BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576080 przez andzia_zg
Ze stresu objadam się waflami ryżowymi :S Jeszcze tylko 1,5 godz i sie dowiem co i jak...
Kocham ta małą istotkę co mam w brzuchu najmocniej na świecie i nie pozwole, bo Wojtusiowi stało się coś złego. Dla niego wszystko...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576084 przez mamcia2013
andzia_zg napisał:

Ze stresu objadam się waflami ryżowymi :S Jeszcze tylko 1,5 godz i sie dowiem co i jak...
Kocham ta małą istotkę co mam w brzuchu najmocniej na świecie i nie pozwole, bo Wojtusiowi stało się coś złego. Dla niego wszystko...



jedz jedz Andzia bo ja to czuję że już jutro będzie Wojtuś z Wami :) taka ładna data będzie ;) głowa do góry będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576092 przez andzia_zg
Zjadłam te wafle i sie troche uspokoiłam :-)

Aktywowałam sobie internet w telefonie tylko nie wiem dlaczego, ale jak napisze kilka postów to wyświetla mi komunikat, że za mało pamięci :dry: No trudno :dry: Najwyżej jak wyląduję w szpitalu i nie dam rady nic napisać z komórki to będę się z Wami kontaktowac sms-ami. Mam wpisane wasze numery w komórce. Wy też pomyślcie czasem o mnie :-)

Jejciu... jeszcze godzina i wizyta... może jednak nie będzie tak źle... wierze, że gina mnie uspokoi i powie, że jest wszystko ok.

Ze stresu zaczął mi twardnieć brzuch :dry:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576099 przez Lafi
Andzia trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576104 przez andzia_zg
Wyłączam kompa i się powoli szykuję na wizytę. Trzymajcie kciuki. Dam potem znac co i jak.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576128 przez Lenucha217
Juz jestem.. 2.5 cm rozwarcia, paciorkowiec pobrany, Dawid wazy 3.200 takze spory po mamusi :)) cisnienie w miare ok . Czyli wszystko ok :) Teraz czekamy na Andzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576137 przez Depeche
Lenucha217 napisał:

Juz jestem.. 2.5 cm rozwarcia, paciorkowiec pobrany, Dawid wazy 3.200 takze spory po mamusi :)) cisnienie w miare ok . Czyli wszystko ok :) Teraz czekamy na Andzie


no to piknie! OOO z taki rozwarciem to ja juz na porodowce siedzialam ;-), a i mloda mniejsza wylazla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576144 przez Panika992
Lenucha to super, ze ok. 3200 to nie tak duzo, to w sam raz;)

Andzia czekamy niecierpliwie na wiesci.

Nawet nie zauwazylam tej literowki, to przez to, ze pisze z telefonu i czasem zle trafie;) bylam z moim K i tesciami w galerii, oczywiscie weszlam do rossmna po jakies pierdoly i kupilam w promocji krem bielenda sexy mama na rozstepy po 15zl! Wzielam jeszcze jakies pierdolki i moj kochany K zaplacil mi za wszystko. Do tego kupil mi dwa kawalki basi w cukierni.
I o dziwo nie boli brzuch, nic... twardy byl, ale juz ok jest. Ja na prawde urodze chyba sporo po terminie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576147 przez Beata 26
Lenka - piesek uroczy haha, pasi mi do Ciebie! 2,5 cm?? Wow to fajnie, no nie? Zawsze juz tylko 7,5 przed Toba;) czyli masz czekac tak?


Boshe haha od rana mam jakies przeczucia co do Andzi, a teraz to sie smieje sama do siebie, ze ona dobre (i darmowe;) jak to depeche zdazyla zauwazyc) lizanko bedzie miala;) siedzi mi to w glowie, sorry haha

A serio to zycze cc jesli mlody duzy to tak bedzie lepiej no i szybciej;)? Qrde Andzia niech juz bedzie po wizycie bo sama tu unre z ciekawoxci.

Ja sobie przykimalam, teraz mam nadzieje, ze w nocy bede spala... Aa i ide robic podejscie nr 2 do salatki;) pychaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


AniaCzajka - juz tylko noc przed Wami i bedzie maluszek;) yeaahh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576159 przez 25malinka
andziaa kurde mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze,jeśli to lepsze dla Wojtusia będzie to napewno lekarz zaleci cc

lena no to teraz czekać tylko,przynajmniej masz jakies rozwarciee nie tak jak u mnie zamknięte na cztery spusty

no i już nie pamiętam co żescie pisały...ehh

u mnie była koleżanka na pogaduchach,ale już pojechała,a ja siedze,mąż w pracy,nudzi mi się.
Na szczęscie zaraaz będą seriale więc polukam trocchę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576165 przez xxElaElaEeexx
Lenucha217 napisał:

Juz jestem.. 2.5 cm rozwarcia, paciorkowiec pobrany, Dawid wazy 3.200 takze spory po mamusi :)) cisnienie w miare ok . Czyli wszystko ok :) Teraz czekamy na Andzie



A no to super,że wszystko dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576169 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576171 przez xxElaElaEeexx
Faktycznie jutro 1marca -bardzo fajna data więc życzę dużo szczęśliwych i łatwych porodów ;) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576188 przez Waszka87
Hej brzuszki, nie było mnie cały dzień zajęta byłam. Cały dzień mnie kłuje w pipce a teraz brzuch się stawia.
Byłam dzisiaj u koleżanki bo wróciła ze szpitala była tam 36dni. Nagle z dnia na dzień zaczęły bolec ja mięśnie myślała ze to grypa a później nie była w stanie ruszyć nawet palcem. Jest na sterydach i milionie innych lekarstw. Cala zwiotczałą zero napięcia mięśni spuchnieta ehhh... Co najgorsze nikt nie wie co jej jest. Jedzie na konsultacje do Warszawy wszystkie wyniku wzorowe.

Nie nadrobilam was, jutro to zrobię dzisiaj już zasypiam prawie spie i ziewam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576210 przez koticz
Kurcze liczyłam już na jakieś wieści od Andzi,no nic będę jeszcze zaglądać.
Lena super,że u Was ok.Dawid ma chyba idealną wagę jak na poród,moja Jagoda też waży podobnie :)

Dziś o 21 na polsacie Przyjaciółki ogląda któraś?Ja już czekam przed tv.

Chyba pralka właśnie skończyła prać więc lece porozwieszać.Poprasowałam koszulki męża,ale już mi mocy brakło.Chciałam okna dziś myć ale mąż mi zabronił,obiecał się tym zająć więc odpuszczam.W końcu się cycolinka moja urodzi,jutro fajna data :cheer:

Przyjaciółka dziś dzwoniła zapytać czy już urodziłam :dry: jak jej powiedziałam,że nie to powiedziała,że spoko bo się założyłą z koleżanką jedna obstawiała,ze urodze wczoraj a druga,że dziś więc obie przegrały :dry:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl