BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 miesiąc temu #577576 przez 25malinka
Andzia no niezła historia,ale dobrze,że wszytko dobrze się zakończyło i Wojtek zdrowy,wracaj do formy
Pozdrawiam i czekamy na fotki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577583 przez Lenucha217
Dobranoc Depeche :***
Tez juz gasze tv i ide lulu jakby co budze Was wszystkie ... prosze jutro nie krzyczec :) Kolorowych snow brzusie i mamausie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577584 przez xxElaElaEeexx
Andzia Dobrze,że Ci cc zrobili.Kurdę zawsze tak powinno być ,że jak coś się dzieje powinni dawać wybór kobiecie :dry: Buziaczki dla Ciebie i Wojtusia :kiss:
Najważniejsze,że masz to już za sobą i wszystko jest dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577597 przez wiewiorka
Depeche napisał:

andzia_zg napisał:

Tam znów zaczęłam przeć ale nie było czasu na znieczulenie w kręgosłup tylko mnie uspili i obudziłam sie dopiero na sali poporodowej. No i tam się dowiedziałam ze liczyły się minuty bo mały nie dosc ze był owiniety pępowiną to jeszcze na tej pępowinie był jakiś węzeł. Stąd przy partych nie mógł wyjść. Poprostu szok. Ale na szczęscie szybko zadziałali i dzięki Bogu nie zdąrzył się poddusić. Dostał 10pkt.


Jezus Maria, teraz to ja juz na pewno nie chce sn.

Dobrze, ze juz po wszystkim. Kurcze powinni przy przyjeciu do szpitala robic kazdej usg, co sie dzieje z pepowina. Czemu sie tego nie robi.

CO sie dzieje z Gosia?
Wycofala sie jakos, brakuje mi jej! GOSIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!


tego na usg nie widac.mi nie dali znieczulenia bo raz na wykresie po tym jak wyszlam goracej wanny tetno malemu spadlo a mi wzroslo i na tej podstawie stwierdzili ze pepowina owiniety i ze po znieczuleniu spadnie mu bardziej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577612 przez Beata 26
Depeche napisał:

Agnieszka86 napisał:

Udało mi się zalogowac na forum. Byłyśmy z Zosiaczkiem na echu serduszka przed chwilą, na szczęście wszystko wyszło dobrze, szmer babelkowe w jej wieku są normalne. Kamień spadł mi z serca. Martwią mnie te jej gazy, boi nie umiem pomóc, mąż kupił herbatę dla mam karmiacych i pije, może to chociaż trochę jej pomoże. Przedwczoraj miała badany poziom bilirubiny bo trochę zdołała, ale na szczęście wyszło wszystko dobrze. Jutro wychodzimy do domu! Cieszę się bardzo i boję tego co będzie...


To super, na brzuszek masaze, jak bedziesz chciala to Ci napisze jak masowac malej brzuszek. Troszke jejto ulzy, To normalne, moja tez miala te gazy. Ona sie darla, ja beczalam, a maz ja nosil.


Sab simplex probowalas? chyba juz od pierwszego tygodnia mozna..
Depeche tak czy siak napisz o tych masazach, ktorejs sie moga przydac..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577624 przez Beata 26
patrycja85 napisał:

ale takie?
www.smyk.com/medela-nakladka-silikonowa-...6,swiat-niemowlaka-p

czy takie?
www.smyk.com/medela-oslona-formujaca-bro...2,swiat-niemowlaka-p



ja mam te pierwsze - ten silikon jest miekki i "przyjemny".
wczesniej kupilam z chicca - ale w dotyku porowniania nie ma, jaka ta chicca twarda etc. wiec mysle, ze te z medeli naprawde beda dobre. poza tym moja kolezanka ich teraz uzywa i jest BARDZO zadowolona..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577647 przez Beata 26
Andziula - dzien pelen wrazen! Czas na zasluzony odpoczynek, oby dobrze z tymi poersiami poszlo - pamietaj nie poddawaj sie:* ucalowania i usciski dla Was:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577721 przez ufolka
Andzia najważniejsze że już Wojtuś jest z wami :)


a ja jem Algidę truskawkowo-śmietankową i oglądam "kroniki Riddika" w tv :) a mała tak się wierci że omg...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #577724 przez 25malinka
Moja mała też się wierci,brzuch mi się bardzo napina i jakieś bóle mnie łapią od czasu do czasu,nawet dopakowałam torbę na wszelki wypadek..

Nie chce mi sie spac oglądam Kiepskich....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577747 przez ufolka
nie znoszę kiepskich hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577752 przez 25malinka
Ja też tak średnio ale nie ma bardzo co oglądac,więc lukam sobie,mąż już spi i ma mnie w nosie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577760 przez ufolka
25malinka napisał:

Ja też tak średnio ale nie ma bardzo co oglądac,więc lukam sobie,mąż już spi i ma mnie w nosie..


hehe to tak jak mój, a mieliśmy popracować nad wyjściem Oliwki :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577764 przez 25malinka
No to chyba nasze dzieciaczki jeszcze sobie posiedzą w brzuszkach,hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577773 przez ufolka
na to wygląda :P

Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577778 przez offca87
ANDZIA - ten Ktoś tam na górze czuwał nad Wami ewidentnie, bo poród się zaczął szybko, reakcje personelu też na szczęście w odpowiednim czasie i dziecko dzięki temu zdrowe. Dobrze, ze nie czekali, że odpowiednio szybko zareagowali. Przeraża mnie to jak niewiele od nas zależy :/ I ile decyzji musi być podjetych co do sekundy, by się dobrze skończyło.


LENUSIA - cokolwiek się będzie działo, niech moc będzie z Wami.


A ja mam pytanie do Was dot. wyników USG - jak Wam oceniali poziom wód płodowych? Ile macie cm na wynikach? ja 2 tyg temu na USG mam zapisane, że 5.9cm, dziś już TYLKO 3cm, co jest ponizej normy i jest diagnozowane jako małowodzie, a obok tego wyniku mam napisane, ze poziom wód w normie. Natomiast AFI o wartości <5–6 jest uznawany za stan małowodzia, a AFI >20–24 jest uznawany za wielowodzie.


Więc qurwa już nie wiem - paciorkoqiec, pępowina wokół szyji, redukcja ruchów i jeszcze to, a ja mam nadal w papierach, że wszystko ok i wizytę u lekarza w środę, gdzie mamy decydować, czy będa wywoływać poród, czy nie. Dziewczyny... ja już serio nie daję rady :/ :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl