się łaczą,mnie się podoba z twoich propozycji Tymon

A my tez jeszcze nie jesteśmy zdecydowanii,chociąz podałam imię do tabeli,mąż sie upiera na Natalię,a ja zastanawiam się jeszcze nad Zuzią i Weroniką z kolei jemu sie nie podobają te imiona

no to moze mala sobie jakies ladne sama przyniesie, czyli zobaczysz w czyje sie urodzi imieniny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575846 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575848 przez Panika992
Malinka a ja jakbym miała córeczkę to miała być Amelia, lub Emilia.
A będzie Aleksander.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575849 przez kika1985
depeche Jurand też mocne hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575850 przez Depeche
Panika992 napisał:

Malinka a ja jakbym miała córeczkę to miała być Amelia, lub Emilia.
A będzie Aleksander.


moja mloda miala byc Emilka, jak sie trzy lata staralam to tylko o Emilke, a jak zaszlam to juz mi to imie tak obrzydlo... hehehe i dobrze, ponoc same niezdary ( chociaz sporo ich, wiec raczej watpie).
Dziewuchy spadam, biore sie za nalesniki z serem. Dziecko w domu, nie da sie obtanic obiadu.
Zupka wisniowa zjedzona.
A wczoraj mojego m. tak bolal brzuch po tym karczku pieczonym, odwykl chyba od tlustego. No doslownie sie skrecal, az mu espumisan musialam dawac. I rano tez narzekal na brzuch. Ale chlopa uraczylam, a taki mial byc obiadek pod niego.Za to kluski slaskie kupne pierwsza klasa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575852 przez Panika992
Apropo kotków. Oto moje smyki:






Czarna Hinata, szarobury Filemon :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575853 przez kika1985
ja też chcę kluski śląskie :silly:

ja też spadam gotować obiad

i coś czuję że sofy dziś nie będzie.....nie dzwonili ze sklepu jeszcze :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575854 przez Unbreakable
Aksa OSKAR!! ;) Strasznie mi się podoba ;) bardzo chciałam tak nazwać gdyby był chłopak, no ale mąż uparł się na Wiktora. Dlatego będzie Lena heheh ;)

Ja mojego kota czesze codziennie, jak linieje to moczę dłonie i go tarmoszę, wtedy można z sierści drugiego kota skleić. Tylko ja mam długowłosą mieszankę persa i syberyjczyka. W sumie to myślałam, że będzie gorzej z tą sierścią, ale jak pilnuję czesania to jest całkiem ok ;)

Kika wózek wygląda super ;)

U mnie za to od wielu lat jest taka tradycja i wszyscy mamy drugie imiona po rodzicach ;) co kraj to obyczaj ;) (nie, nie czuję się urażona :silly: ;)

Ja się urodziłam, gdy w kalendarzu były imieniny Anety ;) ale to podobno przypadek i rodzice zorientowali się po jakimś czasie. U nas i tak nie ma tradycji obchodzenia imienin, więc nic nie tracę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575855 przez vernix
Ufff! wróciłam ze spaceru, byłam z mamą dwie godziny na dworze.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:)


Kika już pisałam, że Wasz wózek bardzo mi się podoba.Gdybym nie miała pojazdu dla synka po chrześniaku, to wybrałabym taki sam lub podobny do Waszego. Jest super!

Aksa mnie się podoba Przemek:) Tymoteusz kojarzy mi się z czytaniem kościelnym z Księgi Tymoteusza-tak jakoś bardzo poważnie ;)

Panika ja nie piję herbatek na laktację czy z liści malin, które niby przyspieszają poród.A może powinnam? :laugh: Zawsze jak sobie przypomnę, że miałam je kupić to jestem poza apteką, albo w rejonie "normalnych" sklepów, a nie tylko spożywczo-monopolowych, których mam pełno na swoim osiedlu...

Ufolka Twoja Córcia jest przefajna!!cudowna!

AniaCzajka trzymam za Was kciuki!! baardzo moccno!Dobrze, że lekarze zdecydowali się w Twoim przypadku na cc, bo inaczej byłoby raczej trudno przepchnąć Franusia. Będzie dobrze!

Dziewczyny, to będzie 6 poród i 5 cesarka! omg!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575858 przez andzia_zg
Panika ale fajne te Twoje kucurki :-)

Przez Was coraz bardziej chce mieć kota :P

Kurde za 1,5 godz jadę na KTG a do tej pory od rana ani jednego skurczu... masakra... tak jak wczoraj się zwijałam tak dziś cisza... :cheer:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575863 przez Unbreakable
A ja powiem Andzia - zastanów się ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575866 przez andzia_zg
Unbreakable napisał:

A ja powiem Andzia - zastanów się ;)


Na pewno będę miec psa. To juz postanowione. Chcę labradora albo goldena żebym mogła go wytarmosić gdy będzie mi smutno, żeby chodził ze mna i z Wojtkiem na spacery itp. Uwielbiam te pieski.
Mąż chce jakiegoś groźniejszego psa żeby umiał szczekać. Ale chyba mój labrador wygra :-)

A nad kotkiem się zastanowię. Ale też by się przydał... jesli będe mieszkała u świrki to na bank bede miec też kota...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575869 przez Panika992
Koty są kochane, przyjdą przytulą i od razu w domu weselej. Potrafią bawić sięjak dzieci. Najlepszą zabawką moich kotków są... papierki po cukierkach. Jak tylko usłyszą szelest to zrywają się na równe nogi i już mają ubaw.

AniaCzajka- trochę zazdroszczę, jutro będzie po wszystkim...:) I będziesz mogła przytulić skarba do siebie!

Andzia jak skurcze będą miały się pojawić to się pojawią:) Ja też jak mam codziennie, to pewnie w sobotę jak pójdę na KTG to będzie cisza...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl