BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 miesiąc temu #578111 przez Depeche
Hm
Offca ja sie nie znam na tych wodach, ale jak lezalam na patologii to do mnie na sale trafila dziewczyna w 32 t.c., ktora miala zalozony krazek, a odeszly jej wlasnie wody. I nic sobie z tego lekrze nie robili, miala bardzo cesto ktg. Z tego co jej mowili to chcieli aby lezala do terminu w szpitalu, czyli kilka tyg. Podobno to nic takiego. Ale nie wiem jak sie to skonczylo, bo ja wyszlam ze szpitala. Wiec pewnie to musi byc zbior pewnych faktow, zeby dzialac natychmiastowo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578115 przez 25malinka
Patrycja śliczny synuś

Ja zrobiłam pranie,rozwiesiłam sobie na dworku a potem lepiłam z mamą pierogi...

Łapią mnie jakieś bóle w dole brzucha ,ale nie wiem czy to te przepowiadające,brzuch sie napina i kręgosłup pobolewa...

Chciałabym już urodzić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578116 przez Panika992
Pati ślicznośći :) Pozazdrościć!!

Ja już po KTG, mam pecha do tego szpitala... Znów chcieli mnie zostawić. Mam regularne skurcze, wszystkie powyżej 100%, z częstością co 6-7mim.
Pod KTG siedziałam prawie godzinę, później wziął mnie na badanie, ale wszystko pozamykane. Tzn szyjka gotowa, ale zamknięte wszystko. Poza tym dzięki temu, że mieszkam 50m od szpitala mogłam iść do domu.
Pan doktor powiedział, że może się już dziś zobaczymy, ale ja mu tam nie wierzę.
Teraz pipa boli po badaniu:(

Pozdrowionka:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #578117 przez vernix
patrycja85 napisał:

hej
pierwsza noc całkiem spoko, co niestety wcale mnie nie uspokoiło i boje się jak to będzie:) mleko już mam i zaczynam odczuwać bol w piersiach a mały najada się po 5-10 min.

ogólnie chciałam wam napisać że sama cc nie jest taka straszna. nie licząc że trochę bolało jak szarpali bo mały jakoś nie chciał wyjść. no i zdziwiłam się bardzo jak podali mi wagę bo ważyl 3300 czego się nie spodziewałam:) pionizowali mnie po 8 godzinach już i uważam ze to dobrze bo szybciej się dochodzi do siebie. najgorsza jest druga doba bo przestają podawać przeciwbolowe w kroplówce a te w tabletkach juz tak nie działają.

odnosnie listy rzeczy do szpitala to mi się połowa rzeczy zupełnie nie przydała...

i najważniejsze-mąż, facet, chłopak, narzeczony jest niezbędny. jestem tak zachwycona zachowaniem B że szok. wiedziałam ze mogę na niego liczyć ale przerósł moje oczekiwania.



Przecudowny, prześliczny, przekochany Ignaś!Przystojniacha!!! :)

Pati wyślij B. do warzywniaka po białą kapuchę, na weekend będzie jak znalazł.Trzymam kciuki, aby nie bolały Cię piersi, żeby Mały złapał rytm jedzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #578121 przez offca87
Suzi napisał:

czesc jestem z kwietniówek ale podczytuję tu i tam :blink: i mam info dla Offcy
Wczoraj miała cc jedna lutówka która miala tak mało wód jak Ty. Skierowali ją na patologie ze stanem coś około 3, zeby jeszcze sprawdzic ile dokładnie jest tych wód, okazało sie na miejscu , ze może ich być nawet i cc jej zrobili w trybie natychmiastowym!!! więc na Twoim miejscu łomotałabym im tam do bram....


Dzięki za info. Kompletnie nie wiem, co mam robić - wtorek, środa i czwartek codziennie ktg, wyszło ok. Wczoraj usg i zostałam odeslana do domu z informacją, że wszystko jest w normie i mam do lekarza przyjść w środę. Zaczęłam grzebać w necie, bo widziałam, że w ciągu 2 tyg. poziom wód z 5,9 poleciał na 3cm, a we wtorek miałam badanie gin. i mi powiedziano, że szyjka zamknięta. Pogubiona się czuję kompletnie...

Patrycja - patrzę na to zdjęcie i nie mogę się napatrzeć. Ale on ma oczy... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578124 przez Lafi
Patrucja śliczności :)

Aksa, zobaczymy jak sie wózki beda powozić :) a o tych szelkach nic nigdzie nie pisze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578137 przez Depeche
Panika992 napisał:

Pati ślicznośći :) Pozazdrościć!!

Ja już po KTG, mam pecha do tego szpitala... Znów chcieli mnie zostawić. Mam regularne skurcze, wszystkie powyżej 100%, z częstością co 6-7mim.
Pod KTG siedziałam prawie godzinę, później wziął mnie na badanie, ale wszystko pozamykane. Tzn szyjka gotowa, ale zamknięte wszystko. Poza tym dzięki temu, że mieszkam 50m od szpitala mogłam iść do domu.
Pan doktor powiedział, że może się już dziś zobaczymy, ale ja mu tam nie wierzę.
Teraz pipa boli po badaniu:(

Pozdrowionka:D


No to trzymam kciuki jakby co!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578139 przez Depeche
a ja wygonilam rodzinke do Mc Donalda i zostalam sama, alez cisza!

Wpierniczam chrupki, popijam fanta, jak mi dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578149 przez dominia
Offca Suzi mówi prawie dobrze, jedna z Nas lutówek została skierowana do szpitala bo wyszło na usg, że wód miała 2 cm ! a w szpitalu jak zbadali to okazało się, że jest jeszcze mniej i od razu cieli .. na szczęście z dziewczynkami jest wszystko dobrze :)
Pasowałoby żebyś to skonsultowała gdzieś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #578193 przez vernix
Ciekawe informacje o karmieniu i laktacji-Fundacja Mleko Mamy.

Mity dotyczące karmienia:

mlekomamy.pl/index.php?page=mity-dotyczace-karmienia

Wiadomości dotyczące samego karmienia i przystawiania dziecka do piersi:

mlekomamy.pl/index.php?page=alias-2

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578211 przez Depeche
napisalam sms do Koticz, bo albo przeoczylam albo sie nie odzywa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578224 przez Depeche
Koticz odpisala, skurcze co 5 min. , rozwarcia brak, lezy i cierpi. Wiec jest szansa, ze dzis chyba bedzie Jagoda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578227 przez Panika992
Skoro brak rozwarcia, to chyba kolejne cc sie zapowiada. Biedna.
Ja tez mam wrazenie, ze jak juz trafie na ip to bez rozwarcia. Skoro do tej pory, przy takich skurczach nic nie dyga, to pozniej chyba tez nie dygnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578230 przez 25malinka
Depeche napisał:

Koticz odpisala, skurcze co 5 min. , rozwarcia brak, lezy i cierpi. Wiec jest szansa, ze dzis chyba bedzie Jagoda.

[/i]


o kurde koticz,3 maj się,jeszcze trochę i będziesz miała Jagodę przy sobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578261 przez kika1985
Patrycja synek cudny!!!!

koticz trzymaj sie mocno, coś czuję że kolejne cc będzie B)

Panika u ciebie też coś zaczyna się dziać, a co lekarz nic o cc nie wspomniał przy tych skurczach i braku rozwarcia?

ja byłam u siostry ale wkurw...się i poszłam , moja siostra nie potrafi dziecka wychować dziewczyna ma 6 lat a zachwouje sie jakby miala 3 B) pieści się, placze ciagle, zlosci sie a ona zamiast jej wytlumaczyc to to olewa nie moglam tam dluzej wysiedziec i poszlam

teraz siedze w domu z dominikiem bo sebek w pracy , zrobilam ciasto banoffi :P i upieklam babeczki czekoladowe bo mlody chcial

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl