BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #602345 przez Lafi
Witam i nie wiem kiedy znów tu zawitam, ehh, molestje meza ze ma zrobic neta i soe doczekac nie moge,

Kika trzymam kciuki.

Gosia prześliczna Zosieńka, trzymamy mocno,

Andzia mnie juz nic nie boli, w szpitalu na poczatk jak mała piła to macica troche.

Trzymajcie sie cieplutko kochaniutkie, fc mam w komórce i tyle,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602346 przez Lenucha217
a tu dla wszystkich ciotek :p
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602347 przez andzia_zg
Katarzyna1702u mnie dzionek wygląda mniej więcej tak: karmienia sa w godzinach 6:00,8:00, 10:00,12:00 (potem spacerek) 15:00, 17:00, 19:00, 20:30 (kąpiel) 21:00, 00:00, 03:00, 06:00
Mały je przeważnie 18 minut, chociaz od kilku dni je 12-13 minut, dziś nawet już 3 karmienia miał po 7-8 minut :S więc zjadł mało, potem usypia tak z 30-45 minut i spi do kolejnego karmienia. Wybudzam go na karmienia, bo jesli pozwolę mu spać dłużej to je wtedy łapczywie i się bardziej krztusi. Zdarzają się tez karmienia takie, że mały je dłużej tak ok 30 minut (raz na dzień)

Jeśli chodzi o pupkę to mój mały tez miał ją mega odparzoną. Smarowałam sudocremem to zupełnie nic nie pomagało, zaczęłam więc smarować Linomagiem... była może minimalna różnica ale nadal pupka tak czerwona, że az widac było, że go mega boli przy myciu. Nie pomagało wietrzenie ani nic.Dopiero pomógł Bepanthen. Pupcia jest jeszcze lekko czerwona ale już jest dużo lepiej.

Gosia Zosia to dzielna dziewczynka :lol: wszystkie forumowe cioteczki jesteśmy z niej bardzo dumne, jesteśmy dumne też z Was - rodziców, że tak dzielnie dajecie sobie radę, że mimo chwil zwątpienia wierzycie, że będzie ok i że macie tyle siły. Jesteście naprawdę świetnymi rodzicami :kiss:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602351 przez andzia_zg
Gosia27 napisał:

Andzia ja nie miałam i jak na razie nie mam takich bóli...a może to rana o cc Cie boli???


boli mnie brzuch typowo okresowo, wcześniej bolało tylko przy karmieniu a teraz ból się nasilił i męczyłam się całą noc..A blizna po cc boli mnie wieczorami. w ogóle to wczoraj wokół tej blizny zaczeła mi schodzić skóra.. chyba musze trochę nawilżać skóre wokół tej blizny bo jest tam mega wysuszona.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602352 przez andzia_zg
Lenucha217 napisał:

a tu dla wszystkich ciotek :p


Przystojniak :kiss:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602354 przez andzia_zg
Lafi to molestuj go dalej. niech Ci w końcu zrobi tego neta. Nie ma to jak prosić o coś faceta :silly:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602355 przez Gosia27
lenucha ale słodziak z Dawidka
Andzia a krwawisz jeszcze? Może za duzo tego w maciciy pozostaje i może dlatego boli...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602358 przez Lenucha217
mnie tez boli tak brzuch czasami skurcze jak do porodu dzis 10 doba a ja juz nie krwawie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602359 przez Agnieszka86
Gosia śliczną i dzielną macie córeczkę! Kciuki trzymamy za nią cały czas!

Lenusia przystojniaczek z Twojego synka:) Współczuje przeżyć nocnych z małym. Dobrze, że opanowałaś sytuację.

Andzia mnie już nic nie boli, w zasadzie brzuch bolał mnie tylko w szpitalu zwłaszcza jak mała ssała pierś.

Katarzyna ja też zamierzałam wytrzymać w celibacie przez 6 tygodni i spokojnie odczekać połóg, no ale nie wytrzymaliśmy :blink:

A... wiem o co miałam zapytać. Kiedy wybieracie się do swoich lekarzy? Zaraz po połogu? Wcześniej, czy później. Ja zauważyłam na wypisie, że w zaleceniach napisali, że mam zgłosić się do lekarza prowadzącego po 7-14 dniach! :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602365 przez Gosia27
Agnieszka ja mam zalecana kontrole po cc za 4-6 tyg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602371 przez Kinga2424
aksa napisał:

Cześć dziewczyny. Jesteśmy jeszcze w szpitalu, ale jest coraz lepiej.
Odezwę się po powrocie. Podsyłam zdjęcie Tymka.
Pozdrawiam
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2


Serdeczne gratulacje:) Prześliczny Syneczek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602372 przez katarzyna1702
Andzia dzięki na info z nocek jestem bardzo zadowolona tylko te dni mógłby dłużej spać... no ale może Mu się to unormuje jakoś bo kurde tak co godzinę to ruszyć z domu się nie będę mogła nigdzie.

Oj tak sudokrem linomag to nawet do dupki się nie nadaje!!! dziadostwo
Lenusia Dawidek słodki.

Aga ja to chyba poczekam nawet ciut dłużej niż połóg z wizytą niech tam się wszystko dobrze wygoi ;-)


Depeche chyba odsypiasz nockę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602373 przez Panika992
andzia mnie tez wczoraj na wieczorbolal tak brzuch. Ale skoro mowisz, ze to bardzo boli, to zadzwon do poloznej albo gina.

gosiu Zosienka sliczn!! Iwyglada na bardzo silna;))

U nas noc w miare. Maly jadl i spal, troszke tylko pomarudzil. Dzis pierwszy dzien jestesmy sami, bo K poszedldo pracy.
Milego dnia;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602379 przez Kinga2424
Lenucha217 napisał:

a tu dla wszystkich ciotek :p


Prześliczny Skarbuś:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602380 przez Depeche
Hello

Witam Was w dniu narodzin mojego syna, nie , nie , nie urodzilam. Wrocilam wlasnie z ktg , zero skurczow, zero. Cala noc mnie bolal brzuch na dole, myslalam, ze moze, ale nie , po prostu mnie po wczorajszym torciku przeczyscilo. Kika i Lusiaczek w szpitalu, a ja sama na placu boju. ZObaczymy jutro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl